Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Grapefruitmag fórum

Grapefruitmag (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Grapefruitmag

1 2
7. nyuszomuszo3 (válaszként erre: 4. - Silverblue)
2008. máj. 30. 16:02

Kedves Silverblue

Engem nagyon érdekelne az alkoholmentes változat.Mi a neve? Koszi

2008. máj. 30. 16:01
Sziasztok engem egy nap alatt rendbetett egy virusfertőzés alkalmával.Hatékony és gyors.Tudja valaki,hogy fulgyulladásnál hogyan kell használni?Bele a fulbe?
2008. máj. 16. 07:59
én november óta folyamatosan iszom ,minden nap,és náthás sem voltam egész télen..
2008. ápr. 22. 19:10
Mindenki figyeljen oda,hogy gyerekeknek csak alkoholmentes grap cseppet adjon!Olvassátok el mi van benne.Általában elég keserű,de én tudok olyat ami egyáltalán nem az!Ha valakit érdekel írjon.
2008. jan. 29. 13:20

engem erdekelne

ki a gyartoja????forgalmazoja???

mennyibe kerul?

gyerekeknek is adhato?

2008. jan. 29. 12:58
Két hétnél tovább ne szedjük intenzíven
2006. aug. 17. 15:29
A Grapefruit-kivonatot külsőleg és belsőleg, szervezetünk és környezetünk fertőtlenítésére egyaránt használhatjuk.
Belsőleg a következő problémákra javasolt:
Emésztési problémák, gyomor-bél rendellenességek, hasmenés, ételmérgezés, paraziták, baktériumok, vírusok és gombák által okozott fertőzések, candidiázis ellen. Szájfertőzések, foglepedék, fogíny problémák kezelésére. Nagyon kellemes leheletet eredményez, de hatásos köhögés, megfázás, torokfájás, fülgyulladás, orrmellék-gyulladás gyógyításában is. Eredményes csontritkulás kezelésében is, hiszen minimálisra csökkenti a csontveszteséget azáltal, hogy semlegesíti a szabadgyököket.
Külsőleg a következő problémákra javasolt:
Pattanások, lábujjak közötti gombás fertőzés, körömgomba fertőzés, különféle bőrproblémák vágás, seb, szemölcs, kiütés, viszketés, korpa, nátha, herpesz, fejtetű, bárányhimlő, kicserepesedett ajak és egyéb más problémák kezelésére.
Egyik legfontosabb felhasználási módja, az immunrendszer védelme és erősítése a krónikus immunproblémákkal szemben, mint az AIDS és a candidiázis.

Ugrás a teljes írásra: Grapefruitmag
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook