Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gondolkodási idő! fórum

Gondolkodási idő! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 6. 11:16
sajnálom, hogy így jártál. de sztem ne keresd, hisz elmondta, hogy ez így nem megy neki. És ha a gyerekekd nem kell neki, akkor tiszta felesleges is rá várni..
8. 021a029148 (válaszként erre: 3. - Nemmaci)
2010. okt. 6. 11:15

Egyetértek, teljesen egyértelmű, hogy erről van szó.

Ne áltasd magad.

2010. okt. 6. 11:14

Szerintem is az nem rossz, hogy őszinte, és elmondja, hogy megijedt ettől, de én is azt érzem, hogy ez azért egyértelműen elutasítás ez a nem jelentkezés.

Nyelni kell egy nagyot, mély levegő, és társkeresőzz tovább! Lesz aki majd jobb lesz mindenkinél!

6. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - E182c3889d)
2010. okt. 6. 11:13
Szia! Nem akarlak elszomorítani, de aki hezitál, azzal Én nem foglalkoznék! Persze a döntés a Tied! Én is egyedül vagyok a gyerekeimmel, de nálam akinek nincs gyereke szóba se jöhet! Nem tudják, milyen egy gyereket nevelni, a felelősség stb, a másik, hogy nem is az övé! Persze biztosan vannak kivételek! Én hagynám!
2010. okt. 6. 11:13

Szia!

Kb. ugyanilyen cipőben jártam nemrég mint most te. Nem akarlak elkeseríteni de szerintem ő nem fog keresni.És jobb neked ha te sem keresed.Gondolom neki nincs gyereke

2010. okt. 6. 11:11
Én sem keresném. Nem kell olyan társ, aki nem fogadja el a fiam.
2010. okt. 6. 11:11

szia


sajnálom, de szerintem a távolmaradása a válasz.

ha akart volna valamit, már jelentkezett volna.

egyébként szerintem teljesen korrekt volt, hogy elmondta, a gyerek miatt nem vág bele a kapcsolatba és nem is használta ki a helyzetet.

2010. okt. 6. 11:08
Én nem keresném.. Persze ez én vagyok..
2010. okt. 6. 11:04

Sziasztok!


Remélem az alábbi történettel kapcsolatban tudtok némi segítséget nyújtani. Igyekszem röviden leírni.

Kb. fél éve egyedül vagyok, nincs párom. Regisztráltam egy társkereső oldalra, ahol augusztusban megismerkedtem egy sráccal. Nálam 2 évvel idősebb (én 25 vagyok). 5x találkoztunk, együtt vacsoráztunk (Ő is főzött és én is), sok dologról beszélgettünk és nagyon egy hullámhosszon voltunk. Sokat beszéltünk msnen is, telefonon is váltottunk egy pár sms-t lefekvés előtt. Majd elkezdett eltűnni. Két helyen is dolgozik, iskolába is jár. Kérdeztem msnen, hogy mi az oka az eltűnésének. Mire Ő azt mondta, hogy ne haragudjak rá, csak sok a dolga.

A lényeg a lényegben, hogy elkezdtünk kettőnkről beszélni, hogy kéne lépni valamilyen irányba, ugyanis eddig semmi nem történt köztünk és most már a kapcsolatunk kezd elmélyülni. Mire Ő azt mondta, hogy nem tudja mit csináljon, mert nekem van egy 6 éves kisfiam, és az felelősséggel jár, az ilyesmivel nem szabad játszani. Nagyon szimpatikus vagyok számára, de úgy érzi, hogy a fiammal együtt nem tudna az életem része lenni. Bocsánatot kért a "töketlenkedése miatt" és, hogy nem tudja mit szeretne.

Erre azért nem számítottam, mert előtte 1 héttel, még azt írta, hogy jól érzi magát a társaságomban. Mindennek 1, 5 hete, azóta nem beszéltünk és nem is tudom, hogy keressem -e vagy sem. Gondolkodik -e velünk kapcsolatban vagy sem. Csak várok várok. . . Inaktiválta magát társkeresőn is egy pár napja.


Nem tudom mit tegyek. Remélem pár biztató szót tudtok írni.


Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook