Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gödöllői kismamák, anyukák hol szültetek? Kinél? Mennyiért? Minden érdekel... fórum

Gödöllői kismamák, anyukák hol szültetek? Kinél? Mennyiért? Minden érdekel... (beszélgetős fórum)


13. hamyka (válaszként erre: 12. - Beáta23)
2013. márc. 2. 02:20
csótány? fogja meg és egye meg ugy vannak vele a rendelőben borzasztó
2013. febr. 26. 14:26

Én úgy tudom, Gödöllő a Flór Ferenc kórházhoz tartozik. Én is ott szültem, lassan már két éve, Takáts Szabolcs volt a dokim, hozzá jártam terhesgondozásra is. Felkértem, ő legyen ott a szülésnél is, ott is volt, szabadnapján jött be, de nem mondott összeget, annyit adtunk, amennyit éppen tudtunk. Szülés után is többször bejött megnézni, vagy beküldött egy szülésznőt, nézzen rám, minden rendben van-e. Az alapítványi szobák jók, de a császárral szülőknek nagyon kényelmetlen az ágy, mert nehéz fel és leszállni császár után. Az állítható nagy ágy ugyais, ami a hatágyas kórtermekben van, ide nem fér be. Egyébként a szülőszobák is nagyon jól felszereltek, nővérek között is vannak kedvesek, akikkel még beszélgetni is tudsz, ha nem is mindegyik ilyen.

A Bajcsyban nyáron szült egy ismerősöm, és csótányokról panaszkodott... Én még nem jártam ott, nincs tapasztalatom.

2013. febr. 23. 10:32

Várkonyi Péter volt a dokim, de hogy mennyiért vezet szülést, nem tudom, mert tőlünk semmit sem fogadott el... Ja, és Rubint Réka is akkor és ott szült mellettem... ;) Ő az orvosigazgatónál, akinek nem tudom a nevét, de az csak egy rutin császár volt...

Szerintem ha nem is választasz orvost, már csak a szülőszobák miatt érdemes ott szülniu, mert lehet kádban, labdán, állva vajúdni, és senki nem köt ágyhoz...

2013. febr. 22. 21:39
Köszönöm! :)
9. Zelka31 (válaszként erre: 8. - Noozimanoo)
2013. febr. 22. 21:37
Szép Kisfiad van :)
2013. febr. 22. 21:33

Nekem is első. :)

Már mindjárt 8 hós. :)

7. Zelka31 (válaszként erre: 5. - Noozimanoo)
2013. febr. 22. 21:32

Én is így vagyok Bajcsy UH, egészségház nőgyógyászat, most a költözés miatt gondolkodtam el hogyan tovább orvos fronton és egyebek?!

Első baba lesz!

6. Zelka31 (válaszként erre: 4. - Nbandus)
2013. febr. 22. 21:31

Ezek jó hírek.

Megkérdezhetem hogy ki volt az orvosod és mennyiért vállal szülés levezetést? Köszi

5. noozimanoo (válaszként erre: 3. - Zelka31)
2013. febr. 22. 21:26

Hogy Gödöllő hova tartozik, nem tudom.

Én is a Bajcsyba jártam UH-ra, és az egészségházba terhesgondozásra.

Nem akartam dokit választani, így egész sokkal találkoztam, általában rendesek. Talán 2-vel nem találkoztam összesen. Akikhez volt szerencsém, közülük 1 volt unszimpi.

A tuti befutóm Toldi doki volt.

A szülésre viszont Nyíregyházán került sor nálamm így ezzel kapcsolatban onnan nincs infóm.

2013. febr. 22. 21:14
Én a Flór Ferencben szültem lassan pont 2 éve. A szülőszobák, és az alapítványi kórterem (én ilyenben voltam) nagyon szépek. A nővérek lehettek volna kedvesebbek is, de azért nem panaszkodom. A szülésznő nagyon aranyos volt, az orvosom viszont családi ismerős volt, úgyhogy róla csak jót tudok mondani.
3. Zelka31 (válaszként erre: 2. - Noozimanoo)
2013. febr. 22. 21:06

Szia! a Bp. 10.kerületi Bajcsy Kórházra gondoltam ami a Maglódi úton van.

Gödöllői lakcímmel egyébként hol lehet szülni? Hová tartozik Gödöllő? Flór F Kórházhoz?

2013. febr. 22. 20:35
A Kőbányához tartozó Bajcsy-ra gondolsz?
2013. febr. 22. 20:24

Sziasztok,


Tanácsokra van szükségem.

Hamarosan Gödöllőre költözünk, most vagyok a várandósságom 20.hetében.

Eddig SZTK-ba jártam Kőbányán,most viszont szeretnék orvost választani, illetve eligazodni ebben a témában is Gödöllőn.

Várom a tapasztalataitokat, tanácsaitokat..

Ti kinél és melyik kórházban szültetek?

Mit ajánlotok?

Lehet-e csak szülésznőt választani mondjuk a Bajcsy Kórházban?

A Flór Ferenc Kórházat, vagy a Bajcsyt ajánljátok inkább? (én eddig a Bajcsyban jártam ultrahangon)


Várom a válaszaitokat!

Köszönöm!

Zelka

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook