Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerinc-baj! Mütét, vagy konzervatív kezelés? fórum

Gerinc-baj! Mütét, vagy konzervatív kezelés? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 17. 17:33
Csontkovács nem tud ilyesmin segiteni?
2009. nov. 17. 16:12
Szia! Köszi az infót, próbáltam, de nekem nem segített!
2009. nov. 17. 15:28
Szia! Akkupunktúra talán segítene. Nekem segített, bár nekem nincs kimozdulva. Viszont Apunak kivan jó pár éve és neki is használ. De minden eset más. Inkább halgass a dokira, akiben maximálisan megbízol.
2009. nov. 17. 15:22

Sziasztok!

A mai világban nincs olyan ember, akinek a családjában vagy ismerettségi körében ne fordulna elő gerinc vagy mozgásszervi betegségben szenvedő, ezért szertném ha tapasztalataitokat megosztanátok velem.

Magamról annyit, hogy sajnos én is a gerincbetegek táborát erőssítem. Néhány éve több kibirhatatlan lumbágó után MR vizsgálatra küldött az orvosom,(Gerincgyógyászati Központ)ami után kiderült, hogy 1 cm-re el van csúszva két csigolyám melyek nem támaszkodnak meg egymáson, ezért a gerincoszlopom instabillá vált. Mihamarabbi stabilizációs műtétet javasoltak.

Ekkor azt gondoltam, hogy a helyzetem nem annyira borzalmas, tudom milyen mozdulatokat nem szabad végeznem így kontrollálhatom magam, addig sem szorulok műtétre.Viszont azt tapasztalom, hogy állapotom lassan romlik, a műtétet azomban még mindíg nem szeretném!

Van-e más kiút?

Ismertek-e olyan alternatív kezelési módszereket, melyek esetleg nektek vagy ismerősötöknek már segített?

Estetek-e már át ilyen vagy hasonló műtéten, milyen tapasztalataitok vannak?

Segítségeteket előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook