Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Geocaching Túrázok beszélgessünk!!! fórum

Geocaching Túrázok beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. ápr. 16. 07:22

Sziasztok! Mi Eger és környékén voltunk, sikerült kb. 6 ládát megtalálni. A következő hosszú hétvégén más a tervünk :-) Remélem jóval többet össze tudunk gyűjteni. Várok mindenkit irja hol volt, mit találtak meg. vvicus gratulálok a két ládádhoz. Ügyesek voltatok, hogy GPS nélkül is megtaláltátok.

Mivel nem hivtál, igy elárulom kit kell keresni GPS kölcsönzés ügyben.

2009. ápr. 15. 15:42
Ha Priviben megadod a telefonszámod, szívesen segítek hol lehet bérelni olcsón GPS-t. De egyébként mi is a Börzsönybe megyünk. Később irok még...
52. vvicus (válaszként erre: 51. - Vámpír)
2009. ápr. 15. 09:42
Találtunk két ládát, GPS nélkül is könnyen megtalálhatót választottunk. Az egyiket Munkácson, a másikat Mezőváriban. Hétvégén megyünk Börzsönybe barátokkal, de nem tudom, merre, mert ők szervezik. Most nézegettem a ládákat, de így nem tudom, melyiket nézzem ki, ráadásul még mindig nincs GPS-ünk, és most nem is lesz. Ötlet????
2009. ápr. 8. 10:18
MINDENT BELE!!!!!!!!
50. vvicus
2009. ápr. 7. 17:16
Holnap indulunk ki Kárpátaljára, bízom benne, hogy lesz rá alkamunk, hogy találjunk ládákat! Még ma igyekszem lementeni a kint lévő ládák adatait, mert ott kint csak akadozva működik a netem.
2009. ápr. 7. 15:36
Ezt nézzétek meg: [link]
48. vvicus (válaszként erre: 47. - Vámpír)
2009. ápr. 6. 19:06
Be fogom pótolni! :-)
2009. ápr. 6. 18:17

Még mindig nem küldtél a kutyikról képeket. De látom szép lesz a hajad és a rucid :-) Van nekem is egy torta mintám, mert a barátnőmnek szeptemberben lesz az esküvője és ezt választottuk. Felrakom a képeim közé.

Megnéztem a pontot, amit megtaláltatok. Gratulálok. Remélem szebb helyre is eltudtok menni. Hétvégén Egerbe megyünk megint és nagyon sok helyet fogunk áttúrázni. Jaaj előre félek. Nagyon nehéz lesz ...

46. vvicus (válaszként erre: 44. - Vámpír)
2009. ápr. 6. 10:57

GCPMAF-ot találtuk meg. Sajna aztán se szombaton, se vasárnap nem jutottunk sehová. Tegnap nővérem szülinapja volt, és éjfélig együtt voltunk, mindenfélét csináltunk.

Húsvétkor nem leszünk itthon, igazából már szerdán elutazunk, megyünk Kárpátaljára, de ott is vannak ládák, be is terveztem már néhánynak a megtalálását. Egyet tuti meg tudunk majd találni, de a többit csak akkor, ha lesz kísérőnk, aki beszél ukránul. Anélkül ott el lehet veszni. :-)

Nem próbáltuk ki az autós gps-t, mert le volt merülve, és hirtelen felindulásból mentünk el sétálni.

Jövőhét végén megyünk barátokkal egy nagyobb túrára, azt is úgy néztem ki, hogy legyen útközbe láda.

2009. ápr. 6. 07:32
ÉN 2008.04.27-én kezdtem ezt a túrát és már 71 láda megtalálásom van :-)
44. Vámpír (válaszként erre: 43. - Vvicus)
2009. ápr. 6. 07:30

wow gratulálok. Nagyon örülök, hogy végre ti is csatlakoztatok.

Ird meg melyiket találtátok meg :-)

És kipróbáltátok az autós GPS-t, hogy mennyit tévedett?

Szombaton 5 ládát találtunk meg. (GCSZDH,GCARVA,GCRTV,GCKUTY,GCErMI)

Vasárnap csak egyet (GCBPMA)

Ezek most többnyire autós volt, de sétáltunk is a környéken. Ha a keresőbe beirod ezeket a neveket, meg tudod nézni a leírását hol jártam :-)

A felhasználó nevem a geocaching oldalon: Devil

Általában mindig készitek képeket és felrakom a megjegyzéseimhez.

Húsvétkor is mentek, vagy nálatok hagyomány az ünnep?

43. vvicus (válaszként erre: 41. - Vámpír)
2009. ápr. 3. 20:58

Megvaaaan az elsőőőő!!! :-)) Kicsit lógtam a suliból, mivel szakdolit kellett kinyomtassam. Fél hatkor meg már úgy döntöttem, semmi értelme bemenni két órára, helyette elmentünk sétálni. Eléggé alkonyatra értünk csak ki, és fénykép alapján meg is találtuk. Most akarom jelezni a honlapon a találatot.

Utána elmentünk egy másik helyre is, de az meg egy katolikus templom mellett van, és mise után öregasszonyok dumáltak a lépcsőn. Úgy gondoltam, hogy tuti beszólogatnának, hogy mit csinálunk mi a templomkertben, és mit képzelünk mi különben is. Vártuk, hátha elmennek, de nem akaródzott nekik, pedig már tök sötét volt. Na majd legközelebb!

42. Vámpír (válaszként erre: 39. - Kiss Ildikó)
2009. ápr. 2. 18:47
Kérdezz bátran segítek. Ha a fórum elejét elolvasod, tudni fogod.
41. Vámpír (válaszként erre: 40. - Vvicus)
2009. ápr. 2. 18:47
Nahát, ez nagy gond. Én sem szivesen ülnék suliban. Vasárnap feltétlen menj el. Én is tervezek valami kirándulást, már elegem van az itthon ülésből. Ma úgy dolgoztam, hogy kint voltam az erkélyen a napon :-)
40. vvicus (válaszként erre: 38. - Vámpír)
2009. ápr. 2. 12:41
Végre jó idő van kint. Már csak idő kéne a kiránduláshoz. Én meg, basszus péntek-szombaton suliban fogok rohadni...:-( Vasárnap meg nővérem szülinapja, és én vagyok a tortafelelős. De azért a környékbeli ládákat valamikor vasárnap csak fel tudom már végre kutatni. Egyre növekszim bennem a kíváncsiság...:-)
2009. ápr. 2. 11:56
Megerősítettem a jelszóm. Aktiváltam magam. Elkellene kezdeni olvasni a honlapot, hogy mi is a tennivalóm.
2009. ápr. 2. 07:26
Új pasi, ha van vele is megkéne ismertetni. Mi már 60 láda körül járunk. Merre voltatok?
37. 8a8125e283 (válaszként erre: 36. - Vámpír)
2009. ápr. 1. 18:45
hát ahogy mondtam az expasimmal jártam néha, ez már több mint egy éve volt, lassan másfél.
36. Vámpír (válaszként erre: 35. - 8a8125e283)
2009. ápr. 1. 14:57
Mióta nem keresgélsz ládákat?
2009. ápr. 1. 12:24

Sziasztok!

Látom itt csak ketten tartjátok a frontot. Nekem is volt szerencsém pár ládakereséshez. Az expasimmal együtt tartottam én is jópár alkalommal. És nekem nagyon tetszett. elsősorban a kirándulás, de tök izgi a ládakeresés is. Szerintem nagyon jó program, főleg jó időben.

2009. márc. 30. 14:31

Sajnos nem jött össze a hétvégi kirándulás, hisz szombaton a páromnak dolgoznia kellett. A Mensi nekem is összejött vasárnapra így én is szenvedtem :-(.

Sajnálom, hogy ezt a fórumot rajtunk kívül nem látogatja senki. Nem hiszem el, hogy nem járnak manapság kirándulni.

33. vvicus (válaszként erre: 31. - Vámpír)
2009. márc. 29. 19:10

Ma akartunk menni megint, erre a tegnapra várt menstruáció ma állított be. Még mindig fetrengek az ágyban. A kutyijaimról meg nincs a laptopon kép, csak az asztalin, még át kell rakjam ide, és akkor kerülnek fel képek róluk.

MErre mentetek a hétvégén?

Amúgy hihetetlen, hogy nem jelentkezik senki a fórumra.

2009. márc. 28. 07:25

Most a hétvége rövid, de tervezek egy kis túrát. Várom a többiek véleményét is.

Ki túrázik még?

2009. márc. 26. 11:48
várom Priviben :-)
30. vvicus (válaszként erre: 29. - Vámpír)
2009. márc. 25. 18:00
Majd megpróbálok! ;-) De most fejeztem be a munkát, és megyünk bevásárolni, szóval nem igérek ma semmit.
29. Vámpír (válaszként erre: 28. - Vvicus)
2009. márc. 25. 15:05
Tudnál felrakni képeket a kutyikról? :-)
28. vvicus (válaszként erre: 27. - Vámpír)
2009. márc. 24. 20:29
Két angol cockerem van, egy fiú meg egy lány. Voltak kiskutyáik is. Imádok kutyákkal sétálni. A héten valamikor biztos elmegyünk megint, nagyon fel vagyok buzdulva! :-) Ma is, ha nem lettem volna olyan fáradt, akkor még ki is mentem volna, csak hatig dolgoztam. Na majd hétvégén. ;-)
2009. márc. 24. 20:11
Szióka! jaaaaaaaaj, hát jól meg kellett volna nézned. Igen sok helyen van kőhalom alatt, szikla repedésben, néha mászni is kell érte :-) Ez benne a jó, hogy bárhol lehet. Mi most nem voltunk a hétvégén, sok volt a házimunka. Remélem ezen a hétvégén elmegyünk egy-két ládát megtalálni. Milyen kutyátok van? Sajnos az én kutyum 2 éve elhagyott minket, 16 éves tacsi volt. Most macskám van, mert a kis lakásomban nem fér kutya. Remélem hamarosan mentek újra keresgélni, sok sikert. :-)
26. vvicus (válaszként erre: 25. - Vámpír)
2009. márc. 22. 15:56
Na, ma regeltem a geocaching.hu-n, el is mentünk a Majdánra, de nagyon pancser módon nem találtuk meg...:-( Hirtelen felindulásból iramodtunk neki a két kutyánkkal, csak egy fényképet néztem meg a neten, azt sem nyomtattam ki, ne fogyjon a patronból a festék jelszóval, a GPS meg alig volt feltöltve, mire közel értünk volna, lemerült. :-( Totál lebőség. Most vettem észre, hogy a kommenteknél nem csak annyi van, ami meg van jelenítve, hanem több is. Azt sem tudtam, konkrétan hogy rejtik el. Mivel olvastam, hogy elásni nem szabad, nem gondoltam, hogy kőhalom alatt lesz. Na de nem baj, annál nagyobb most a lelkesedésünk. Lementettem néhány képet, elmentem a telefonomra, jóóól feltöltöm a GPS-t (hogy legalább kipróbáljuk), aztán jövőhéten vmikor újra nekivágunk.
2009. márc. 20. 12:46

Gratulálok a lánykéréshez. Biztos szép lesz az esküvőtök. Igen fiatal vagy még az esküvőhőz, de ha igy érzitek, hajrá.


De lehet felkutatjuk azt a helyet, egyenlőre az a terv, hogy Budán megtaláljuk amit meglehet és utána megyünk Pestre és igy tovább. Bár nyáron Balatonon nyaraltunk és ott egy hét alatt 17 ládát vadásztunk le.

Azt hiszem összesen 64 ládát találtunk meg. :-)

Ha lenne kutyám elvinném magammal sétálni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook