Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Geocaching Túrázok beszélgessünk!!! fórum

Geocaching Túrázok beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. aug. 24. 15:25

Sziasztok,

bár úgy látom rég nem írt senki... gondoltam azért megpróbálom!

Én/Mi most kezdtük el, bár már régóta tudtam róla de vhogy csak most kezdtünk neki :)


Én nagyon szeretem, bp-n lakom uh itt kezdtük...


Akár ha beindulna ez a topic lehetne hoxás csapatként is néha néha keresni ládát :)

113. gomboc7
2013. nov. 3. 20:32

Sziasztok!


Nemrégen geocachelőnek néztek bennünket, és azt sem tudtam, hogy mi a fene az...:D Aztán megkérdeztem a férfiembert, hogy mi is ez, és miből gondolja, hogy azok vagyunk, amik...:D

Akkor ráhagytam, annyira nem vonzott. Most megint találkoztam egy netes oldallal, ahol éppen az én városkám erdejében van egy láda. Hát persze, hogy kíváncsi lettem. :)

De mivel nem tudom, hogy mi ez az egész, és hogy egyáltalán mi a lényege, miért vonzó, ezért tőletek szeretnék segítséget kérni.

Szóval minden, de tényleg minden érdekel...

Azt olvastam, hogy kell hozzá GPS, ez még nincs...sőt, netes mobilunk sincs...Így is neki lehet kezdeni?

Bevallom, nem szeretnék láda-kutató lenni, úgy tervezem, hogy amerre éppen járunk, ott megnézzük, van-e ilyen láda. :)

2011. jún. 30. 16:18
Én budapesti vagyok, így itt kezdtem, de próbálom bejárni Magyarország kisebb-nagyobb zugait. Mi ha tehetjük minden hétvégén megyünk. :-)
111. moncsa85 (válaszként erre: 110. - Vámpír)
2011. jún. 26. 21:28

Kecskeméten lakunk és a környéken lévőkkel kezdtük.

Ma meglett a 6. is de sajna kifosztották:/ De alternatívval logoltunk és szóltunk is a "tulajnak"

És Te?

2011. jún. 26. 20:20
Persze, legalább többen leszünk, aki ezt műveli. És hol kezdtétek el?
109. moncsa85 (válaszként erre: 108. - Vámpír)
2011. jún. 23. 14:54

:OO

Mi 5-nél:))

De valahol el kell kezdeni:)

2011. jún. 23. 14:43

Én erre járok, de látom nem tudok ide csalogatni sok embert :-(

Végre 208. ládámnál tartok :-)

2011. jún. 18. 19:28

Sziasztok!

Jár erre valaki?

Mi ma "szedtük össze" az első 3 ládánkat!!

Nagyon tetszik ez az egész!Végre egy értelmes elfoglaltság!Kár hogy csak most fedeztük fel!

2011. jún. 9. 12:27
Csatlakozzatok, ki szeret túrázni?
2010. okt. 23. 06:11
Jó úton haladsz :-)
2010. okt. 22. 21:48
Áh, megtaláltam :)
2010. jan. 15. 09:19

Év vége felé Bükfürdőn voltam a Caramell Hotelben ajánlom mindenkinek, és vannak ládák a környéken. Nagyon szép vidék :-)


Valamint Tatán voltunk még, nyáron biztos szebb,de megéri elmenni egy óriásit lehet sétálni és túrázgatni. Oda is még visszamegyek :-)

102. Vámpír (válaszként erre: 101. - Sereva)
2009. okt. 3. 20:50

Szia!


Mi még nem keresgéltünk ládát a szigeten. De majd előbb-utóbb erre is sor kerül.

101. sereva
2009. okt. 3. 06:30
Van egy új láda a Margitszigeten.Ki tudta megfejteni az induló rejtvényt?Szerintem nagyon nehéz!
100. sereva (válaszként erre: 99. - Vámpír)
2009. szept. 21. 18:36
Szerintem nem vaddisznók,csak "világgá mentek".
99. Vámpír (válaszként erre: 98. - Sereva)
2009. szept. 21. 12:09
Ezek jó helyek. Kár hogy nem jöttök , megismerhettük volna egymást. A kocák nagyon jók, de ezek vadak nem?
98. sereva
2009. szept. 20. 18:04
A láda neve GCRKFA.Ma a budai hegyekbe voltunk.Hármashatárhegy,Erdei repülőtér.Utána elmentünk Zuglóba a GCELGI-t is begyűjteni.BKV-val és gyalog.Jól elfáradtunk,de szép volt.Sajnos Csillebércre nem tudunk menni.
97. Vámpír (válaszként erre: 96. - Sereva)
2009. szept. 19. 18:22

Hú gyalog és vonattal? Már nem nagyon tudnának rávenni. Mi kocsival szoktunk menni. :-/

Mi a láda neve? Úgy könnyebben meg tudom keresni a www.geocaching.hu-n.


Most lesz a GPSgames verseny október 2-án Csillebércen. Jöttök?

96. sereva
2009. szept. 19. 05:34

Szia!

A malacok a Rákóczi fa ládánál van feltéve.

Voltunk Pécsen 3:30-kor keltünk,vonattal mentünk.

10 ládát szedtünk össze.

Volt még a vonat indulásáig 1 óránk,el akartunk menni a Zsolnay mauzóleumhoz.Megkérdeztünk egy hölgyet,hogy melyik busszal lehet odajutni.Meg is mondta,de nem oda ment a busz.Így lemaradtunk erről a ládáról,de a vonatot elértük.Fárasztó,de nagyon szép volt.

2009. szept. 18. 07:53

Sereva

A Börzsöny nagyon szép. A 9 láda nagyon csúcs jó teljesítmény :-). A kocákról van fent kép??

Mi most Tatára megyünk októberben, mindig csak átmegyünk rajta de most 3napot ott töltünk és körbejárjuk a tavat.

94. sereva (válaszként erre: 91. - Vámpír)
2009. szept. 7. 04:55
Jártunk a Börzsönybe,nagyon szép volt.9 ládát gyűjtöttünk be.A legjobb sztori viszont az volt,hogy 2-es úton egy anyakoca és két kismalac kocogott át.Teljesen leállt a forgalom.Ők is mentek " ládázni".Tegnap nagytarcsa környéki ládázás volt.6 láda benne három tó.Szuper volt.
93. Vámpír (válaszként erre: 92. - Gyomakoma)
2009. szept. 1. 13:29

Mi Horvátországban voltunk, de minden láda nagyon messze volt tőlünk. Utána Egyiptomba mentem, ahol nem ismert ez a játék.

Svédország szép még nem jártam arra felé, csak a szomszédságában. Ne adjátok fel a gyerekekkel való keresést. Meg kell szerettetni velük, hogy ők keressék meg és találják meg.

2009. aug. 31. 18:57

Szia!

Kar, hogy nem tudtal comüos ladakat felhajtani.

A ferjem kint volt parszor Svedorszagban a tavasszal, akkor ladazott a szallo kozeleben. Most is megy osszel es folytatja. Persze neha gondot okoz, hogy a comüon svedul van a leiras, de valahogy elboldogul tippelessel, mit is kell keresni.


Mi a nyaralasban a Szigetkozben csak 2 ladat kerestunk meg odamenet, mert a gyerekek nagyon ellenalltak.

A babolnai erdekes volt, de a Rabca menti, hat az valami katasztrofa. Millio szunyog, gyakorlatilag semmit nem mutato hely.

2009. aug. 30. 20:45

hello, sokáig nem voltam itthon, külföldön nyaraltam egy hónapig. Sajnos ez idő alatt nem sikerült ládát keresnem, de hamarosan szeretnék. Meséljetek ki hol volt?


Üdv.

2009. aug. 3. 11:42

Szia! Mostanaban nem voltunk turazni, mert konyhafelujitast csinaltunk, s a heten meg vegig minden nap bicajoztunk, hetvegen is. De most, hogy bejarattuk a gyerekeket a bicajjal, lehet, elmegyunk, megcsinalunk par bicajos ladat, amit nem tudtunk maskor megkozeliteni.

Kozben vegre hirt kaptunk a Svedorszagban elhelyezett bogarunkrol, vegre jelzett valaki, hogy megtalalta egy ladaban es tovabbvitte.

[link]

89. Vámpír (válaszként erre: 88. - Gyomakoma)
2009. júl. 22. 22:14
Aranyos a bogárkád. Köszi elolvastam. Ilyennel még nem találkoztam. Én Devil néven vagyok fent a www.geocaching.hu-n. Mentek a hétvégén vhova?
2009. júl. 20. 19:04

Szia!

Nekunk nem a "hivatalos" travel bug-unk van, amihez vasarolni kell az azonosito biletat (igaz, most mar itthon is lehet kapni), hanem olyan jatekos utazobogar. Itt az egyik, ami egesz jol halad:


[link]


Egyebkent a csalad 3 neven oszlik szet, Bingo, Totoka es gyoma . A nagyfiam, a tobbi gyerek es a felnottek.

87. Vámpír (válaszként erre: 86. - Gyomakoma)
2009. júl. 20. 11:52

Üdvözöllek itt :-)

Én a vándorbogár fogalmával nem vagyok tisztában. De most már 120 ládánk van. Most hétvégén Pécsett voltunk, kisebb nagyobb sikerrel, mert otthon hagytuk a leírást, így csak a GPS-re hagyatkoztunk.

2009. júl. 19. 19:03

Sziasztok!

Mi 3 eve kezdtuk a ladakeresest, mostansag mar kicsit kevesebbet jarunk, mert a kornyekbeli majdnem osszes ladat begyujtottuk. Van 4 vandorbogarunk, egyet kulfondon inditottunk el, sajna csak 1 hir jott felole, azota semmi. :(

2009. júl. 4. 07:24
Hétvégén hova mentek? Én pénteken kaptam meg az első kullancs elleni vakcinámat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook