Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gázszereléshez bejöhet a szolgáltató, ha nem tartózkodom itthon? fórum

Gázszereléshez bejöhet a szolgáltató, ha nem tartózkodom itthon? (beszélgetős fórum)


1 2
2019. okt. 30. 17:42
Falun úgy néz ki bemehet. Vagy ez a szerelő nem volt tisztában a dolgokkal. Na de mi mindegy, majd telefonálok, oszt megkérdezem mi van ilyenkor? Vmit csak mondanak.
2019. okt. 30. 17:41
Nem a lakásba jöttek be, az még szép is lett volna, csak a portánkra. Mondom hogy ez egy külön helyiség. Nincs benn a lakásba a kazán. Engem csak az zavar hogy papírom nincs arról hogy itt voltak, így aztán le is tagadhatják az egészet.
10. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Garabonciás)
2019. okt. 30. 17:40
akkor sem mehet be senki pláne értesités nélkül,
2019. okt. 30. 17:38
Itt írtam, nincs kerítés. Ez egy társasház, az a régi szociális kocka. Van hozzá nagy porta, ahol van egy melléképület, ott van a konyhánk, meg egy nappali, meg külön egy helyiség a kazánnak, aminek saját bejárata van, független a konyhától meg a többitől. Nincs zárva, sose zárjuk. Minek? Mit vinnének el? A kazánt? :D Kutyánk sincs, de asszem beszerzek egyet.
2019. okt. 30. 17:38

ez viccnek is nagyon rossz,

senki a világon semmilyen okkal nem mehet be senki lakásába,pláne nem nyúlhat hozzá engedély nélkül semmilyen készülékhez,

az eszem megáll,

2019. okt. 30. 17:38

Ja, már látom. Egyszerre írtunk.

Elég fura.

Mi új kukát kértünk.

Átdobták a kerítésen, mikor meghozták. 😳😂

Viszont dobtak be róla papírt a postaládába, aláírva, lepecsételve.

6. Lávli (válaszként erre: 1. - Garabonciás)
2019. okt. 30. 17:34

Jól értem, hogy bementek a zárt kapun (átmásztak a kerítésen?), majd bementek a zárt (?) házba, hozzányúltak a kazánhoz, nem hagytak papírt és kifelé is átmásztak a kerítésen, majd elmesélték a szomszédnak, hogy mit csináltak? 😳

Remélem, viccelsz.

De viccnek meg olyan béna ...

2019. okt. 30. 17:33
Az a helyzet hogy mi egy társasházban lakunk, aztán itt nincsenek kerítések. Van egy melléképület, ahol van egy kazánház is. Az ajtaja mindig nyitva, nem zárjuk. Gondolom megmutatta nekik a szomszéd, vagy tudták a járást. Azt mondta szomszédom hogy a gázcsapot zárták el, de lehet elzártak mást is. Mert fűteni nem akar az istennek se, előtte télen még jó volt. Aztán nem használtuk a nyáron. De papírom nincs arról hogy itt voltak, nem hagytak maguk után semmit. Azért ez hihetetlen hogy ilyen dolgokat megcsinálhatnak, ha nemzeti, ha nem.
4. ab61752c45 (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2019. okt. 30. 17:27
elvileg senki nem jöhet be.nálunk a vizesek jönnek be,de őket mindenki ismeri.
2019. okt. 30. 17:23
Köszi Vivo, én is erre gondoltam. Akkor felhívom őket hétfőn. Nem értem miért kell belenyúlkálni más embernek a készülékébe, pláne úgy hogy nincs otthon.
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - Garabonciás)
2019. okt. 30. 17:14

Szia.

Nem, nem mehet be az jelenléted, engedélyed nélkül a kapun sem!

Ez benne van a szabályzatukban is.

Szerintem náluk érdeklődj, hiszen ki kell javítsák a hibát, amit okoztak garanciálisan.

2019. okt. 30. 17:02
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy itt voltak nálunk a gázszerelők a Nemzeti Közművektől, pont akkor amikor mi nem voltunk itthon, aztán a gázkazánban kicseréltek valami nyomáscsökkentőt, de semmi értesítést nem kaptunk róla, se előtte, se utólag, se egy jegyzőkönyvet, semmit. Hanem a szomszéd jött át szólni hogy elzártak vmi csapot, azt kikell nyitni, különben nem tudjuk használni a gázt. Ki is nyitottuk, a gázcsap volt elzárva, de azóta nem működik a gázkazánunk. Főzni tudunk a gázzal, de fűteni nem. Mit lehet csinálni ebben az esetben? Hívunk magánszerelőt rájuk tudjuk terhelni az okozott kárt? Vagy meg se próbáljuk? Egyébként ehhez van joguk, hogy csak így bejárkáljanak az ember portájára amíg az nincs otthon?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook