Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Garnier sampon-balzsam fórum

Garnier sampon-balzsam (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 27. 22:19
nem rossz szerintem
2010. jún. 2. 23:53
Én az aloe vera-s balzsamot használom. Nagyon finom az illata, és nagyon használ nekem. Eddig küzdöttem minden hajmosás után, volt hogy egy óráig is próbáltam kifésülni a hajam, még szárazon sem ment, nemhogy vizesen... Ezzel a balzsammal vizesen ki tudom fésülni, minden erőlködés nélkül, azonnal siklik benne a fésű, és utána szárazon is valami fenséges a hajam tőle. És napokig olyan puha marad, amilyen még soha, semmitől sem volt. Mindent kipróbáltam eddig hogy ne szenvedjek, és most végre megtaláltam.
2010. máj. 27. 17:40

Az illata végül is annyira nem eget rengető, mert használok Gliss Kur nem kiöblítendő balzsamát, és az elveszi a sampon illatát, teljesen mindegy milyen büdös :)

Ezt onnan tudom, hogy egyszer sampon hiány miatt a barátom férfi samponját kellett használnom :DD

Köszönöm a segítséget, azt hiszem kipróbálom az aloe verásat.

Mindenkinek köszönöm :)

2010. máj. 26. 18:24
Jelenleg nekem is Garnier van, aloe verás. Hát az illata nem túl jó, de a sampon minősége kiváló! Azt figyeltem meg, hogy az utóbbi időben gyorsabban nő a hajam, bár erre nem esküdnék, hogy pont ettől van..
2010. máj. 26. 09:36
Én is használom nagyon tetszik! Jó az illata is!
5. zsuzso100 (válaszként erre: 4. - 5d9ee69fe6)
2010. máj. 25. 23:11
500 körül van a Garnier sampon.
2010. máj. 25. 23:09
És mennyire drága az a drága? :$
3. 5d9ee69fe6 (válaszként erre: 2. - Tina87)
2010. máj. 25. 23:06

Köszönöm szépen :)

Nekem csak az lenne a fontos, hogy jó illata legyen & ne nehezítse el.

2010. máj. 25. 23:02

Szerintem jó, ahbárdrága nekem, régen használtam.

Olyan könnyed, lágy lesz tőle a hajad.és nem is zsírosodott olyan hamar :)

2010. máj. 25. 22:59

A TV-ben mostanában agyon reklámozzák az új Garnier samponokat. Gondolkozom rajta, hogy kipróbálom.

Ha esetleg van valaki aki már használta, esetleg használja kérem írjon véleményt róla. Milyen hajtípusra, mennyire jött be a dolog. És tényleg nem nehezíti el a hajat, vagy csak humbuk az egész?

Illetve más apróságok, mint például milyen az illata...stb

Nagyon szépen köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook