Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Próbálta valaki az új Garnier color and shine tartós hajszinkrémet ?(28 mosásig t.) fórum

Próbálta valaki az új Garnier color and shine tartós hajszinkrémet ?(28 mosásig t.) (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 30. 16:58
Kizárt,hogy 28 mosásig kitartana. A Color Naturals-ot használom,tartós hajfesték,de nem tart 4-5 mosásig.A dobozán a következő felirat:1-es kategória6-8 hajmosás,2-es kat.6-8 hét,3-as kat.tartós hajfesték,az enyém a 3-as.hidd el
19. Nikike1988 (válaszként erre: 17. - Nikike1988)
2010. aug. 30. 16:49
*color and Shine
18. Nikike1988 (válaszként erre: 17. - Nikike1988)
2010. aug. 30. 16:48
az kimaradt hogy nem szeretném ha nagyban változna a színe inkább csak élénkíteni szeretném....
2010. aug. 30. 16:47

sziasztok.

gesztenyebarna színű hajam van ami már volt színezve de már jó ideje nem színeztem és most olyan kopottas színe van.Szóval szeretném beszínezni..

nem szeretném hogy befeketedjen mert legutóbb a Garnier color and gloss barna árnyalatát próbáltam ami fekete lett...

milyen színt javasoltok?

16. Bry89
2010. máj. 23. 15:53

Sziasztok!


Tegnap festettük a hajam ezzel a festékkel (5.35), és nagyon szép lett, puha tőle a haj és tényleg fényesebb is. Eddig casting 500-asat használtam, de gondoltam kipróbálom. Negatívum benne (ami a castingnál is megvolt) h közvetlen a hajtövemnél világosabb. Szerintem legközelebb kipróbálom a 4.15-öst, ennek is szép színe van, és hátha egyszínű lesz tőle a hajam, és reménykedek h nem lesz fekete. Egyébként próbálta már valaki ezt az árnyalatot?

2009. nov. 14. 19:59
Én a szőke árnyalatát próbáltam ki.Szép lett:) Bár ma festettem,nem tudom milyen lesz pár mosás után...
14. Nikike1988 (válaszként erre: 13. - Timóna)
2009. nov. 11. 20:45
Most a közép barnát próbáltam ki de nem az igazi viszont ez legalább nem fekete.
13. timóna (válaszként erre: 11. - Nikike1988)
2009. nov. 11. 20:41
Az egyik ismerősöm is pórul járt a Palette sötétbarnájával.. Neki is totál fekete lett...
2009. nov. 11. 20:40

Sziasztok!


Én ma vettem csokibarna színűt a Garnierből, hétvégén szeretném befesteni. Dauerolt a hajam, és elől pár tincset eléggé kiszívott a dauer, így az amúgy középbarna hajamban van pár egész világos szőkésbarna tincs is, ami valamivel világosabb, mint a színező dobozán feltüntetett javasolt saját hajszín.. Szerintetek ezeket a is be fogja fogni rendesen a hajszínező?? Mert igazából pont ezek miatt akarom befesteni a hajam, hogy egységesebb színe legyen.


Előre is köszönöm a választ!

2009. nov. 4. 12:12
én jártam úgy a Palette tartós hajszínezővel hogy befestettem a hajam sötétbarnával.gondoltam ez majd szépen megerősíti a színét.erre szinte fekete volt a hajam:-S mintha feketével kentem volna be:-( aztán múltkor középbarnát vettem és ettől lett olyan szép sötétbarna színű viszont ez meg most túl hamar kikopott. Ezért akarok mást kipróbálni..
10. Nikike1988 (válaszként erre: 8. - Sysy66)
2009. nov. 4. 12:09

akkor jó mert festéket semmiképpen sem akarok:-)

és az sem utolsó szempont hogy a szinező nem károsítja annyira a hajat mint a festék.

állítólag a fekete színtől nehéz megszabadulni de nem tudom..

nekem eredetileg is sötét barna a hajam viszont nyáron kissé kifakítja a nap és olyankor nem szokott a legszebb lenni a színe. ezért szoktam színezőt használni.. simán kikopik 1hónap alatt. télen meg amúgy sem fakítja a nap:-)

2009. nov. 4. 11:56
Nekem most van befestve a hajam a csokibarna színuvel, nagyon szépen csillog, 2 x mostam már, és nem volt festékes a samponos hab :)
2009. nov. 3. 22:12

igen ez ilyen hajszinezo krém. 28 mosásig tart. én loreal castingot használok (kékes fekete) ez is . de kiváncsi lettem volna melyik a jobb..mondjuk ha más szint akarok nem tudom hogy lehet ettol a szintol ugymond megszabadulni. merthogy az igaz hogy szinezo de egy honap alatt egy cm-t no a haj-és nekem már meglátszott a lenovés igaz valamelyest kopott egy kicsit a szin ez ido alatt.

én azért szeretem jobban a szinezot mert fényesebb tole a haj mint a rendes festéktol

2009. nov. 3. 22:08
kössszi
2009. nov. 3. 20:41
és ez tulajdonképpen hajszínező vagy hajfesték? Én eddig Palette Tone creme hajszínezőt használtam..
5. riotgirl (válaszként erre: 2. - Nikike1988)
2009. nov. 3. 20:33
Az egyik kolléganőm néhány hete festette be a haját sötétbarnára, én pedig a napokban fogom kipróbálni a világosbarna árnyalatukat. Majd beszámolok róla, de a kollégám haját elnézve csak jóra számítok. :-)
2009. okt. 23. 17:50
Ha valaki kipróbálta már,akkor írjon!:)
2009. okt. 22. 14:29
Nem próbáltam,de gondoltam rá,hogy legközelebb azzal festem a hajam.Havonta nő kb.1 cm-t a haj,úgyhogy ha még tartana is 28 mosásig,akkor is újra kellene festeni.
2009. okt. 22. 14:26
ez engem is érdekelne:-)
2009. okt. 22. 14:16
Sziasztok. probálta vki az uj garnier color end shine tartos hajszinkrémet(28 mosásig t.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook