Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sziasztok. nektek melyik sampon-balzsam-pakolás vált be száraz töredezett hajra? fórum

Sziasztok. nektek melyik sampon-balzsam-pakolás vált be száraz töredezett hajra? (tudásbázis kérdés)


13. Ncilány (válaszként erre: 8. - Kacago325)
2010. jún. 1. 19:52
Az se volt jó nekem. Fodrász kellékesbe lehet ezt kapni. kb literes kiszerelés. Az ára annyi volt nekem is 1000 körül..
2010. jún. 1. 19:03
Gliss Kur hajspray
2010. jún. 1. 17:51
és mi a vélemény az ugyam csak kallos tejes-kókuszosról?
10. kacago325 (válaszként erre: 9. - F8db0709b8)
2010. jún. 1. 16:56
Tényleg!Ez a placentás is a Kallos terméke.
2010. jún. 1. 11:55
kallos-nak van több féle hajpakolása,mindenféle hajra.nekem a répás vált be.
2010. jún. 1. 11:51
Lehet kapni elég olcsón (nincs 1000ft) Placentás hajpakolást.Nagy kiszerelésű,kb. triplája a hagyományos 250ml-eseknek.Ha v.kit érdekel,majd megnézem pontosan a nevét.Nekem nagyon bevált,ajánlom szívesen.
2010. jún. 1. 09:54
Sziasztok! Igazából semmi! Rengeteg mindent próbáltam már, a hajam gyenge, vékony és könnyen törik, főleg ha kivasalom. A jól csengő márka egyáltalán nem garantálja a tuti hatást! Próbáltam eddig: Gliss Kur (szinte minden fajtája, Head&shoulders (remélem jól írom :S), Médea, Fructis,Pantene,Schauma fodrászkellékes drága samponok... és most Herbal Essensis (zöld) van. Én sampon és sampon között nem vettem észre nagy különbséget. Inkább a pakolásokra szavaznék, de semmiképp bolti készen vagyonokért megvásárolhatókra. Én a következőkből szoktam tetszés szerint összerakni a következő alapanyagokból, ami épp van otthon: méz, olivaolaj, tejföl, tojássárgája, sör, almaecet, élesztő. Egy pakolást 1 óráig szoktam fenthagyni. Utána kis ideig tényleg szép, egészséges lesz a hajam. Kifejezetten töredezést megállító dologot még nem találtam sajnos :( Kicsit hosszú lett, sorry! Remélem valamit segítettem!
6. enid79 (válaszként erre: 4. - Ncilány)
2010. jún. 1. 09:32
Ebben egyetértek veled, elfelejtettem leírni, de látom már megelőztél. Sokféle sampont kipróbáltam, de nem vettem észre semmilyen változást. Aztán többféle balzsamot is, de a legtöbbtől ugyanúgy nem tudtam kifélsülni a hajamat vagy 2 nap alatt ful zsíros lett, esetleg elnehezült. Én ezt szeretem a legjobban, nekem ez vált be.
2010. jún. 1. 09:30
Gliss Kur - rózsaszín. Ezt nem kell kimosni, minden hajmosás után befújom vele a hajamat, különben nem tudnám kifésülni.
2010. jún. 1. 09:30

Sok éve keresem az igazit az én hajamra. Nem találtam meg igazán. Volt drága balzsamom is fodrász kellékesből. Nem igazán jó ez se.

Azt hallottam sampont mindegy mit használunk. A balzsam és a többi már nem. De ez be igazolódni látszik nálam. Most más dolgokba kisérletezem.

3. Berbooo (válaszként erre: 2. - Nana00)
2010. jún. 1. 09:19
hmmm ez érdekes :) és elgondolkodtato, akkor nem minden a név :)
2010. jún. 1. 09:15
Szia! Nem fogod elhinni, de samponból a t.sc.-s változat, abból is az a nagyon olcsó zöld színű literes. Balzsamból a DM-es balea.
2010. jún. 1. 09:12
Sziasztok. nektek melyik sampon-balzsam-pakolás vált be száraz töredezett hajra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook