Fűző (beszélgetős fórum)


2011. dec. 18. 15:27

Sziasztok! Látom, már elég régiek a hozzászólások, de talán ez a legkevésbbé kihalt fűzős téma.

Már elég régóta lordózis alakult ki a csípőmnél egy meglévő betegségem miatt, de az orvosaim sosem ajánlották nekem a fűzőt. Eddig én sem foglalkoztam igazán a témával, azt hittem, hogy ez nem is olyan vészes, vagy ha igen akkor már így fog maradni és kész.

De pár hete voltam egy vizsgálaton aminek a célja csak az volt, hogy megállapítsák, hogy jogosult vagyok-e még a családi pótlékra vagy nem. De nem is tudom.. ahogy a doki nézegette a hátam :/ Szóval nem lehet valami szép látvány. És bár a kezelőorvosom sosem mondta a fűzőt nekem ,én szeretnék ennek megálljt parancsolni (lehet 20 évesen így is elkéstem vele).

Szóval, hogyha szeretném kikérni egy szakember véleményét akkor hova menjek, az ortopédiára? (a kezelőorvosom Pesten van, messze tőlem, oda mostanában nem tudok bejutni.) Remélem válaszol majd valaki, mert kiskoromban voltam utoljára ortopédián, akkor is cipő miatt, meg nem igazán tudom, hogy mit lehetne erre lépni, de dühít az egész (mármint, hogy ha az ember kicsit is egészségesebb akar lenni, akkor magának kell mindent kigondolnia, sose javasolnak semmi értelmeset..).

9. Rozália (válaszként erre: 8. - Sopianae)
2011. ápr. 4. 04:21

Meg nem árt egy orvost megkérdezni előtte... Én úgy tudom, hogy pl. a gerincet magát nem szabad masszírozni, csak a mellette lévő izmokat. A Cosmo Disc meg pont a gerincen van...

Persze, attól még jó lehet.

8. Sopianae (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2011. ápr. 2. 09:43

Köszi.

A gond, hogy arra nincs pénz. Minimálbérből kicsit nehézkes a dolog...

2011. ápr. 2. 09:41

Próbáljátok meg a Kosmo Discet az pont arra való

és állítólag nagyon jó, ha a páciens fájdalmat érez, akkor legalább három órát viselje naponta.

Sokan dicsérik én érdeklődtem megéri a nagy anyagi áldozatot meghozni érte és elmúlik. Jobbulást és jóegészséget neked. Üdv.Ágnes

6. Rozália (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. ápr. 2. 09:39

Nekem szakorvos írta ki, de nem készítették külön méretre, hanem az üzletben, ahol ilyen segédeszközöket lehet kapni, többféle fajtájú és mérető volt. Az orvos pedig felírta a vényre, hogy milyen kell nekem.

Az áráról nem tudok semmit, én közgyógyra kaptam.

2011. ápr. 2. 09:37
Van sokféle. Ha kényelmes lesz neki, amit kap, biztos fel fogja venni. Legfeljebb CSAK otthon hordja..;-D
2011. ápr. 2. 09:33
Nem találja a receptet... Férfiak.... Szerintem itt nem az árával lesz a gond, hanem nem akarja hordani... :(
3. Sopianae (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. ápr. 2. 09:32
Majd kiderítem.... nekem is ebbe a pillanatba mondta...
2011. ápr. 2. 09:31
Kiírta neki a szakorvos? Mert akkor méretre fogják neki elkészíteni.
2011. ápr. 2. 09:28

Sziasztok!


Páromnak fáj a dereka és fűzőt írtak fel neki.

Ez milyen árba van kb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook