Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! fórum

Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! (beszélgetős fórum)


53. 8bff41629d (válaszként erre: 51. - Bd55e3f068)
2013. okt. 1. 12:12
Jó...Akkor a BIZONYÍTÁSI ÜGY után illene a legrövidebb időn belül fellógatni az ilyen ügyek tetteseit...Aztán be a testükkel valami árokba, két lapát földet rájuk, éshát többé nincs gondja rájuk akkor a normális embereknek...És megszabadult tőlük a társadalom örök időkre...Meghát ugye mi a fenének is kéne hogy gondja legyen az ilyenekre bárkinek is???
52. 8bff41629d (válaszként erre: 46. - Noarashi)
2013. okt. 1. 12:08
Én a mai napi se értem, sőt, igazábol már évtizedek óta nem értem, hogy MIKÉNT LEHET "EMBERI JOGA" bármilyen ügy kapcsán is egy olyan "valakinek", aki FEHÉREN-FEKETÉN BEBIZONYÍTOTTA A TETTEIVEL AZT(!!), hogy ő NEM EMBER(!!)Na...Ez az, amit én sehogyse értek...Bár gondolom mindez csak azért érthetetlen a számomra mert én nem vagyok libsi beállítottságu...AZOKRA jellemző ugyanis hogy még egy tízszeres rablógyilkosra is KÉPESEK EMBERKÉNT(!!) tekinteni...Hát...Köszönöm szépen én az ilyen magasztos eszmét...
51. bd55e3f068 (válaszként erre: 45. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 12:06
A hosszas procedúrát azért ne ugorjuk át, ne hasra ütögetéssel huzigáljunk embereket a fára!
50. handbalsam (válaszként erre: 49. - Handbalsam)
2013. okt. 1. 12:06
*flegmaság.
49. handbalsam (válaszként erre: 47. - Jucusmucus)
2013. okt. 1. 12:05
Szerintem nem fog semmi sem változni, ha hűzök, házok, mérgelődök, kétségbe esek, és még inkább paranoiásan nézek a világba. Ez nem felegamaság volt, puszta tény, ilyenek az emberek, miért kell meglepődni? Egy csak egy eset a sok közül.
48. bd55e3f068 (válaszként erre: 47. - Jucusmucus)
2013. okt. 1. 12:03
Abban teljesen igaza van, hogy nem érdemes az embernek a világ minden búját-baját magára venni.
47. jucusmucus (válaszként erre: 5. - Handbalsam)
2013. okt. 1. 12:01
Kíváncsi lennék, hogy akkor is ilyen flegmán vélekednél, ha a te családtagoddal történne ilyen.....
46. Noarashi (válaszként erre: 45. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 12:00
Egyetértek.
45. 8bff41629d (válaszként erre: 28. - Ef7b486c67)
2013. okt. 1. 11:56
Éppen ezért nemis kéne foglalkozni az ilyen ügyek tetteseinek a mentségeivel, se az "emberi jogaikkal", hemem OTT AHOL ELKAPJÁK, a helyszínen felhúzni az első fára, aztán ennyi...Nem ám hosszú procedúrák után még vagy 20 évig etetni-itatni a börtönben, hogy aztán idővel szép csendben ismét ráeresszék a társadalom nyakára, merthát MIT TUDNAK VELE KEZDENI?? Teljesen el van már régóta torzulva az egész igazságszolgáltatás, ebben az országban is, meg úgy álltalában mindenütt, ahol ez a "liberalizmusnak" nevezett valami csak egyszer is felütthette a fejét...
44. Noarashi (válaszként erre: 39. - Sanyinak)
2013. okt. 1. 11:52

Kivonni a forgalomból? úgy érted pár év börtön, vagy semmit sem érő terápia?

Hogy jó órában mondjam, még nem támadtak meg, igaz én egy elit városkában élek ( villanyt is megszerelték azóta). De azért bele tudom élni magam annak a családnak a helyzetébe, akikhez tartozott ez a nő. Én a szemet szemért elv híve vagyok.

Rohadtul nem elégítene az ki, hogy lecsukják pár évre, majd megint szabadul.

43. simple (válaszként erre: 37. - Noarashi)
2013. okt. 1. 11:42
Spray a zsebben, önvédelem tanulása, állóképesség növelése. Így lenne némi esélyed. Aki nem harcias típus, annak a lelkét is edzeni kell egy esetleges támadásra. Sajnos ma már minden pillanatban résen kell lenni.
42. Krisz42 (válaszként erre: 21. - Sasmadar2)
2013. okt. 1. 11:42
Tudod most is vannak háborúk és itthon pont h nőtt az erőszakos bűncselekmênyek száma.Mikor fiatalabb voltam,egy lányt erøszakoltak meg a Keletinél.Együtt jártunk táncművészeti suliba,napi 4órás edzések,utána este 8-9-kor irány haza.A lány kinézetre kis szürke veréb volt,a suliba tánctudás alapján vettek fel.Nem volt feltűnő,mégis kipécézte 3ffi egyik este a Keleti pu.-nâl,mikor a buszra várt egy kihaltabb utcán.És lehet,h törtênnek ilyen esetek,de ha az én lányom erőszakolják meg,akkor nem hiszem,h higgadt tudnék maradni.Egyébként is,lehetne halálbűntetés,mert az mindenkinek eszébe jutna talán.Most ha lecsukják,akkor 8év múlva viyszaengedik.Ez bűntetés azért,h elvette élvezetből vki életét?Én meg is kìnoznám előtte,h azt kìvánja,bár meg se született volna.Fiatalon nagyon humánus voltam.Aztán kimentem a nagyvilágba,ami szerinted békés.Tênyleg szép,ahol még nincs sok ember,de még mindig túl sok az erőszak,főleg,h sok helyen elvileg béke van.
2013. okt. 1. 11:39

Nekem volt régen szoba biciklim, de számomra (sajnos) nem megfelelő alternatíva a futáshoz, ahogy a futópad se. Egyszerűen nem lehet a szobában immitálni azt a felszabadító érzést, amit a szabadban történő futás ad.

Én úgy döntöttem, hogy megfelelő óvintézkedés mellett néhány elmebeteg miatt nem is vagyok hajlandó lemondani erről!

40. bd55e3f068 (válaszként erre: 36. - Aquatica)
2013. okt. 1. 11:38
Semmit. Aki ilyet csinál, az eleve emberi hulladéknak született.
39. sanyinak (válaszként erre: 22. - Noarashi)
2013. okt. 1. 11:37

Nyilvános halálbüntetés? Esetleg megkövezés, felnégyelés? Azért nem élünk már a középkorban... És akkor sem volt kevesebb a gyilkosság. Sőt!

A biztonságunkat mindenképpen a kriminál profilaxis (megelőzés) javíthatja és ha ezeket az egyéneket minél hamarabb sikerül kivonni a forgalomból.

38. 5674644b5d (válaszként erre: 30. - Bd55e3f068)
2013. okt. 1. 11:37
Én ebben az országban élek, erről tudok nyilatkozni, a külföldi futó támadásokat. Egyébként szeretem ezt az orzságot, de túl sok az ilyen hír mostanában, eddig is voltak.
2013. okt. 1. 11:36

Múltkor mentem haza gyalogosan a melóból, este 8 után. A köztéri világítás egy olyan 400-500 méteren bedöglött. Picit bennem volt a para. Nem kihalt városban élek, de azért akkor ott nem volt egy ember sem, ha valaki elkap és leüt, a kutya nem veszi észre. Szóval akkor mi a megoldás? Ne dolgozzak este 8ig? Vagy spray a zsebben? Vagy mi?

És az a kisfiú akit szombat délután kapott el pár takony és majdnem halálra verték?

2013. okt. 1. 11:34
azon agyalok ilyenkor h most ezek az emberek mit szívtak hogy ennyire elvetemültek??...
35. gribedli*** (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 1. 11:33
Ez mar jobb otlet:) amugy tenyleg odajutunk, jobb lenne kutyaval. Ha nem is vad, de ha nem egy pincsi, azert kicsit megtorpannak, kicsit kevesebb eselye van, hogy elkapnak valakit futas kozben
2013. okt. 1. 11:33

az a baj h az ilyen embert se a sötét se a világos nem riasztja el . ha akarja megteszi fényes nappal.

pl volt egy eset hogy megerőszakoltak egy nőt a parkban fényes nappal és senki sem segített rajta. elmentek mellette.elfordították a fejüket....

33. gribedli*** (válaszként erre: 30. - Bd55e3f068)
2013. okt. 1. 11:31
Ez igaz, mindenhol tortenik. Es a leghorrorosabb sztorikrol mindig kiderul, hogy ismeros vagy csaladtag(!) volt az elkoveto...
32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:30
Fusson nyugodtan mindenki...2 jól képzett pitbullal.
31. gribedli*** (válaszként erre: 27. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:30
Bacca meg, nem volt meg akkor sotet es kulonben is, nem attol lesz kevesebb buncselekmeny, hogy nem merunk kimenni az utcara! Egy francokat, nem ez a megoldas, hanem az, hogy uldozzek jobban az ilyen barmokat akik ezeket csinaljak!
30. bd55e3f068 (válaszként erre: 24. - 5674644b5d)
2013. okt. 1. 11:29
Ebben az országban? Mert melyik országban nem történik ilyesmi?
2013. okt. 1. 11:28
A kora miatt, felre ne ertse valaki, nem ugy ertettem, hogy egy idosebbert nem lenne kar, inkabb, hogy akar ismerhettem volna stb, ugy elgondolkozik az ember az ilyenen
2013. okt. 1. 11:27
Nincs elrettentő hatása a halálbüntetésnek..Ugyanis aki ilyesmit tesz az nem mérlegel előtte a várható büntetési tételről..
27. 8bff41629d (válaszként erre: 1. - Aquatica)
2013. okt. 1. 11:27
Én világéletemben azt tartottam, hogy HÖLGYEKNEK nagyon kockázatos és veszélyes dolog a szabadban való futás...Főleg egyedül...EBBEN A MAI VILÁGBAN, sokkal jobb lenne ha a nők inkább a SZOBABICÓZÁS sportjának hódolnának, végülis azis remek egészségvédő hatással bír, jól is tud kondícionálni, nemis terheli az izületeket, pompásan formázza a popsit-lábat, éshát ugye BŰNCSELEKMÉNYEKET ILLETŐEN TÖKÉLETESEN BIZTONSÁGOS...Még akár hajnali fél kettőkor is nyugodtan lehet csinálni...Meleg szobában, biztonságban...
26. Aquatica (válaszként erre: 24. - 5674644b5d)
2013. okt. 1. 11:26
hát igen . itt ez a lényeg.
2013. okt. 1. 11:25
Azert sokszor alkalom szuli a tolvajt, de egy ilyet ami tortent (mar par napja filozom ezen, amiota az eset tortent), szerintem kifigyeltek. Bar nem tudom, mikor jart futni, mindig ugyanabban az idoben vagy sem, de ha igen, akkor barki kifigyelhette nap mint nap, es onnantol mar megszervezte elore. Szomoru, mert alig idosebb nalam, es a mod, ahogy tortent, meg gusztustalanabba teszi az egeszet, nem mintha maga a buncselekmeny valami jotett lenne, de a reszletek borzalmasak:(
2013. okt. 1. 11:24
Én tegnap pont futásból értem haza és kapcsoltam be a híradót erre a hírre...El kell gondolkodnom a valami védelmi eszközön (paprika spray)... Igyekszem még világosban kimenni és szürkületkor hazafele tartani, nem néptelen utcákon futok, sok más futó is van Duna parton, de nem mindig tudom világosságra intézni a futást. Felháborító, hogy a sok elmebeteg miatt rettegni kell ebben az országban, mert ez nem az első eset, hogy futókat/sportolókat ér atrocitás (Margit szigeti szatírok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook