Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! fórum

Futás közben öltek meg egy 36 éves nőt.! (beszélgetős fórum)


2013. okt. 5. 13:59

Gondolom azért kell a DNS, hogy leszűkítsék a kört, már amit szegény nőn találnak, onnan szanáljanak. Sajnálom a családot nagyon...én hálát adok, ha estére mindenki épségben itthon van...és amikor nem történik semmi..az már nagyon jó.

Eléggé eldurvult ez a világ:(

..és azon se csodálkoznék, ha kiderülne, h valami bosszú áll mögötte...

172. tücsimücsi (válaszként erre: 171. - Tücsimücsi)
2013. okt. 5. 12:06
*felesége
171. tücsimücsi (válaszként erre: 169. - Bonika80)
2013. okt. 5. 12:06

Ezt én is furcsállom. Már nagyon sok olyan kommentet olvastam, hogy a férjre gyanakszanak, mert lehet nem hitte el hogy futni jár a felsége esténként és utánament.

De ezt nem hiszem! Mert:

1. A kisfiával volt otthon+ a szülei is vele élnek

2. Egy férj nem végez így a feleségével, hogy lemezteleníti. Ez csak idegen lehetett!


Lehet a Bándy esetnél is vettek DNS-t a szülőktől, csak nem jelentették be. Hát ehhez nem értek...

Lenne már meg a gyilkos..!!

170. 657cb515d9 (válaszként erre: 162. - Regin_a)
2013. okt. 5. 10:28
Már ott tartunk, hogy egyedül senki se menjen ki az utcára vagy mi???
2013. okt. 5. 10:16
olvasom a borsocska cikkét ! [link] . ... esetleg valaki megtudná mondani,hogy ez a "protokoll?" ,tehát minden esetben vesznek a családtagoktól DNS-t ,hogy kizárják ..... a hozzátartozó DNS-t , és az elkövetőit, én még nem hallottam, de nem értek hozzá. a Bándy ügyet ugymond végigkisértem , ott a volt barát saját maga ment be vizsgálatra. , amennyiben jártas valaki e téren irja meg . köszi
168. Regin_a (válaszként erre: 163. - Krisz42)
2013. okt. 4. 13:25

hm. a francokat, egy bunkó paraszt!

Majd ha két kisebbségi "aggyá cigit" dumával elállja az útját fényes nappal nem elhagyott közterületen, elolvasnám a véleményét

167. Regin_a (válaszként erre: 164. - Gribedli***)
2013. okt. 4. 13:22
A Futapest, vagymi, elnöke volt
166. bd55e3f068 (válaszként erre: 162. - Regin_a)
2013. okt. 4. 12:35
Ez nincs eszénél :/
165. tücsimücsi (válaszként erre: 161. - Mr.az)
2013. okt. 4. 12:33
Igen, végül is Bándy Kata esetét rögtön nyílvánosségra hozták, már akkor amikor eltűnt.
164. gribedli*** (válaszként erre: 162. - Regin_a)
2013. okt. 4. 12:31

Ez szörnyű...


Magának kereste a bajt, meg vagánykodott...pfff:(


Micsoda egy s*ggfej, aki ilyet írt

163. Krisz42 (válaszként erre: 162. - Regin_a)
2013. okt. 4. 12:25
Milyen világ az,ahol nem mehetek ki az utcára este,mert megerőszakolhatnak,megölhetnek,mert nő vagyok?Gondolom milyen egy hímsoviniszta lehet és egy ilyen a Futapest elnökségi tagja.
162. Regin_a
2013. okt. 4. 12:15

"Kérlek ne ossz meg az üzenőfalamon megemlékezős dolgokat, én figyelem hogy milyen lehetőségek vannak és aki megérdemli, oda el is megyek.

Ki nem állhatom a nagymenő vagány gyökereket, akik csak, azért is megmutatják, hogy na ők majd egyedül elmennek este futni és nem lesz semmi bajuk.

Az anyuka felelőtlen volt, magának kereste a bajt és se a gyerekére, se a férjére nem volt tekintettel.

Azt kapta amit megérdemelt!

Milliószor elmondják futóközösségeken belül, hogy NŐK NE MENJENEK ÉJJEL/ESTE EGYEDÜL FUTNI KIETLEN HELYEKRE.

Meg egyébként sem!

Köszi, hogy megértsz"



Szép megnyilvánulás, még ha utólag bocsánatot is kért

Ilxet véletlenül nem lehet mondani, ezért erre nincs bocsánat. Nincs, mint a többi ogy.képviselő nőket lealázó dumáira sem

161. mr.az (válaszként erre: 160. - Tücsimücsi)
2013. okt. 4. 11:55

Fogalmam sincs hogy "szokták" csinálni és melyiket hány %-ban. Magamból indultam ki. Egy hozzátartozó elvesztése akár balesetben is egy életen át fáj/fájhat!

Fogalmam sincs hogy hol tart a rendőrség,meg ismétlem,miért csak napokkal később adtak hivatalosan hírt róla????????

A környéken nagyon sokan tudtak erről már másnap,az ilyet nem lehet titokban tartani! Hozzám ezért jutott el ugy, a rendőrség elakarja tusolni az ügyet!!!! Lehet,talán van elfogadható magyarázat,de az emberek így gondolkodnak ilyen esetben!!!!

160. tücsimücsi (válaszként erre: 159. - Mr.az)
2013. okt. 4. 11:34

Figyelj, én ezt eddig is értettem.

De az esetek 90 %-ában azt szokták kinyírni akivel bajuk van. Stimmt?


Persze a maradék 10 % a bosszú, mint pl. az apuka esete aki az alvó kislányát lőtte le, mert a felesége másba lett szerelmes és el akart válni.


De ebben az ügyben szerintem nem bosszúról van szó, rosszkor volt rossz helyen a nő, ennyi.

A ruháit talán azért vitték el, hogy ne maradjon nyom. Persze így is maradt elég, kíváncsi vagyok mikor tud már a rendőrség felmutatni valami eredményt.

159. mr.az (válaszként erre: 158. - Tücsimücsi)
2013. okt. 4. 11:20

Olvasd ujra és értelmezd.

A halál után már semmisem fáj a rokonoknak hozzátartozóknak igen......ameddig élnek!

Függetlenül attól hogy elfogják a tettest/tetteseket és hogy megkapják büntetésüket!

Érzed?

158. tücsimücsi (válaszként erre: 140. - B486c9cf7d)
2013. okt. 3. 12:22
Akkor miért nem a férjet ölték meg?
157. Krisz42 (válaszként erre: 134. - B486c9cf7d)
2013. okt. 3. 11:41
Ìgy utòlag:tök mindegy mit mondanak,akkor sem hagyják életben.Ha vkit ki akarnak nyírni,ki is fogják.Ha olyan helyzetbe kerül az ember,h az élete forog kockán,akkor felesleges szót fogadni,nem akarnak elengedni.Ha kiabâl,max.meghallhatja vki,de több ember ha nem akarja megölni,már az elején pl.betömi a száját,nem azon fog múlni az élete,h szót fogad-e.
2013. okt. 3. 09:24
A sors fintora: tegnap este pizzaztunk baratokkal, gyerekekkel es az egyik anyuka megjegyezte, hogy na, a nyaron kicsit elszaladt a sulya, meg hanyagolta az edzest, most azon van, hogy mihamarabb elkezdjen futni, itt a kornyeken...megjegyzem, nalunk is erdos, hat osszeszorult a gyomrom es elkezdtem lebeszelni:/
155. simple (válaszként erre: 154. - Simple)
2013. okt. 2. 22:24

Ja bocsi a link lemaradt.


[link]

154. simple (válaszként erre: 137. - Gribedli***)
2013. okt. 2. 22:24
Nézd meg, ezzel indul a műsor, hogy bemutatják azt a helyet. Hát nem egy életbiztosítás ott elindulni....
153. 130454e42d (válaszként erre: 151. - Sasmadar2)
2013. okt. 2. 21:01
Pontosítok: ennyi miatt tesznek feljelentést. Nem ugyanaz a két szám sajnos.
152. csincsinlány (válaszként erre: 139. - Mr.az)
2013. okt. 2. 20:45

Őszinte részvétem a családnak!

Nekem is az ugrott be elsőre, hogy ez a sajnálatos eset nem-e bosszú volt. Ha jól tudom a férj rendőr volt, lehet, hogy a foglalkozásával van összefüggésben. Remélem, hogy hamar elkapják a gyilkosokat. Sajnos halálbüntetést nem lehet kiszabni rájuk, pedig azt érdemelnék.

151. sasmadar2 (válaszként erre: 117. - 39dbe380da)
2013. okt. 2. 13:54

Évente átlagosan 220-225 nemi erőszak történik az országban. Ez is húde nagy szám.

Igen lehet, hogy megerőszakolnak, de elég kevés az esélye.


Persze tudom lehet úgyis gondolkodni, mint a Dumb és Dumberben amikor azt mondta a csaj, hogy 1 a millióhoz az esélye a pasinak, aki ennek örült és azt mondta van esélyem.


Ez alapján lehet parázni, hogy igen van esélye a nemi erőszaknak. De minek parázzak feleslegesen??

150. Nyamitörp (válaszként erre: 149. - Gribedli***)
2013. okt. 2. 13:26
Nekem az Antea által linkelt Norbi kommentből az jön le, hogy a családtagok tudják, hogy kik a tettesek és az elkövetés okát is tudják. A nagy nyilvánosságnak meg sosem számolnak be a részletekről.
149. gribedli*** (válaszként erre: 148. - B486c9cf7d)
2013. okt. 2. 13:10
Igen, szorítok nekik, és remélem, hogy hamar fény derül a komplett sztorira, és a gyilkosok meg megkapják ami jár
148. b486c9cf7d (válaszként erre: 147. - Gribedli***)
2013. okt. 2. 12:58

Szerintem nem terveztek mindent a nyilvanossag orrara kotni.

Ami ertheto is, engem igazabol nem a gyilkossag reszletei erdekelnek, hanem hogy a pokolba jutnak idaig emberek, hogy azt gondoljak meguszhatjak es hogyan lehetne megelozni.

147. gribedli*** (válaszként erre: 145. - B486c9cf7d)
2013. okt. 2. 12:52
Némelyik cikkben volt pofájuk olyat is írni, hogy még vizsgálják, egyáltalán megerőszakolták-e?
146. gribedli*** (válaszként erre: 143. - Mr.az)
2013. okt. 2. 12:50

Nyugi, máshol is le vannak maradva. Aztán mégis előjön az igazság. Sorozatokra már nincs időm:)


Jó, most az utóbbi időben szinte akárhány esetet láttam, mindig családtag, szerető, férj, feleség volt a tettes, de nagyon megmaradt bennem ez a mostani eset és egy másik, a sok-sok hír közül, ami még nagyon érzékenyen érintett, egy több évvel ezelőtti dolog, amikor egy maffiavezér vallott, és bosszúból elvitték a fiát, az iskola előtt várták, fényes nappal, 10 éves volt és 2 éven át hurcolták magukkal, ezalatt éheztették, ütötték verték, miután már elkapták volna őket, beledobták még élve egy oltott mésszel teli gödörbe:(


Bár nem ide tartozik, de van egy párhuzam, ott is az apán akartak bosszút állni a fia életével

145. b486c9cf7d (válaszként erre: 142. - Gribedli***)
2013. okt. 2. 12:49

A sorrend forditva volt, eloszor megfojtottak Schobert Norbi facebook bejegyzese szerint.

Eselye se volt akkor.

Hogy nyomot talalnak-e, csak a rendorsegen mulik, mennyire alaposak, kell legyen a testen es a helyszinen biologiai lenyomat, de ha mar a kutyat se akartak bevetni...

144. gribedli*** (válaszként erre: 139. - Mr.az)
2013. okt. 2. 12:44
Ez nekem is eszembe jutott, ex-rendőr, szép feleség, mindenkinek lehetnek haragosai, egy ex-rendőrnek pláne...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook