Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fürdőszoba tisztítása fórum

Fürdőszoba tisztítása (beszélgetős fórum)


19. Beu23 (válaszként erre: 17. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 8. 19:45
ja én is így vagyok sok mindennel, ami albérletbe van. nekem a wc ülőkét a légfrissítő szinezi át. vagy hogy is mondjam látszódnak rajta a pöttyök ahogy rászóródik a levegőből és nem jön le. tök olyan mintha piszkos lenne, de a ciffet majd én is kipróbálom.
18. Beu23 (válaszként erre: 13. - C4851bb5de)
2014. aug. 8. 19:44
ja hát igen, de ezek ilyen régi. nem az a csúszos mosdókagyló meg kád. hanem az az érdes. meg amúgysem az enyém :D
2014. aug. 8. 08:38

Köszi lányok! :D

Én is gondolkoztam a cserére, pl ilyen kék delfines, na az cuki lenne, de albérletbe minek költsek ilyenre.... még megpróbálom súrolgatni ezzel-azzal ...

16. KisGréta (válaszként erre: 12. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 7. 18:04
Ha már az sem segít,akkor tényleg cseréld ki,vagy pedig jó ötlet a gyengébb világítás :)akkor nem annyira szembetűnő a színváltozás a lényeg,hogy tiszta nem?Lehet a gyártásnál követtek el valami hibát,ilyet már hallottam ablakoknál,hogy sárgultak.
15. c4851bb5de (válaszként erre: 12. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 7. 14:08
Én nem wc ülőkére próbáltam ugyan, de műanyagon a fehér Cif súrolókrém csodákat művelt.
14. Jasmine24 (válaszként erre: 12. - 9c57fd10dc)
2014. aug. 7. 14:06
Csereld le szinesre! :))
13. c4851bb5de (válaszként erre: 10. - Beu23)
2014. aug. 7. 14:04
Mondjuk ezt a kombót egy új csaptelepen csempén nem próbálnám ki! :)
2014. aug. 7. 11:58

Bepofátlankodnék a fórumba, és én is kérdeznék.

Pl nálunk a wc ülőke fehér színű, ha elhanyagolom a folyamatos időnkénti tisztítását besárgul a használattól (nem a pisitől). Domestossal szoktam törölgetni, de elég strapás mire valamennyire kifehéredik, ti mivel nyomultok ilyen fronton?

11. KisGréta (válaszként erre: 1. - 81móni)
2014. aug. 7. 11:13
Szia,egyszer nagyon kifogytam a tisztítószerből,így jött az ötlet,vízzel hígított wc-tisztító amit egy üres szórófejes flakonba öntöttem,egy kalap alatt elintéztem a zuhanyt,kádat csempét,mosdót és a többit,általában a cif az amit vásárolok.Amit nem,azok a maró vízkőoldók,előbb utóbb leviszik a zománcot és vége a csillogásnak.
10. Beu23
2014. aug. 7. 10:44
én is domestos, ecetes tisztítószer, nekünk ilyen régi kád van a fürdőszobába ami nem éppen hófehér, vettem háztartási sósavat olyan szépre kifehérítette persze nem töményen. remélem nem sokat ártok vele... :D
2014. aug. 7. 08:25
Tomeny ecet vizkooldonak es Domestos fertotlenitesre, ennel tobb nem is kell.
2014. aug. 7. 08:24
W5 - ös kendőt szoktam használni a wc letörölgetésére, + mindíg dobok a wc tartályba feloldódó gál kapszulát (lidli) és valamilyen wc fertőtlenítőt. Felmosáshoz domestost. Kád és csaptelepeket én is sokszor tisztítom ecettel és szintén lidlis fürdőszobai tisztítószerrel. Ez nekem elég, szép lesz tőle minden. Hetente megcsinálom így eltűntethetetlen vízkő nincs se a csapon, se a kádon. Szerintem drága dolgokat felesleges venni. Olcsó termékekkel is rendszeres takarítás mellett szépen lehet tartani mindent. Én havonta legalább egyszer a csempéket is át szoktam törölni a lidlis fürdőszobai tisztítóval, vagy ecettel.
2014. aug. 7. 07:24
Ecetet használok én is sokhelyen.
2014. aug. 7. 07:20
Bekas ecetes furdoszobai tisztitot. Nalunk nagyon kemeny a viz, es ez gyonyoruen leszedi! Az ecetes szag nem kellemes, de gyorsan elillan, raadasul kornyezetkimelo. Wcre is van megfelelo termekuk.
5. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - 81móni)
2014. aug. 7. 06:51

wc-re: W5 ( l dl )


Amúgy a " békás " felmosót és annak a vízkőoldóját.


Ez a 3 készítmény nekem elég.:))

2014. aug. 7. 00:33
3. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 1. - 81móni)
2014. aug. 7. 00:30

Cillit Bang habot. Fertőtlenít, tisztít és nagyon jó illata van.

Amúgy is preferálom a Cillit termékeket, ugyanis szuper jók.

2014. aug. 6. 23:56

Én szinte mindenre tömény domestost használok.

2 gyerek van,így vagyok nyugodt.

A csaptelepekre cillit vízkóöldót szoktam fújni,de aztán az is kapja a domestost.

Ami beteges,tudom,az az,hogy minden wc használat után megy a fertőtlenítés,de ennyi maradt a tisztaságmániámból,a többit a fiúk miatt feladtam: se időm,se energiám! :-)

2014. aug. 6. 23:44
Új fürdőszobánk van és érdekelne ki milyen tisztitószert használ csaptelep, csempe, akril kád ,mosógép dob és wc tisztitására, fertőtlenítésére.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook