Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fürdőruha egy kevés hájjal fórum

Fürdőruha egy kevés hájjal (beszélgetős fórum)


20. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - A25519fea2)
2010. júl. 29. 11:54
Nyugodtan menj ki a strandra - nem hinném, hogy úgy nézel ki, hogy takargatni kelljen magad :) Én átlagos alkat vagyok, persze nekem is vannak gyengéim magamon - de akinek nem tetszik, legfeljebb nem néz rám. Azért nem fogok vegyvédelmi ruhában fürdeni, meg napozni :DD
2010. jún. 26. 13:42

Sziasztok! Nem sok az 5-6 kiló, de ha ettől is szeretnétek tartósan megszabadulni, akkor mindenképpen tegyetek egy próbát azzal a módszerrel, amit én próbáltam.


Egy rostkapszulát kezdtem szedni, ami nem engedte felszívódni a zsírokat, és szépen elkezdtem leadni a kilókat.

Formoline a neve, gyógyszertárban tudtok hozzájutni.


Bár nincs annyira strandidő, azért még lehet, bikinire fel.

18. pymary
2010. jún. 26. 13:28
szia!Megnéztem a képeket én is véleményem: Mindenképp bikinit vegyél fel! Rajtam is kb 5-6 kg plusz van, na de kit érdekel!! Javasolom még, h mielőtt strandra mész, barnulj picit szoliban, otthol a kertben , mert az is véknyít!Csak bátran!
17. Bri* (válaszként erre: 15. - A25519fea2)
2010. jún. 19. 14:43
Én kg/cm-ileg hasonlóan álok, mint Te és nekem az egész lábam vastga, nemcsak a combom. De ez van. Meg kell barátkozni vele. Egyébként járok tornézni, próbálok tenni ellene. Ja meg ha barna vagy, akkor kevésbé gáz a vastag láb is.
16. Bri* (válaszként erre: 14. - 78826dc958)
2010. jún. 19. 14:42
Köszi! Aranyos vagy!
2010. jún. 18. 23:21

sziasztok, köszönöm a válaszokat:)

igen, én is ettől tartottam, ha felveszek egy ilyen nadrágot, akkor sokkal jobban magamra fogom vonzani a tekinteteket, hogy hú, ez a csaj milyen önbizalom hiányos... :(

egyébként én is közel 10 éve nem voltam már strandon, kivéve egyszer, de akkor csak ültem és iszogattam egy kajáldában:))

most bevállalom, ezért is kérdeztem, mi legyen, mivel utoljára gyerekkoromban jártam arra, és nem igazán tudom, hogy mit érdemes felvenni, akkoriban pedig még nem is figyeltem, hogy milyen fürdőruhákat hordanak az emberek ilyen alakkal, mint ami nekem is van. Egyébként 165 cm 60-61 kiló vagyok, de sajna a tükörben mintha több lennék :D hülyén oszlik el a súly rajtam, baromi vastag a combom.

14. 78826dc958 (válaszként erre: 13. - Bri*)
2010. jún. 18. 21:31

:))

Neked viszont szerintem egyáltalán nem kell szégyenkezned:)és a gyermekeid gyönyörűek:))

13. Bri* (válaszként erre: 12. - 78826dc958)
2010. jún. 18. 17:12

Én is a gyerkőcök miatt változtatok/próbálok változtatni a dolgokon. :)

Egyébként megnéztem a fotón a "csúnya anyát"! :) Na neked se sok reális képed van önmagadról! Van egy pár fölös kilód, de nem tragédia. Ahogy írtál, azt hittem, egy bálna vagy. Fiatal vagy, tessék életvidámnak lenni!

(én is de tudom osztani az észt másnak, a saját dolgomban meg döntésképtelen vagyok:( )

12. 78826dc958 (válaszként erre: 11. - Bri*)
2010. jún. 18. 16:14
Én 10 évig nem voltam strandon!!!Szerinted??A fiam miatt mentem ki ujra!Nehogymár a gyerekem nélkülözze az élményeket a csúnya anyja miatt!
11. Bri*
2010. jún. 18. 15:45

Az szupi. Nekem is volt már mindenem, ami szem-szájnak ingere. :)

Egyébként amióta tornázni járok, jobb formában vagyok, mint valaha. Bár a combomról a narancsbőrt nem sikerül eltüntetni. Engem meg az zavar nagyon. de olyan fürdőruha nincs, ami azt is takarná. :) Egy ideig inkább nem jártam strandra, de aztán gondoltam, kit érdekel?

2010. jún. 18. 15:45

én is azt tanácsolom, hogy ne ilyen Mamis fürdőrucit vegyél fel(na nehogy már)...

Igen is tessék nyugodtan bikinizni,

Ha kimész a strandra ne tudd meg milyen nőkön van bikini, ha még többről is van szó mint 5-6 kg, vagy éppen 5-6 kg, akkor is nyugaodtan bikini...

Majd ha a bőrőd megöregszi akkor válts át ilyenre.

Én sosem voltam sovány, de mondjuk viziló alakú sem, mindig bikiniben járok strandra.

Eleinte fusztrált a dolog engem is, de miután láttam, hogy vannak nagy, igazán nagy tetstű hölgyemények is akik nem, hogy csak bikiniben, hanem tangás bikiniben mennek, na onnantól kezdve még az önbizalmam is megnőtt:))))

9. 78826dc958 (válaszként erre: 8. - Bri*)
2010. jún. 18. 15:42
Engem is császároztak + tavaly nyitottak meg ugyanott egy endometriosis műtét miatt!
8. Bri*
2010. jún. 18. 15:41
Nekem két császáros gyerekem van. Tudom, miről beszélsz.
2010. jún. 18. 15:38
Én ilyen fürdőruhát vettem és abban érzem jól magam,mert csúnya a szülés miatt és a műtétem miatt a hasam,és nem akarom,hogy lássák!a súlyfeleslegemet nem takarnám,de ezt muszály:((((
6. Bri*
2010. jún. 18. 15:36
Szerintem a nők 80 %-ának van súlyfeleslege, vagy valamilyen eszétikai hibája. A többi még nincs 20 éves. :) Ha a strandon megnézed a csajokat még a vékonyak sem tökéletesek. Szerintem válassz egy csinos, színes fürdőruhát, ami tetszik és barátkozz meg önmagaddal. A magabiztosság jobban sugárzik az emberről, mint a tökéletes alak.
2010. jún. 16. 21:16

Én biztos,h nem vennék fel ilyen rucit(nem bántani akarlak,de olyan öreges,slampos...:S)

Rajtam is vannak pluszok..és nem is 5-6kg,de felveszem a "normális" bikinit.:-)Akinek tetszik nézzen,akinek nem az meg le van ejtve...:-)


Az a lényeg h Te jól érezd magad.:-)

4. Ajnácska85 (válaszként erre: 3. - D560948772)
2010. jún. 16. 20:58

ez jó, mamis:D

De tényleg olyan mamisak:)

Mintha üvöltenének: néééézd, nekem van súlyfeleslegem, amit most tök ügyin takargatok:)

3. d560948772 (válaszként erre: 1. - A25519fea2)
2010. jún. 16. 20:55
... 23 évesen azért ne hordj mamis fürdőruhát, ess be egy üzletbe és próbáld fel az összeset, meg fogod találni a sajátodat, amiben cépséges vagy és jól is érzed magad. :o))
2010. jún. 16. 20:54

szerintem semmiképp ne takargasd magad, főleg ne 5-6 kiló miatt.

Ezekben szerintem minden ember kövérnek néz ki. Kevésbé leszel feltűnő egy normális bikiniben:)

2010. jún. 16. 20:42

Tavasszal sikerült sokat fogynom, de még maradt rajtam kb 5-6 kiló felesleg. Szerintetek melyik a jobb eset? Ha úgy megyek strandra, hogy takargatom magam egy ilyennel: [link]

, ami egyébként tetszik nekem :) Vagy ha bevállalom a normális fürdőruhát? Tudom nehéz így vakon megmondani, de nem szeretnék feltenni magamról képet :) A véleményeket előre is köszönöm, és elsősorban nem csak magam miatt kérdezném. A további fogyás még tervben van, csak a bőrömet sem szeretném szétcseszni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook