Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Göndör, de kevés lassan növő baba hajjal mit csináljak? Vágjam le? fórum

Göndör, de kevés lassan növő baba hajjal mit csináljak? Vágjam le? (tudásbázis kérdés)


2016. febr. 16. 00:09
Nem tudom, hogy fiú vagy kislány. A fiam fél éves kora körül majdnem kopasz volt, utána szép dús hullámos haja nőtt. ( nem csoda, mert apjának is nekem is hullámos hajunk van )
2016. febr. 15. 22:05

hagyd úgy. Csak most, finom babasamponnal, ne is fésüld. Nem baj ha kevés. Majd alakul.

Nekem is egyik gyereknek kevés haja volt, meg 5 éves koráig mintha nem is nőtt volna a göndörség miatt, de egyszercsak megindult. Neki maradtak a csigái, szóval mikor elindult végre a rendes haj, az is tekeredett :) Mostmár egész nagy, már volt vágva, de hosszú neki. amikor beindult, azóta folyamatosan dúsul is. Mostmár a súlya húzza, szóval szép tincses haja van, ha nem szárítjuk mosás után. De nem fárasztjuk magunk, mert a párától úgyis bebirkásodik:) Néha jön egy két ember, hogy milyen már, meg fésüljük egyenesre, stb... de letojjuk. ilyen és kész:) a jelleméhez illik a kócosgöndör úgyis :)

2015. dec. 9. 08:44
Le ne vágd! Minek? Nem fog a vagastol gyorsabban nőni es szerintem a kopaszra nyírt kislányok rettenetesen néznek ki. Kislányomnak 3 éves koráig egy szál haja se volt kb, most közel 5 évesen már lassan vallig erő haja van és sok. Sose nyirtam a haját.
2015. dec. 8. 21:57
Ne vágd le, még sokat változhat. Valószínűleg a göndörség miatt indul így, de majd besűrűsödik. Ha kislány, akkor főleg ne legyen kopasz. Ne aggódj emiatt, van akinek lassabban nő. Adj neki időt. :)
5. *Csajszi* (válaszként erre: 3. - Dcbc0b4041)
2015. dec. 8. 21:38

Ha le is vagod (en nem tennem) ne most, ne a telre, inkabb a meleg nyaron.

Amugy en varnek, pici meg a lanykad, erosodhet a haja, de ha igy maradna sem csinalnek nagy gondot belole azt hiszem.

En lanyomnak meg annyi a haja, hogy frankon izzad a feje a haja alatt, megsem gondolkozom ritkitason, o is kicsi meg.

2015. dec. 8. 21:05
Adj időt!
2015. dec. 8. 20:57

Egyik gyerekemnek a háromból göndör haja lett.

Ket eves lesz de iszonyat kevés es rövid a haja de ez göndör.

Ha ugy hagyom nem áll sehogy állandóan kócos ugy néz ki mint Pumukli de nem vörös persze.

Ha kifesulom mint a drót es sprod es szörnyű.


Valaki azt mondja hozza ne nyuljak

Más meg higy nyitják le kopaszra.


Igazi kicsi csigák vannak a fejen de mint írtam ritka nagyon.


Mit csináljak vele??

Ja es lany.

2015. dec. 8. 20:55
Ne
2015. dec. 8. 20:54
Göndör de kevés lassan növő baba hajjal mit csináljak? Vágjam le?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook