Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Furcsa emberek is vannak! fórum

Furcsa emberek is vannak! (beszélgetős fórum)


2022. okt. 25. 23:10
De még mennyien
16. pteri (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2022. okt. 25. 21:48
Ez jó, a következő hülyével kipróbálom, ha munka közben hív!
15. fincsi5 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2022. okt. 24. 18:54

Értelek én, de ha az én telefonom csörög, nem is nézem, ki hív, felkapom.

1x jött haza a gyerek(gimis korában), bicajozásból. Mondta, hogy valószínű, minden iratát, telefont elhagyott.

Csörög a telefonom, hát a szomszéd utcában lakó osztálytársának az apja volt, előttük esett ki a hátsó zsebében volt minden. szóval aki akarja felveszi, aki nem , nem .

14. .Charlotte (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 24. 18:11
Az ilyennek nem szabad bedőlni és soha semmilyen információt sem szabad kiadni!
13. vigyefene (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2022. okt. 24. 16:05
12. vigyefene (válaszként erre: 10. - Imisz)
2022. okt. 24. 15:51

Volt már olyan nap, h 30x hívtak a gazemberek. A számokat kinézik a még mindig létező telefon könyvekből. De arra sincs már szükség, csak hivnak akármilyen számot, valaki majd válaszol valahol.

Angolul boiling roomnak nevezik ezeket a helyeket, ahol több százan "dolgoznak".

[link]

11. 55Judit (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2022. okt. 24. 15:47
Ha baj történik rendőr hívesetleg mentős. De mindegyik számmal.
10. Imisz (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2022. okt. 24. 15:41
Ha mentő, rendőr, tűzoltó, orvos vagy hasonlók hívnak, azok nem tiltják a számukat. Ha egy civil hívna honnan tudná a számomat? Csak a férjem / családtagom telefonjából és valószínű arról is hívna, tehát látnám ki hív. Na meg ha tényleg olyan baj lenne próbálkozna többször is -akár szám nélkül, mert olyankor nem jutna eszébe, hogy azért nem veszem fel- de ilyen még sosem volt, hogy 2-3x egymás után hívtak volna. Szigorúan napi 1 vagy heti / havi 1-1 hívás.
9. vigyefene (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2022. okt. 24. 08:56
Így van. Nekem jelenleg több mint 500 szám van letiltva.
2022. okt. 24. 08:54
Számnélküli hívást soha nem veszek fel. Rengeteg olyan hívószámmal ellátott telefonhívást kapok, ahol kiírja a telefonom, hogy potenciális csalás. Ezért jó a Samsung
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Imisz)
2022. okt. 24. 08:22
Azért fel kell venni, mert bármelyik családtagoddal történhetett valami. Férjem nem veszi fel, én viszont igen, és ha meggyőződtem róla, hogy nincs baj, csak egy hülye hívott, akkor leteszem, hadd mondja a magáét, maj egy idő után kinyomom.
2022. okt. 23. 19:05
Én eleve fel sem veszem ha szám nélküli hívás jön. És jön. Mostanában csak havi kb.1 de volt időszak amikor naponta! hívtak. Simán kinyomom. Úgy vagyok vele, ha hivatalos szerv / szolgáltató hív az nem szám nélkül teszi, a rokonok/ ismerősöknek eleve megvan a számuk, ezen kívül bárki bármit akar(na) tőlem, ne tiltsa le a számát!
5. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 23. 18:50
Csaló. Le kell tenni a telefont, esetleg hívni a rendőrséget.
2022. okt. 23. 18:45

Ez nem furcsa , hanem full dilinyós vagy csaló.

Jó hogy résen voltál🙂

3. Papesz (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. okt. 23. 18:42
Hello, köszi, igazad van!
2. birebora (válaszként erre: 1. - Papesz)
2022. okt. 23. 18:41
Ha sejted, akkor szólj neki, hogy szórakozzon a nénikéjével.
2022. okt. 23. 18:39

Mit szóltok hozzá?: Múltkor fölhívott engem név, és tel.szám nélkül 1 pali, és azt mondta hogy nekem vízszámla tartozásom van! De közben meg kérdezte hogy hol lakok, melyik megyében, és melyik településen, és mi a teljes nevem!

Mondom:- honnan hív? - Hát innen a központból! - Melyikből? - Hogy-hogy szám nélkül hív? - Mert innen a központból hívom! - Nekem nincs semmilyen tartozásom se!

Szerintetek elárultam neki az igazat?

Az ilyen embernek még a kérdése is hazugság!

Kit nézett az hülyének? Lehet hogy pont ő a hülye!? Ugye? Vagy nem? Mire volt ez jó? Mi volt ennek az értelme? Nem értem az ügyet azóta se! Így akart pénzt szerezni? Vagy csak a nevemre, és a címemre volt rá kíváncsi?

Nekem eszembe se jutna soha se az ilyen hülyeség! Ja meg ez zaklatás, és csaláskísérlet is, én szerintem! De amúgy sejtem hogy ki volt, és tudom is hogy hol lakik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook