Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Friss vér menstruáció előtt egy héttel. Mi okozhatja? fórum

Friss vér menstruáció előtt egy héttel. Mi okozhatja? (tudásbázis kérdés)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Liliom10)
2021. dec. 16. 12:24
Nagyon sajnálom. Negyedikére kaptam nőgyógyihoz időpontot. Ezzel a panasszal fordulok hozzá
5. liliom10 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 12:21
Egyik ismerősünk harmincas lányánál ahogy bekerült a vérkeringésbe a 3. vakcina, nagyon erősen menstruálni kezdett félidőben. Tartott 4-5 napig. Ez annyira mostanában volt, hogy még nem tudni, milyen lesz a ciklusa.
4. eandi78 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 20:55
Nekem covid zavarta be hasonlóan, oltás már nem tudott rontani :( Minden eredményem negatív. Éljen újból tini vagyok :D
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2021. dec. 14. 16:19
Oltakozás előtt órát lehetett állítani hozzá, annyira pontos volt: minden ciklus 31. napján reggel fájni kezdett a hasam, majd 10 óra fele már rendesen véreztem. Fél éve, hol késik 2 hetet, hol hamarabb jön meg. Tini koromban nem volt ennyire kaotikus, mint most.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 09:21

Gondolom próbál megjönni a mesid.

Rendszeres a mensid?

2021. dec. 14. 06:07
Mi okozhat pecsételést egy héttel menstruáció előtt? Ma reggelre a wc papíron egy élénkvörös pötty volt, tegnap reggel rózsaszínes, napközben barnás, kicsit vizes. Tiszta színkavalkád. Hozzáteszem nem büdös és ciklusom alatt sem észleltem kellemetlen szagú, színű folyást, csak ami általában szokott lenni. Eddig nem nagyon tapasztaltam ilyet. Várom a pénteket, mert sajnos csak aznap van időpontfoglalós nap a nőgyógyászomhoz. Nagyon izgulok. Minden új dolog megijeszt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook