Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Fortnite, ki szereti ezt a játékot? fórum

Fortnite, ki szereti ezt a játékot? (beszélgetős fórum)


13. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 11:43

Ismerem, de nem játszom. Öt éve az akkor 10 éves unokaöcsémnél volt ez sláger.

Akkor valamilyen alkalomra Fortnite-os cuccokat vettem neki. Véletlenül maradt nálam egy feliratos kulcstartó.


[link]

12. Gumicukor√ (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
dec. 13. 11:24
Nekünk csak mostanában lett X BOX-unk, szóval csak kicsit ismerem ezt a játék csoportot, de az már eldőre kiderült, hogy a Fortnite nem egyetlen játék, hanem több játékot is magában foglaló játékcsoport. Nem tudom, hogy a fórumindító melyikre gondolt?
11. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 13. 11:11
Ismerem, de nem játszom. Párom nagy guru, általa nagyjából képben vagyok. Leginkább gamereket ismerek fel. Már hang alapján is. 😃
dec. 13. 10:48

Csatlakozom a diszlexiásokhoz:DD

Frontline ugrott be először,,a Bolhátlanítsd a macskádat játékból.

Amúgy amióta a gyerekek nincsenek itthon azóta játékmentesítve vagyok,,nincs mit bevallanom.

dec. 13. 10:30

Ez a topic, tragikomikus!

Egy (nick)név nélküli fórumindító, arról érdeklődik, hogy ki meri felvállalni az övéhez hasonló videójáték szenvedélyét? A feltett kérdésen pedig, diszlexiások értetlenkednek, érdemi válasz nélkül.

8. Enissa (válaszként erre: 6. - Bree25)
dec. 12. 15:54
Én Fornettit olvastam.
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Bree25)
dec. 12. 14:45
Én is :D
dec. 12. 14:21
Először én is frontint olvastam 😂
dec. 12. 13:53
Uhhh, azon agyaltam ki játszik nyugtatóval, de rájöttem annak más a neve :D
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 13:33
Nekem semmim sincs hozzá, se konzol, se semmi.
3. Biciklis_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 13:24
Azt látjuk te nem.
dec. 12. 13:10
Ezen mit kell felvállalni? Felnőtteknek se tilos játszani :D Vagy csak én nem értem? Mondjuk a fortnite-ot pont nem szeretem, meg gyerekeim sincsenek, a saját gépemen/konzolomon játszom... :D
dec. 12. 12:03
Na lássuk a kezeket ki ismeri ezt az online is játszható játékot? Ki meri felvállalni, hogy amikor a gyerekek nincsenek otthon akkor megragadja a kontrollert? :DDDDD

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook