Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Folyamatos menstruációtok volt már? Hogyan gyógyultatok meg? fórum

Folyamatos menstruációtok volt már? Hogyan gyógyultatok meg? (tudásbázis kérdés)


18. Sylvia81 (válaszként erre: 16. - Kszb)
2013. máj. 20. 13:27
Jaja, vagy épp "csak" olvasott valamit, vagy "véletlenül" hallott ilyet szakmai körökben, esetleg kollégától, személyesebb ismerőstől... :)
17. Sylvia81 (válaszként erre: 15. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 13:26

Persze, értelek én...

És valszeg tényleg találkozott már "folyamatos mensivel" is, nem is eggyel. De, gondolom, ott felírta a fog.gátlót és utána 2 hónap alatt minden happy lett. Lehet, hogy olyan is volt akinek csak a 4, hónapban lett okés.

De mi van, ha te nem olyan vagy? Mert mondjuk más van a háttérben?

Remélem, hamar vége lesz ennek és rájönnek, mi bajod van, mert ez így horrorisztikusan hangzik. (Úúúúúúúútálok menstruálni... :D Pedig a 2. szülésem óta már nem is annyira vészes.)

16. kszb (válaszként erre: 15. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 13:25

nme mindig a régi motorosok a legjobbak... van, amikor a fiatal lelkesebb is, meg nyitottabb is az újra...

(persze szó sincs általánosításról, mert úgy már nem igaz az állításom)

2013. máj. 20. 13:19
Valószínűleg az lesz.. Tényleg olyan mintha csak kísérletezne rajtam és fogalma se lenne mi lenne a jó. Pedig a korából ítélve gondoltam találkozott már hasonló helyzettel és tudja mit kell ilyenkor tennie..
14. Sylvia81 (válaszként erre: 13. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 13:16

Ha már a 2. adag negyedévest szeded és semmi változás nincs, ott biztos más megoldás kell.

Ha ennyi ideig szeded a fog.gátlót, már "át kellett vennie a hatalmat" a hormonrendszered felett. :( Tehát, ha hormonális a gond, akkor annak már javulnia kellett volna. Szerintem. Nem vagyok orvos, és különösebben nem vagyok jártas sem a témában, de ha az orvos ennyire tesz rád és problémmádra, a helyedben én is tennék az ő fejére - és keresnék másik orvost.

2013. máj. 20. 12:53
Tudom, hogy nincs rendben, de hát nem én vagyok az orvos, gondoltam tapasztalatból próbálkozik azzal hogy felírja a fogamzásgátlót. Nem is fiatal már. Csak azért érdekelt,hogy volt-e már másnál is ilyen, hogy esetleg próbálkoztak-e mással ami bevált. Nem akarom,hogy egész életemben ez legyen:( Valami megoldás biztos van..
12. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 12:50

Akkor vizsgáljon meg újra, basszus! Vagy kérjen másféle vizsgálatokat!

Ha meg nem akar, akkor keress másik orvost.

Ne engedd bemagyarázni magadnak, hogy ez így renben van. A vészes vérszegénység csak a kisebbik következménye lehet... Mi van, ha tényleg van ott valami, téged meg altatnak a köv. adag bogyóval?

Nemkicsit felelőtlen az orvos, azt kell mondjam. :( És a te egészségeddel játszik!!! :(

11. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 12:43
Elnézést kérek a 3-as számú hsz-ért, mikor elküldtem, még nem láttam, hogy van 2. is.
10. kszb (válaszként erre: 8. - Viki77_2)
2013. máj. 20. 11:49

írja, h volt vérvétele :) Aki állandóan vérzik, annak meg hogy csináljanak ciklushoz kötött hormonpanelt? :) Mikortól számítanák a 3-5, vagy a 21-ik napot?

Ilyen esetben bmikor levehető.... Épp úgy, mint annál, aki meg nem menstruál x ideje.

2013. máj. 20. 11:47
Igen, a mennyisége nem olyan sok, szóval meg lehet különböztetni mikor van meg ténylegesen és mikor nem. De hát nyilván zavaró, hogy minden nap van egy kevés. Annyi változott már, hogy mikor elkezdem a fogamzásgátlót akkor 1 hétig még nincs már szinte semmi, de utána 3 hétig megint:S A doki mindig azt mondta, hogy még felír 3 havit, még felír 3 havit,aztán majd meglátjuk.. De hát nem igazán javult a helyzet..
2013. máj. 20. 11:44

Fél éve minden nap vérzel? :O

Mennyit? Nem adtak méhösszehúzót?

A tökokos dokid nem küldött el fél év alatt ciklushoz kötött hormonális vérvételre?

Valamid nagyon túlteng vagy hiányzik, ha fél éve minden egyes nap vérzel.

Ráadásul ez már szinte veszélyesnek hangzik, gondolom a mennyisége azért elenyésző...

7. kszb
2013. máj. 20. 11:42
kolléganőmnek pont emiatt volt 2 hete egészségügyi kürete! Nem játék! A szövettan eredményét még várják (habár a hüvelyi UH és társai nála se mutattak semmit, de a doki így megy biztosra! Helyesen....
2013. máj. 20. 11:39
Megvizsgált amikor voltam, elküldött hüvelyi ultrahangra és vérvételre is de nem találtak semmit...
2013. máj. 20. 11:39

Mindenképpen menj dokihoz!!!!!

Anyumnak hetekig magvolt a havija, de nem foglalkozott vele. Végül egy apróság (zsírcsomó kivétele)kapcsán került kórházba, ahol kiderült, hogy 60 %-os vérszegény, és mióma volt a méhében. Ki kellett venni mindent neki.


Szóval NE HANYAGOLD EL!!!

4. andi6020 (válaszként erre: 2. - F8363fefad)
2013. máj. 20. 11:39
Keress másik dokit, vagy az, amelyik van, vizsgáljon ki, mert ez nagyon nem normális.
2013. máj. 20. 11:38

Irány a nőgyógyász!!!

Megvizsgálni nem fog, de tutira ad valamit.

2013. máj. 20. 11:37
A nőgyógyászom már több mint fél éve kiírt egy fogamzásgátlót,hogy az majd szabályozza, de azóta is szinte minden nap megvan a menstruációm:S Volt már valakivel ilyen?
2013. máj. 20. 11:37
Folyamatos menstruációtok volt már? Hogyan gyógyultatok meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook