Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyózás, de okosan fórum

Fogyózás, de okosan (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2014. szept. 8. 11:54
No majd elolvasom délután, hogyan kell "okosan" csinálni!
15. Mariann63 (válaszként erre: 9. - Anika16)
2012. okt. 6. 07:42

Mindenkinek mondom, aki fogyni akar.Lefogyni le lehet többféle módon is, de megtartani, utána is soványnak maradni, az a nehéz.Ez csak úgy lehetséges, hogy véglegesen más étkezést választunk.Nemsokára 50 éves leszek, szinte mindenféle fogyókúrát kipróbáltam,fogytam is velük.De ahogy abbahagytam, visszajöttek a kilók.

8 hónapja paleozom, lefogytam már 20 kilót és az egészségem is helyreállt.

Ha lassan 16 éves vagy, tudsz magadra főzni, ha fogyni kéne.

A paleo nehezen mozgó vagy kicsit lustább embereknél is beválik.Nem feltétlen kell hozzá sportolni.

14. c555789bd7 (válaszként erre: 9. - Anika16)
2009. márc. 12. 20:19

szia!


sok sok gyümülcs,még több zöldség,teljes kiörlésű termékek,zsirszegény tejtermékek..és mellé sport!:)

2009. márc. 12. 18:56

Helló!


Nem írtam még ide mert az anorexiás fórumon szoktam lenni. De remélem nem bánjátok ha írok ide én is.

Anika: 15 évesen cigizel?

És mégis menni a méreted? Mert lehet hogy tök normális.

Egyszerű: -sok víz

-napi 3-ori étkezés

-sok alvás

-leszokás

-sport

Sok sikert! :)

12. alanna (válaszként erre: 11. - 6c4fb2f974)
2008. márc. 30. 22:49

Szia!


Alapjában véve igazad van, de ne felejtsük el, hogy itt nem egy felnőtt nőről van szó, hanem egy 15 éves fruskáról. Szerintem neki egyáltalán nem egyértelmű, amit leírtál.

11. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 9. - Anika16)
2008. márc. 29. 23:49
Ez ma a csúcs:))) ez már tényleg nem fogyis , hanem vicc fórum:))) Lefordítom mit írtál, hogy te is megértsd: csak szar kajákat eszem, eszemben sincs sportolni, meg nem is bírok, mert füstölök mint egy kémény,a pasim nemsokára ott fog hagyni, mert ez már neki is kezd sok lenni. De azért vegye már valaki a fáradságot és szánja rám az idejét, hogy elmondja nekem a tutit, amit le fogok sz..ni, és nem tartom be, mert különben sincs rá időm:)))Te ugye nem vagy nagyon okos?:)))
10. alanna (válaszként erre: 9. - Anika16)
2008. márc. 29. 11:02

Szia!


Először is tedd le a cigit és kezdj el sportolni heti két alkalommal! Nem is kell neked külön enned a családodtól, még növésben vagy, csak arra figyelj, hogy lassan egyél, hogy ne legyen több, mint amivel tényleg jóllaksz. Reggelit és ebédet normálisan egyél, vacsorára csak valami könnyűt, pl. egy kefír egy szelet kenyérrel elég. Legyen tízórai és uzsonna is, de kevés, valami gyümölcs. Ezen kívül napi 2-2,5 liter víz (nem cukros löttyök) fogyasztása is fontos!

Légy türelmes, a lassú fogyás tartós!

2008. jan. 10. 15:44

Én egy 15-éves lassan 16-éves lány vagyok és elegem van abból hogy dagatvagyok...

És mostmár a barátom is hozzámvágta hogy híztam..

Pedig nem ettem többet mint eddig!

Mit tegyek hogy próbáljak meg lefogyni?Anyum meg nem fog külön főzni olvastam és én a sportal sem mentem sokra mert nem nagyon bírom mert sajnos cigizek...És ídőm sincs nagyon!Nincs valakinek valami jó öttlete hogy mit csináljak és hogy stb...

HA van előrre is köszsönöm...

8. bea533 (válaszként erre: 7. - Venes)
2006. máj. 24. 16:58
igaz a fogyás fejben kezdődik a sport az nagyon jó.Van 5 fő szabály a mint be kell tartani.egyél .5-szőr legyen 3 -fő étkezés 1-1 kis étkezés tizórai.uzsona.mindig azonos idő pontba,kezd 155o-kcsl/nap Ne nassolj,mindig ülve egyél.hazaérkezés után munka-sport után 15.percig várj az evésel.mert ez az idő a legveszélyesebb itt a kényszeres evés 15.perc után kezd az evest.
2006. máj. 23. 08:01

Szerintem én okosan csinálom.

Az hogy minden nap futok, hasizmozok. Reggelit kihagyom, vagy eszek műzlit, ebédem rendes, bár ez sok mindennek a fügvénye. Még a vacsi meg valami lájtos, ami nem erölteti meg a gyomrom.

Tényleg okosan kell csinálni és olyan módon, hogy az ember azt érezze, egészséges és van ereje, fitt.

A fogyás a fejben kezdődik.:)

2006. máj. 22. 23:15
Ha elérhettő célokat tüzünk magunk elé akkor meg lesz az eredménye könnyebb és elérhető cél pld 2-3 kg és amikor ezt teljesitetük akkor kezdjük előről hogy meg legyen az élmény hatása.majd irok az arrol hogy lehet uralmunk az étkesés fölött és mennyit és mit együnk tapasztalatból irom.HOLNAP FOLYTATOM
2006. máj. 22. 23:08
A FOGYASZTÓ FROMRAMOK SOHA NEM JŐNNEKBE. Ez nem igaz az őnnők teste is ugyan olyan biologia szerint mükődik mint bárki másé.Ha kevesebb kcsl juta szervezetbe és ehhez még mozgás is társul annyi amennyi alapanyagcseréjéhez szükséges és fizikai terheléséhez szükséges akkor fogyni fog mindenki.fogyás nem kőnnyüdolog de hasznos a saját egéssége érdekébe teszik
2006. máj. 22. 22:58
Őnnek meg erősiteni magában ahhoz hogy sikeres legyen a fogyó kurája.
2006. máj. 22. 22:55
Amit tudni kell a fogyó kura elkezdése előtt az hogy a lelki kérdéseket kell tisztázni magunkal mert sokszor lelki kérdés a hizás ki bánatában eszik ki őrőmébe.Tisztázni kell magunkal hogy fogyókurázom vagy nemMert aki ugy indul neki egy kurának hogy én ugy sem fogyok le az jóbb ha bele sem kezd.Én kövér ember vagyok/ön egyéniség nem sablon aki meg tud változni/Ezt a gondolatott kell
2006. máj. 22. 17:45
Nem a sok csoda készitménytől fogy le senki nem kell mindent elhinni ,ha ezek használnának nem lenne olyan sok a kővér ember.Az egésséges életmod és sok mozgás -zsirszegény ételek azok igen atól lehet fogyni.üdv.csacsa
2006. máj. 20. 18:01
Úgy tűnik, lefogyni nem nehéz. Elárasztanak bennünket a különféle biztos tippek, jó tanácsok, gyakorlatsorok, étvágycsökkentő tabletták, mindenfajta ízű diétaporok... Aki ekkora kínálat dacára sem tudja leadni a fölösleget, az nem is gondolja komolyan

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook