Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit tegyek, ha fogyózásnál megállt a fogyásom és sehogy sem akar tovább csökkeni? fórum

Mit tegyek, ha fogyózásnál megállt a fogyásom és sehogy sem akar tovább csökkeni? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 26. 13:11
Nalam a holtpont sajnos mar 2 honapja tart. Persze örülök, hogy nem hizok, de jo lenne ha megindulna megint.
16. 2577cdcc12 (válaszként erre: 15. - Lyltory)
2008. márc. 4. 15:08
Ne hagyd abba! Vészeld át a holtpontot, és utána újarabeindul. Van akinek ez a holtidő hosszabb, csak ne add fel!
2008. márc. 2. 16:44

Én 1 éve tornázok rendszeresen itthon, és szépen le is adtam néhány kilót, de pár hónapja már nem fogyok, miért van ez? :-(

Valaki azt mondja hogy hagyjam abba 2-3 hétre de félek, hogy visszahízok, van aki azt mondja folytassam... Tanácstalan vagyok...

14. xxLady
2008. márc. 2. 12:58
Köztudott, hogy a fogyás egy idő után megáll - stagnál. Ezt türelemmel kell viselni, ilyenkor a szervezet még utoljára megpróbál tartalékolni. A torna hatékonyságának növelése újra beindítja a fogyást, illetve én az Aktins-nél tapasztaltam, hogyha egy-két napig emeled a szénhidrát mennyiség bevitelét, újra lefelé kúsznak a kilók.
2008. febr. 16. 13:11

Sziasztok az én kérdésem is ugyan ez.Lement 3.5kg

és megállt pedig tornázom naponta kétszer hamlettet

eszek és kefirt iszom meg salátákat eszek csak és este 5 óra után már semmit, és még szedem a szűztea kapszula+CLA MAX napi kétszer.Mit lehet még tenni hogy maginduljon a fogyás megint.

12. Donyta
2007. nov. 17. 10:44
Rövid ideig leáll egy bizonyos fogyás után, de ha folytatod, megint beindúl. Vagy válts a diétán egy másikra, és mozogj többet.
11. Mocori
2007. okt. 11. 17:20

Csak mennyire lehet megtartani az egészséges életmódot, ha az ember szereti a jó ételeket. Számos ember hogy meghízott az után, hogy nehezen leadta a kilókat.

Még soha nem voltam annyi kg, mint terhességem után. Ezt könnyen vissza tudja szedni az ember?

10. Mocori
2007. okt. 11. 17:14
Hm, ez nem is olyan rossz! :)
9. NOA (válaszként erre: 8. - Mocori)
2007. okt. 11. 15:23
Rúgj ki a hámból, de csak egy napra.Egyél mindent ami jólesik bűntudat nélkül.Megemeled a leptin szinted és beindul újra a fogyi.
8. Mocori (válaszként erre: 7. - LoLiNa)
2007. okt. 11. 08:50
Az jó lenne, csak nehéz!
2007. okt. 11. 05:15
kitartóan folytatni kell
2007. okt. 10. 22:33
folytasd
5. Mocori (válaszként erre: 4. - Milly88)
2007. okt. 10. 22:31

Köszi! Szóval akkor van még rá esélyem, hogy újból meginduljon a fogyás.

Terhességem után 13 kg maradt rajtam, abból jött le 8 kg, de jó lenne nem csak 5 kg-ot leadni, hanem többet!

Azon gondolkodom, újból elkezdem a 90 naposat. Hogy lesz-e erőm hozzá...?

2007. okt. 10. 22:22

Szia!

Nem tudom hány kilóról indultál, de ez egy természetes folymat. 8-10-15 kiló után a szervezet lassaban égeti a zsirt, kissé lassul a folyamat. Ugyhogy ne ilyedj meg. Este 5 után semmit ne egyél , viszont igyál sok folyadékot, s ha teheted minden másnap vagy mindennap mozogj (erre nagyon jo a futás, de kocogás közben iktass be egy kis sprintet is h a szervezeted ne szokja meg a terhelést és égesse a zsirt).

Ha mást probálsz is sok sikert hozzá! És hajrá, nyugi ez nem gáz h kissé megállt!:)

3. sl.angel (válaszként erre: 2. - Mocori)
2007. okt. 10. 22:20
SZiasztok.Én is ugyanezt szeretném kérdezni.
2007. okt. 10. 21:55
Szeretnék tőletek tanácsot kérni: 90 napos diétával lefogytam 8 kg-ot, és már két hónapja megállt a fogyásom, 0.5-1 kg-ot ingadozik. Mit tegyek, hogy újból megindítsam a fogyást?
2007. okt. 10. 21:53
Mit tegyek, ha fogyózásnál megállt a fogyásom és sehogy sem akar tovább csökkeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook