Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra januártól, ki tart velem? fórum

Fogyókúra januártól, ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
980. e6e5405fd3 (válaszként erre: 960. - Rika)
2011. jan. 6. 17:00
egyél norbis csokit, az epres isteni:Dés r.ssmannban kb. 300ft körül van
979. Kata75
2011. jan. 6. 15:10
A tornához/mozgáshoz még annyit, hogy itt is nagyon fontos a fokozatosság. Úgy az időt, mint a mennyiséget/minőséget illetően.
978. Kata75
2011. jan. 6. 15:08
Olvasom vannak betegeink.......mielőbbi jobbulást Nektek!++++++++++++++++++++
977. Kata75 (válaszként erre: 943. - Hellokitty2000)
2011. jan. 6. 15:08

Én a tornával úgy vagyok, hogy főleg az elején muszáj egy tervet csinálnom, és ahhoz szigorúan ragaszkodok.

Tavaly ilyenkor és most is elhatároztam, hogy minden másnap torna, és hiába kívánom meg mint pl tegnap is, kivárom a napját. Tapasztalatom, hogy a kezdeti lelkesedés után hajlamos vagyok minden nap szép mennyiséget letudni majd ugyan azzal a lendülettel hamar leállok, mert "terhessé" és túl "kötelezővé" válik (nem bírom a kötöttségeket, diétában sem)

Míg egy kereten belül maradok szinte mindig várom a tornát, bár olykor azért nehézkes neki állnom, de akkor a másnapi pihi nappal nyugtatom magam:DDD


Persze ez is, mint minden egyén függő, ezért kell mindenkinek saját magára formálnia a dolgokat.


A hasplasztikám, azaz szeptember óta most kezdtem újra, így még tartom magam a fentiekhez, de tudom eljön az az idő, mikor baromi jól fog esni 1-1 plussz torna nap. Már hetente 6x volt futással keverve, de azt akkor már a szervezetem "követelte" és megvolt hozzá a kondim.

976. Kata75 (válaszként erre: 975. - Nedin)
2011. jan. 6. 14:58

Az a lényeg, hogy TE elhidd, és tuti működni is fog!:)


Még kicsit kínoztam magam, gyorsiban lezuhanyoztam/hajat mostam, és csak utána ebédeltem, de valami Isteni finomat!


Grillezett pulykamell cukkinivel/céklával volt a menü.

Reggelim kimaradt (erre figyelnem kell!!!), tízóraira pedig 4 sima zabfalat csúszott:)

Általában csak gyümölcsöt szoktam, de most így jött ki a lépés.

Uzsi és vacsi még passz.......

975. nedin (válaszként erre: 974. - Kata75)
2011. jan. 6. 14:31
körül belül én is igy eszem ,csak 8-kor 12-kor és 18-órakor .most azt találtam ki minden hova idézeteket teszek ahol épp el csábulhatok pl:mikor kinyitom a hütött meg látom és be csukom ,és fel teszem a kérdést mit is keresek :)Pl:HA nem akarsz kudarc élményben részesülni,az akarat erődre nagy szükséged lesz .Menni fog csak akarni kell!!!!ilyenek...lehet,hogy butaság de eddig még müködik
974. Kata75
2011. jan. 6. 13:56

Mielőtt ide ültem nyomtam egy 45 perces Leslie-t, most megyek ebédelni.

Igaz kicsit el vagyok vele csúszva, de mostanában sajnos ez a jellemző.


Általában:

- 8-9 reggeli

- 11 tízórai

- 13 ebéd

- 16 uzsi

- 18-19 vacsi


Persze +- valamennyi simán belefér, bár a vacsim elég későn van, de viszonylag későn is fekszem le, így simán belefér.

973. Kata75 (válaszként erre: 966. - Nedin)
2011. jan. 6. 13:53

Mikor tavaly elkezdtem én sem mondtam senkinek, mert féltem megint nem vesznek komolyan, és kapom a megjegyzéseket.........igazuk is lett volna, mert 4 év duciságom alatt több nekifutásom volt, de ezúttal elhatároztam, hogy hagyom hadd csodálkozzanak ha szépen haladok.


Ehhez képest volt akivel közben is találkoztam, igaz nagykabát volt rajtam, de csak kb. a 25. kilónál esett le, hogy: - Te mintha fogytál volna........mikor mondtam, hogy igen, és mennyit, teljesen oda meg vissza volt:) Én meg a dícséret mámorától:DDDD


Barátnőmnek említettem az elején, mert volt itt, és én nem ettem tésztát a húsleveshez.....ehhez tudni kell, hogy én extrán tészta mániás vagyok:)

Utána többször is beszéltünk telefonon, majd egyszer csak olyan 20-21 kilónál félig komolytalanul rákérdezett, hogy haladok a fogyival. Ne tudd meg, hallottam, hogy megállt a levegő a telefonban:DDD Nem akarta elhinni, és azóta is "felnéz" rám.


Nagyon motiváló tud lenni ez a cél, mondjuk olykor nehéz volt megállni, hogy ne árulkodjak, hisz előtte nálam mindig téma volt a fogyi:)

2011. jan. 6. 13:49

Sziasztok!

Már megint nem jártam erre egy ideje, de mindig visszaolvasgatok. Nekem ma van az ötödik napom és 2 kg minusszal dicsekedhetek, igaz csak vasárnap akartam méretkezni, de nem bírtam ki, hogy ne álljak ma a mérlegre, így most már 64 kg vagyok, de még mindig hátra van 10-12kg leadni való. Tudom nem fognak mindig ilyen könnyen lemenni a kilók, de én heti 1 kg-mal is megelégszem.

Hallottam a méz-fahéj diétáról, állítólag elég hatásos, ha mellette zsírszegényen táplálkozunk. Én is gondolkoztam rajta, ha majd leáll a fogyás egy időre,mert annak is eljön az ideje, akkor kipróbálom. Kitartó fogyózást mindenkinek!

2011. jan. 6. 13:48

Cső csajok.

Letettem aludni a csajomat.

Amint durmol nyomom is a tornát ezerrel.

Kedv egy szál se,de akarom!!!!!!!!!!!!!!!!!4

970. Kata75
2011. jan. 6. 13:46

Sziasztok!


Nem tűntem el, vagy adtam fel, csak rengeteg dolgom van, és sajnos alig van időm itt lenni.........


Kicsit olvasgatok, aztán még jövök:)

969. Lexike (válaszként erre: 968. - Nedin)
2011. jan. 6. 13:00
Nekem nem csak este hiányzik az édesség:(:(
968. nedin (válaszként erre: 967. - Lexike)
2011. jan. 6. 10:47
szia én hallottam róla de még nem probáltam ,a diéta megy ,csak amint irtam az édesség hiányzik de mindig csak este ,nem tudom miért?
967. Lexike
2011. jan. 6. 10:26

Sziasztok!

Hogy bírjátok a fogyózást? Rég jártam erre de próbálok visszaolvasni. Sikerült szerencsére visszaállnom a karácsony elötti súlyomra:) Ennek nagyon örülök. Hallottatok már a fahéj és a méz jótékony hatásáról a fogyókúrában? Esetleg próbáltátok? Egy ismerősöm látványos változásokon ment keresztül. Én is egyszer megkóstoltam csak nem bírta a gyomrom.

966. nedin (válaszként erre: 960. - Rika)
2011. jan. 6. 08:21
szia sajnos ebben nem vagy egyedül nekem is hiányzik de büszke vagyok hogy tegnap is ki birtam hiába tüntettem el a házból erre hoztak a hugómék és nagy volt a ki sértés haragudtam is érte ,de ők nem tudják ,hogy diétázom mert előre hallom minek jó vagy te igy is meg stb....és ezt utálom hallani csak a párom és a fiam tudja :)
965. hellokitty2000 (válaszként erre: 963. - 928ab7b41e)
2011. jan. 5. 22:54

Szia.

Ettem én helyetted is szendvicset ma.:(

Bár jobban jártam volna a kekszel.:)

964. Newsy (válaszként erre: 963. - 928ab7b41e)
2011. jan. 5. 22:19

Sok-sok sikert kívánok a vizsgához!


Remélem azért 4 keksznél többet ettél, mert az nagyon kevés :)


majd várunk, ha kicsit ráérsz!!!!

2011. jan. 5. 22:14
szép estét! sajnos rengeteg dolgom volt, régen jártam erre, de látom, nagyon igyekszik mindenki. csak így tovább! rengeteget írtatok, alig bírtam elolvasni. holnap, holnapután vizsgázom, ma a felkészülés alatt egyfolytában azon járt az eszem, hogy mit lehetne enni... szörnyű volt. Úgy ettem volna egy jó kis szendvicset, de aztán maradtam 4 db keksznél. Ezért meg is dicsértem magam :)
962. hellokitty2000 (válaszként erre: 961. - Kicsikincs72)
2011. jan. 5. 21:29
Köszi! :)
961. kicsikincs72 (válaszként erre: 959. - Hellokitty2000)
2011. jan. 5. 21:23
majd holnap behozod.nem lehet mindig ostorozni magad:-)
960. rika
2011. jan. 5. 21:23

Segítség!

Csokihiányba szenvedek. Meg fogok kattanni ha nem ehetek valami csokit.

2011. jan. 5. 21:16

Sziasztok.

Ma nem tornáztam.:(

Bevallom inkább chateltem egy havercsajjal akivel ezer éve nem beszéltünk.:)

De enni is ettem.

Bár ha belegondolok nem olyan sokat.

Legalább is ahhoz képest amennyit szoktam.:)

Reggeli 1 szalámis szendvics,ebéd 1 tányér karalábéleves pár darab daragaluskával és 4 óra körül bedobtam még 52 szecsót.:(

Nagyon kívántam a kenyeret. :(

958. kicsikincs72 (válaszként erre: 955. - Nedin)
2011. jan. 5. 19:59

köszi,igyexem:-)

optimista vagyok de nagyon összegyültek felettem a sötét felhök ebben az ujév pár eddigi napjában minden téren.jo vastagok és sötétek,de nekem van egy mondásom:

"kobor kutya seggét is éri néha napsugár" ez lennék én:-) vagy szebben:

sötét felhök szélén is megjelenik idönként az aranyszegély:-)

2011. jan. 5. 18:36
Hu Lányok, Mindenki nagyon ügyes itt úgy látom :))) Kevés időm van mostanában fórumozni, de jó látni hogy Mindenki milyen lelkes, csak így tovább :))
956. Grácia (válaszként erre: 952. - Pottty)
2011. jan. 5. 18:12
Normális, nem szükséges izomláz hogy használjon
955. nedin (válaszként erre: 948. - Kicsikincs72)
2011. jan. 5. 18:11
jobbulást ,ne hogy ki szurj magaddal :)
954. Newsy (válaszként erre: 952. - Pottty)
2011. jan. 5. 18:08
hát akkor nagyon szerencsés vagy :), én először majdnem meghaltam annak idején, s jódarabig... most meg sem merem próbálni egyelőre :S
953. Newsy
2011. jan. 5. 18:07

sziasztok!


na ma is sikerült eddig 1345 kcal lett. :)


jobbulást Nektek! és hajrá mindenkinek!

952. Pottty
2011. jan. 5. 17:56
Csajok, az normális hogy 3-szor tornáztam a Rubint Rékára és elején volt izomlázam és most alig van?
951. Szuszy (válaszként erre: 950. - Kicsikincs72)
2011. jan. 5. 17:43
Milyen osztályon dolgozol? Jobbulást Neked és mindenkinek akit elkapott valamilyen nyavaja. Jól kezdődik az új év!
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook