Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra együtt holnaptól! fórum

Fogyókúra együtt holnaptól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. febr. 6. 10:44
Jó reggelt csajok! hogy vagytok?
72. delfinkeke5 (válaszként erre: 71. - Pinkyke)
2012. febr. 5. 16:39
huuu nekem egy hetet is nehéz kibírnom... nem is szoktam:( :)
2012. febr. 5. 16:15
Látom ti már mérlegre álltatok. Lehet én is csak 1 hetet fogok mérleg nélkül kibírni ???? ;)
70. delfinkeke5 (válaszként erre: 69. - Skittles)
2012. febr. 5. 15:58
Kösziii:) Nah koriztam 1 órácskát,talán az ebédet lemozogtam:)
69. Skittles (válaszként erre: 68. - Delfinkeke5)
2012. febr. 5. 13:20
Magyon ügyes vagy, ami a kilókat illeti, ami meg a bűnözést... az még belefért, főleg, hogy mozogtál is, és vasárnap is van :P
2012. febr. 5. 13:03
Hát én bűnöztem...Tegnap nagyon sokat....Koriztunk barátaimmal,és kori után lement 2 bögre tea,meg 2 szelet friss kalács...Hát ma is sok volt az ebéd most már úgy gondolom...vagyis mennyiségre nem,mert mindenből tényleg csak egy falat,de majd később kicsit korizok,és lemegy:) Ma mérlegre álltam reggel és 78,5kg-ot mutatott:) Nagyon örültem neki:)
67. Skittles (válaszként erre: 66. - Pinkyke)
2012. febr. 5. 10:40
Jó reggelt! én igen, e téren szerencsém, hogy egyedül élek, és nem kísért ez, csak olyat próbálok venni is, ami nem hízlaló szénhidrát bomba. Ám jövő hétvégén bajban leszek én is, mert hazautazom. mai napra salátát, joghurtot tervezek, meg narancsot.
2012. febr. 5. 09:51
Jó reggelt !! Mindenki kibírja, hogy nem eszik a fincsi vasárnapi rántott húsiból és sütiből ???
65. delfinkeke5 (válaszként erre: 62. - Skittles)
2012. febr. 4. 12:58
Gratulálok! Nagyon ügyes vagy:) Megy ez:) Nem tudom én miért álltam meg a fogyásban... Nah majd ma korizok egy jót:)
64. Skittles (válaszként erre: 63. - Pinkyke)
2012. febr. 4. 12:53
nekem is ez a legnagyobb bajom, képes lennék naponta ráállni, de most kibírtam az 1 hetet, és örülök. cél: egy újabb hét :)
63. pinkyke (válaszként erre: 62. - Skittles)
2012. febr. 4. 12:43

Hát én egyenlőre még távol tartom magam a mérlegtől, majd csak 15.-e reggel akarok ráállni.

Remélem kibírom addig.

62. Skittles (válaszként erre: 61. - Pinkyke)
2012. febr. 4. 12:27
Én igen, sőt most kicsit lelkesebb is vagyok, mert ma reggel -1,5 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg :D
2012. febr. 4. 12:12
Neked is !! Lányok még mindenki lelkes egyenlőre ??
2012. febr. 4. 11:41
Jó reggelt :)
59. Skittles (válaszként erre: 55. - Delfinkeke5)
2012. febr. 3. 17:25
az tuti, hogy a közösségi szellem jobb kitartásra ösztönöz (legalábbis ami engem illett)
2012. febr. 3. 13:43
Szegénykéim... azért valamit ehettek?
57. Skittles (válaszként erre: 56. - Pinkyke)
2012. febr. 3. 13:28
ejha, a betegség az nem jó. nekem autoimmun pajzsmirigy gyulladásom van :( ez miatt lassabban is megy a fogyás, de nem lehetetlen:) elvileg nem szabad édeset, sósat és zsírosat egyek
56. pinkyke (válaszként erre: 54. - Skittles)
2012. febr. 3. 13:11
én nyár elején még 92 voltam, aztán kiderült a guluténallegriám és ugye kerülni kell a lisztes dolgokat illetve a gabonaféléket, így szépen lassan lementem 80-ra. csak hát jöttek az ünnepek és azért a sütékéket megkóstoltam, igaz jó kis hasfájás követte. :)) de ezt a 80-at tartottam és akkor most megint szigorítottam. igaz ma reggel még becsúszott egy szelet norbis kenyér, ami ugye nem gluténmentes :((( de már beszereztem a gluténmentes abonettemet
2012. febr. 3. 12:55
Most itt leszünk egymásnak,és ha valamelyikőnk feladni készül,akkor majd kicsit bíztatjuk! Eggyüttes erővel tuti sikerülni fog ;)
54. Skittles (válaszként erre: 52. - Pinkyke)
2012. febr. 3. 12:43
175/96...pfff leírni is rossz. Annyi van mentségemre, hogy nagyon erős a csontozatom is, na de szeretnék megszabadulni VÉGLEG még 20-22 kg-tól. Ha minden jól és szépen alakul június eleje a cél. Én is tornáztam itthon, csak nem voltam elég kitartó, és most sikerült találni valakit, aki jár, nincs is messze a terem, szimpatikus is, hát miért ne :) és általában d.u fogunk járni, ami azt jelenti, hogy 5 körül az utolsó kaja, max 6(tehát ez is plussz jó). Nagyon nagyon szeretnék csinos lenni, szép kis ruhácskákban járni :)
2012. febr. 3. 11:22
Sziasztok csajszik! Bocsi,hogy nem írtam az elmúlt 2 napban,de reggeltől estig dolgoztam...Hát a mozgás megvolt a munkahelyen,futkoztam eleget a gyerekek után. :)Továbbra is próbálom számolni a kalóriákat. Rám tegnap rámjött,hogy nekem mindenképpen Colát kell innom,mert ha nem tuti belehalok...Hát vettem light colát,abban nagyon nagyon kevés kalória van,szerintem az megengedhető,annyi a levegőben is van...Remélem nem lesz hó,mert akkor le tudok menni korcsolyázni a tóra,és az nagyon jó kalóriaégetés:)Szép Napot Nektek!
2012. febr. 3. 09:01

Szia!! Persze gyere nyugodtan!! Milyen magas vagy és hány kilóról indulsz?? Hány kiló leadása a cél ?

Én nem szeretem annyira a konditermet, én inkább itthon mozgok dvd-re.

2012. febr. 3. 01:36
Sziasztok! csatlakoznék én is. Van aki fitness termbe jár le mozogni?
50. Pocok11 (válaszként erre: 49. - Pinkyke)
2012. febr. 2. 15:22
:))))).Én csak minden másnap tornázom , norbi aerobos 40 perces latinos ugribugrisosat .Igazából már annyi mindent át olvastam ,és ez a leghatásosabb módszer ,a számolás ,mert ezt tényleg lehet tartani,és ez mellett a fogyás/idő is reális.Eszem este is közvetlen lefekvés elött abonett/párizsi ,eddig nem érzem ,hogy gond lenne 3 és fél hét telt el .....reális súly csökkenéssel .Sokat nassoltam januárig ....extra sokat ,talán űr pótlás volt ,amolyan lelki nyavaja .....de remélem ,hogy kitartok amíg csak lehet.........:))))
49. pinkyke (válaszként erre: 48. - Pocok11)
2012. febr. 2. 14:37
Szia! Gyere csak nyugodtan !! Én is kalóriára és szénhidrátra figyelek és próbálok mozogni mellette.
2012. febr. 2. 12:56
Sziasztok!Gondoltam csatlakozom hozzátok!28 év /164cm mélységű vagyok.Elkezdtem diétázni január 8től 74.5 kg kezdő súllyal.Mai mérés szerint 71,1 kg vagyok .Kalóriát szénhidrátot számolok és figyelek a zsír bevitelre is.Igyekszem valamiféle tudatos életmód váltásra törekedni ,azt hiszem egész jól megy ,csak kicsit fárasztóak a napok.Sosem volt kitartásom a fogyókúrákhoz.Mindig 1 hét után feladtam .Remélem most sikerül ,mert 63 a minimum amit elszeretnék érni ....hát jó messze a vége.Kitartás mindenkinek ,és ha tudok segíteni bármiben akkor itt vagyok :)))))
47. hanira
2012. febr. 2. 12:18
Úgy tűnik, változtatni kell a fórum címén, mert ez így....
2012. febr. 2. 08:55
Na hát sehol senki ???? :O
45. hanira (válaszként erre: 39. - Delfinkeke5)
2012. febr. 1. 18:43

Őszintén irigyellek!

Ma bicikliztem pár percet, mert éppen úgy hozta a sors, hogy összejött. Nagyon hideg volt kint, de megérte! Nagyon jól esett!

Talpra fel!

44. hanira
2012. febr. 1. 18:26
És a többiekkel mi újság?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook