Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra együtt holnaptól! fórum

Fogyókúra együtt holnaptól! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
133. Skittles (válaszként erre: 132. - Delfinkeke5)
2012. febr. 27. 22:28
én is szedtem már régebb többfélét. betiltottat és nem betiltottat is. Mostmár én is ellene voksolok
2012. febr. 27. 16:29
Én már nem merek semmit szedni...félek,hogy tönkremegy a szervezetem...és csak teljes életmód váltással lehet tartós a fogyókúra....Igaz úgy a legnehezebb fogyni,de akkor biztos nem is jön vissza.
2012. febr. 27. 16:21

A túrós változatot kipróbálom, az bizti fini :) A gyümis téma már annyira nem hoz lázba :)

Valami csodaszert kéne szedni ami segíthet a fogyásban... Az adipexet szedtem már régebben, 7-8 kilótól segített is megszabadulni..Mondjuk a 90 napos mellett szedtem.. De tartok tőle, hgoy kikészíti a szivet, így inkább azt mellőzném. Mellékhatások nélkül szedtem régebben..

130. delfinkeke5 (válaszként erre: 128. - Pemcsike)
2012. febr. 27. 16:14

próbáld ki,hogy natúr joghurtba vagy műzit raksz vagy túrót vagy gyümölcsöt,meg párcsepp édesítőt:) nagyon jó nasinak:)

Én még nem hallottam arról a porról...

2012. febr. 27. 15:04
Tesocs? Tescos... :)
2012. febr. 27. 15:03
A 190Ft-os Tesocs legkisebb pizzának ettem meg felét.. Máskor kettőt is simán letolok egymás után.. Persze szoktam még rá sajtot, paradicsomot, csirkemellett rakni. Na most úgy ettem ahogy adták... Vacsira ott a megmaradt fél. De lehet h bekapok még mellé vmi kis nasit, mert a holnapi nap nagyon kemény lesz..és ha már megint éhesen fekszem le nehéz lesz elviselni az egész napos ivást. :( Nem is lenne ezzel baj, ha nem fájna így a fejem az éhségtől. Egy ismerős ajánlotta az Acai Berry port, tudtok róla valamit?
127. delfinkeke5 (válaszként erre: 125. - Pemcsike)
2012. febr. 27. 14:19
Mondjuk ha az ember összeszámolja,akkor 5-6 km-t megy nap mint nap...Nekem joghurtos csirkemell volt rizzsel:) meg utána egy pici nasi... de már fáj a hasam ha többet eszem a megszokottnál...pedig jauár elején dupla ennyit ettem. Holnap lehet nekem is folyadéknapot kellene tartanom... Most éjszaka megyek dolgozni,igy holnap délelőtt alszom...délután meg csak kibírom,hogy nem eszem...
126. Skittles (válaszként erre: 125. - Pemcsike)
2012. febr. 27. 13:57
Szia! nekem most fől az ebédem. főtt krumpli kapros, petrezselymes fokhagymás joghurttal nyakonöntve. Ezt kívántam meg. neked?
2012. febr. 27. 12:59

Sziasztok :)

Na tegnapról mára -6dkg...Este elmegyek futni :) Holnap meg folyadék nap.. kíváncsi vagyok szerdán mit fog mutatni a mérleg.. De már olyan éhes vagyok, hogy egy fél lovat is megtudnék enni :)

A gyalogláshoz hozzá vagyok szokva..gyalog járok dolgozni...2km oda 2 vissza.. A napi 4 az pipa :)

Mi volt ma az ebéd csajok? :)

2012. febr. 26. 20:14
Jesszusom:O majdnem 10 km-t? :O:O huhhh nem vagy semmi.... Szerintem a reggelit ne hagyd ki...inkább a vacsit...vagyis azt kellene...Délelőtt egyél nagyobb kalóriatartalmú ételeket,ebéd után meg csak gyümölcs vagy joghurt..De nagyon szépen haladsz:)
123. Pemcsike (válaszként erre: 122. - Skittles)
2012. febr. 26. 20:10
Gondolom ez csak azért van, mert kiürült a gyomrom :) Nem fog ez ilyen könnyen menni hidd el :D Meg gondolom az elején mindenkinek könnyebben megy le akin több felesleg van :)
122. Skittles (válaszként erre: 121. - Pemcsike)
2012. febr. 26. 20:07
basszus te aztán pikkpakk megy. nekem 2 hét kell ennyi fogyáshoz, sok tornával, és kaja odafigyeléssel. lehetek picit irigy? csak jó értelemben:)
121. Pemcsike (válaszként erre: 119. - Delfinkeke5)
2012. febr. 26. 15:40
Mesélek, mesélek :) Csak azt szeretem ami hízlal.. pl csokik, péksütik, pizza, lángos stb :) Nos ennek meg is lett az eredménye. 56 kg-ból lett 81...165 cm mellé... szóval gurulás van.. De a 81,6 tegnap előtt volt.. Ma már csak 78,7 volt :) Tegnap tartottam magam, nem nagyon ettem.. lencsefőzit ettem hajába főtt krumplival ebédre is meg vacsira is....Reggelit mellőzöm :) Sikerült tegnap 9.8km-t legyalogolni.. Ennek köszönhetően ma igen csak nehezen mozgok :)
2012. febr. 25. 21:13
hahóóó csajok hol vagytok?
119. delfinkeke5 (válaszként erre: 108. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 21:46
Üdvözlünk a fogyiklubban:) Mesélsz kicsit magadról? Hány kiló vagy? Mennyi szeretnél lenni? meg ilyenek:) Remélem együtt sikerül leadnunk azokat a csúnya kilókat és a nyárra boba csajok leszünk;)
118. Skittles (válaszként erre: 117. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 20:45

én nem engedtem meg, mert én beettem bogyókből, csokibocsókból azelőtt este. persze holnaptól ismét ügyesen vmi zöldségeset képzelek el. vagy savanyú képoszta párolva vmi kis husival, v zöldségkrémleves. de az is lehet megálmodok vmi mást:)

Sajnos nekem is a legnagyobb problémám, hogyha ideges vagyok fel tudok zabálni egy lovat is. mostanában ha unatkozok jövök inkább hoxázni, és akkor nincs lelkiismeretem enni

117. Pemcsike (válaszként erre: 116. - Skittles)
2012. febr. 24. 20:41
Gyümi után lé??? Atyavilág.. vmi mogyorót, vagy magokat nem lehet ilyenkor enni? Hát gratulálok :)Én legtöbbször unalmamben eszek, meg ha ideges vagyok...
116. Skittles (válaszként erre: 115. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 20:31
tegnap gyümölcsnapot tartottam, ma pedig lénapot. Éhes úgy istenigazából nem vagyok, csak az a rohadt kényszer, hogy rágjak valamit, tömjem a fejem...
2012. febr. 24. 20:26
Hogy néz ki egy szigorú nap?? Csak, hogy tudjam mihez tartani magam :)Mozogni utálok...mondjuk ekkora súllyal nem is csoda :D zöldségeket, gyümiket szintén utálom.....így azért elég nehéz lesz fogyni..
114. Skittles (válaszként erre: 111. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 20:17
Én is odafigyelek. Most 2 napig szigorúra fogtam, mert azelőtt nap elszaladt a lovacska, de kompenzáltam. Próbálok egészséges ételeket enni, szénhidrátból minél kevesebbet, és sok mozgás. Nekem sajnos csak a diétával nem megy a fogyás.
113. Pemcsike (válaszként erre: 112. - Pinkyke)
2012. febr. 24. 20:14
Nálam az a baj, hogy ez az odafigyelés csak napokig megy.. Hosszútávon nem tudom csinálni.. a 90 napossal fogytam már le régebben 10 kilót... persze nekem is visszajött a duplája...de nálam azért van, mert nem figyeltem..ettem össze vissza mindent. De megadom az esélyt újra, hátha megint segít. Na meg el kellene kezdeni mozogni is valamit.
112. pinkyke (válaszként erre: 111. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 20:06
Én csak odafigyelek, hogy mit eszek. Régen próbálkoztam a 90 napos diétával, de a 3x annyi jött vissza amennyi lement.
2012. febr. 24. 19:49
Kösziiiii :)Melyik diétát csináljátok? Vagy csak odafigyeltek, hogy mit és mennyit esztek?
110. pinkyke (válaszként erre: 108. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 19:43
Persze gyere csak nyugodtan. :)))
109. Skittles (válaszként erre: 108. - Pemcsike)
2012. febr. 24. 19:42
Tutibiztos, hogy együtt könnyebb. Várunk szeretettel :)
2012. febr. 24. 19:39
Sziasztok Csajok :) Holnaptól én is csatlakozom hozzátok...hátha együtt könnyebb lesz :) Gratulálok mindenkinek az eddigi lefogyott kilókhoz :)
2012. febr. 24. 17:46
Ti is ügyesek vagytok:) Olyan jó,hogy itt vagyunk egymásnak:) sok erőt ad:) hmmm brokkolikrémleves azt szeretem:) Hétvégén munkahelyemen kell ennem,de majd valamikor csinálok:) Hátvégén dolgozom,nemhiszem hogy tudok jelentkezni...De legyetek jók:) pusziiii és kösziii
106. pinkyke (válaszként erre: 104. - Delfinkeke5)
2012. febr. 24. 11:27
csirkenyárs sült céklával :)))
105. Skittles (válaszként erre: 104. - Delfinkeke5)
2012. febr. 24. 10:44

Gratula! ügyes vagy. nekem is lement a héten 60 deka. Azt hiszem ez a mérlegelés ad erőt a mai lénaphoz.

Nekem most ezek a fincsi kaják jutottak eszembe: brokkolikrémleves, zöldségkrémleves, fokhagymakrémlevel(nem tudom miért, ezeket kívánom most). sovány tehéntúró gyümölccsel

2012. febr. 24. 10:04

Ma reggel mérlegre álltam:) 76.8 kg :D:D:D:D Olyan boldog vagyok:D:D Nem sok,de a semminél több,talán megindul lefelé....;)

Veletek mizujs csajszik? Mondhatnátok valami fincsit,amiben kevés a kalória...Új ízekre végyom...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook