Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjunk okosan, önsanyargató divatdiéták nélkül fórum

Fogyjunk okosan, önsanyargató divatdiéták nélkül (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 25. 07:38
biztos szép sovány!!!
6. pintyőke72 (válaszként erre: 4. - Dc565d70af)
2010. febr. 25. 07:37

Hogy te mekkora tapló vagy!

Hihetetlen!!

2010. febr. 25. 07:35
én nem értem, hogy ha az a fórumkiírás hogy mindenféle csodadiétát nélkül akkor miért jönnek ide olyan emberek akik kalóriaszámolást, ww pontok számolását ( ami ugyanaz mint a kalóriaszámolás) hirdetik áhhhhhh
4. dc565d70af (válaszként erre: 2. - Cickány64)
2010. febr. 25. 07:32
menj a ww-diétáddal a ...!!!!!!!!!!!
2010. febr. 25. 07:25

Szia Yudiee :D

En januar 4-tol fogyizom es sierult megszabadulnom 6 kilotol ... kulonosebb szenvedesek nelkul :D


en a kaloria es szenhidrat szamlalos modszerre eskuszom :Dnekem ez valt be a legjobban.eszem kenyeret is, krumplit is ... mindenfelet, de csak mertekkel :D [ami sztem a legnehezebb ...]


nem akarom, hogy a szervezetem elszokjon ezektol a dolgoktol, mert a fogyi "vegeztevel" ha elerem a celom, akkor persze "normalisan" fogok enni ... es akkor a leadott 10 -bol mondjuk tuti visszajon 5 [jobb esetben ]


hosszu ut all meg elottem ...

meg legalabb 11-13 kilot szeretnek leadni, de csak szep lassan fokozatosan :D nem sietek sehova a nyar meg messze van :)))


Uh.ha esetleg segiteni tudok barmiben, akkor csak szolj ...


Cickany :D en is WW-tem egy darabig es sztem az is egy nagyon -nagyon jo modszer ... ott is kell mericskelni , szamolgatni :D es ott sem vonsz meg semmit a szervezetedtol drasztikusan :D

Sok sikert es kitartast kivanok neked is :)

2010. febr. 25. 07:17
szia drága! mindenki így kezdi,nagy lendület,aztán kampec!én már évek óta nem eszem se kenyeret,se zsiradékot,de szó szerint,aztán mi van.csak kinlódás!ma elvesztek 10 dekát,holnap visszajön 50.de azért próbálkozz! van fórumunk,ahol vagyunk,mi sem éhezünk,WW-diéta.ha gondolod,megnézheted,vagy maradhatunk itt is!most meddig érsz rá?mész melózni,vagy valahová?
2010. febr. 25. 07:07

Sziasztok!!Azért indítottam ezt az új fórumot, mert megelégeltem a különféle divatdiétákat, amelyek sikertelennek és kínzóak, legalább is az én szervezetemnek.De szerintem mások számára is annak bizonyultak.Három hete rá álltam a mérlegre és 81 kg-ot mutatott.....háát kiakadtam.S elhatároztam megpróbálok magam módján lefogyni, már sikerült is lefogynom 4 kilót..És ettem is.De odafigyeltem arra hogy mit eszem(igaz néha bűnöztem), és hogy mennyit.. nem ettem kenyeret...Na szó mi szó azért hoztam létra ezt a fórumot hogy közösen fogyunk...Megosszuk egymással tapasztalatainkat,észrevételeinket és örömünket a leadott kilók miatt.....

Várok mindenkit sok szeretettel!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook