Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjon sokat zacskós levessel fórum

Fogyjon sokat zacskós levessel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2006. júl. 31. 15:24
Hááááát, kicsit nagyon műanyag. Tényleg laktat? Nehezen tudom elképzelni.
2006. júl. 31. 15:19

A párom, mielőtt összeköltöztünk, zacsilevin élt (mi csak így hívjuk).

Csont és bőr volt... Utána, ahogy összeköltöztünk, sütöttem-főztem. Kikerekedett. :)


Én a magam részéről nem támogatom a zacskós levest. Jó..jó...finom, de egészségtelen. Valahogy nem tartom normálisnak, hogy egy tészta megpuhul 2 perc alatt, szimpla meleg vízben. :))) Instant furcsa színű fűszer, és instant mégfurcsább kinézetű olaj. Ráadásul: a paradicsomos zacsilevi illata tökéletesen előidézi az igazi paradicsomleves illatát...de amikor megkóstolod... :)


Persze nyilvánvalóan fogyaszt, vagyis nem hízlal. De megéri-e az egészségünket áldozni érte?

2006. júl. 31. 14:49
Ez a diéta megfogott. Szeretem a zacskós leveseket, ezért ki is próbálom, már holnaptól.
2006. jún. 9. 20:13
Ezt a fogyókúrát olyanoknak is bátran ajánljuk, akiknek nincs idejük a bevásárlásra és a főzőcskére, viszont szeretnének gyorsan leadni néhány kilót. A zacskós levesek hamar és kis fantáziával sokféleképpen elkészíthetők. Ráadásul kevés kalóriát tartalmaznak, igazán finomak, és még laktatnak is.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook