Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy vennéd rá a férjed, hogy fogyjon le a kedvedért? fórum

Hogy vennéd rá a férjed, hogy fogyjon le a kedvedért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2014. dec. 23. 08:20
megmondanam neki egyszeruen hisz szobol ert az ember.
2014. dec. 10. 08:42
Nem haragszom, de továbbra is ez a véleményem.
92. Zsú1965 (válaszként erre: 89. - 099c0bed40)
2014. nov. 29. 15:05
Már ne haragudj, de ez egy nagy baromság...
91. d1e807c461 (válaszként erre: 90. - D41005143d)
2014. nov. 29. 12:33
hja :)
2014. nov. 29. 04:33
hm.ez nehez eset,mert a legtobb ferfit nem erdekli,hogy hogy nez ki,mig ugyanakkor elvarjak,hogy parjuk csinos legyen.erdekes.
2012. dec. 30. 08:45

Ilyent soha az életben nem kérnék a férjemtől, ugyanis én úgy szeretem ahogy van--- ha történetesen 120 kiló, akkor olyan "bud spenceresen" .most kb. így néz ki, de nem rossz látvány, sőt, kifejezetten tetszik. :))

Véleményem szerint nagyon csúnya érzelmi zsarolás az hogy a párja kedvéért kezdjen valaki fogyókúrába, csak mert úgy jobban tetszik a partnerének.

A Kedvese szeresse az illető lelkét és élvezze a szeretetét, ne pedig a külsejével akarjon foglalkozni!

2012. dec. 30. 07:02
Az egészsége miatt fogyjon le. Ha pedig csak a külseje miatt tetszik neked, ott baj lehet, ha nem csak azért, akkor meg fogod találni a módját, hogy hogyan fogyaszd le. Jó ötlet lehet a diétásabb főzés, és ha van rá mód, akkor jobb, ha diétás ebédet hord a munkahelyre is. Egyen gyümölcsöket, zöldségeket is. Ezeket be lehet iktatni esti csemegének is csoki, és chipsek helyett. Jó életmódváltást! Orvosi kivizsgálás sem árthat neki, legalább egy vérvétel, esetleg terheléses cukros, hogy lehessen látni, mit okoz nála a túlsúly.
2012. nov. 23. 16:32
Ne a kedvemért fogyjon le, hanem a saját egészsége miatt, az ugyanis sokkal fontosabb mint hogy nekem hogyan tetszik.
2012. nov. 15. 19:27
2 kilot:D Szerintem , bar tagadja, de szeretne fogyni.
85. ee0be7249d (válaszként erre: 76. - Orsibigyu)
2012. nov. 14. 16:49
Szia olvastam a fórumot mi újság a férjeddel le fogyott már?
84. air (válaszként erre: 2. - Winny)
2012. nov. 14. 13:45
Van jogod hozzá!Itt jön az ,hogy meg is teszi érted?
83. c716dc4eab (válaszként erre: 82. - Globus)
2012. nov. 14. 13:36
Hát attól az még cukor...
82. globus (válaszként erre: 81. - Globus)
2012. júl. 30. 17:21
Ja, és diabetikus! befőzéshez fél kilós fruktózt árulnak. Nyilván ÁNTSZ engedéllyel.
81. globus (válaszként erre: 80. - Poly13)
2012. júl. 30. 17:20
Pedig a kereskedelemben kapható diabetikus termékek 99%-ban fruktózzal készülnek. Gyanútlan cukorbetegek pedig méregdrága áron megvásárolják.
80. poly13
2012. júl. 30. 17:17

a fruktózt mint cukor kiváltót nem tanácsolom senkinek aki fogyni akar, az alábbi cikkben benne van, hogy éppenséggel hízlal


idézet- "Növeli az elhízás kockázatát, miután a fruktóz befolyásolja a hormonális testsúlyszabályozást, valamint a metabolikus szindróma kialakulását, mely összefüggésbe hozható a II. típusú cukorbetegséggel. "


olvasd el

[link]

2012. júl. 26. 23:01

Akit részletesebben érdekel, igaz, kicsit endokrinológiai szaknyelven van fogalmazva, itt olvasgathat róla:

[link]


És ahogy nézem, rengetegen használnak itt a hoxa-n is olyan szereket, amik nagyon beleszólnak a hormonháztartásba, de sajnos erről szó nem esik még sehol. Ez egy nagyon gyerekcipőben járó veszély, és sajnos nemhogy az emberek, de még az orvosok is igen keveset tudnak róla.

78. timycat (válaszként erre: 76. - Orsibigyu)
2012. júl. 26. 20:29
:D pedig én ezt kb szó szerint így adtam elő -na jó ennyire nem irodalmian :D nem sértődött be, csak látta hogy aggódom miatta, meg magam miatt is ;)
77. timycat (válaszként erre: 66. - E2228b8123)
2012. júl. 26. 20:28
Nálunk ez nem vált be, már pár éve elpuffogtattam ezt a "fegyvert" és folyamatosan újratöltöm, de mivel egyenlőre semmi ilyen jellegű problémája nincs, totál egészséges (szerencsére) carik rá :(
76. orsibigyu (válaszként erre: 74. - E2228b8123)
2012. júl. 26. 12:46
Nekem meggyozo amit irtal, csak a megfelelo idopontot keresem, amikor ilyen kenyes dolgokkal elo szabad hozakodni. Mert ez serti am a ferfiassagat. Nehez dolog! Visszauthet! Nem merem csak ugy a pofajaba vagni, hogy nezd impotens leszel, ha zabalsz:-D
75. michelle.r (válaszként erre: 72. - Timycat)
2012. júl. 26. 10:22
Én is nyírfacukorral garázdálkodom a konyhában vagy Steviával, de azért az uraság nyafog, hogy fura íze van. Érdekes módon általában akkor, ha látja, hogy belerakom valamibe :))
74. e2228b8123 (válaszként erre: 66. - E2228b8123)
2012. júl. 26. 05:21
Foglalkozik valaki is avval, amit én ide beírok?? Különben is, minek ír be ide egy pasi?? Az hülye, nem ért semmihez, csak a sörhöz, meg a focihoz...
73. orsibigyu (válaszként erre: 72. - Timycat)
2012. júl. 25. 12:48
Na ki szabadalmaztatja?
72. timycat (válaszként erre: 69. - Michelle.r)
2012. júl. 25. 12:04

Szerintem totál egészségesen főzök, már amikor van rá időm - és ez itt a probléma :S


Egyébként az édesítőben nagyon nem hiszek, mert orvos ismerősök és élelmiszer mérnök barátnőm szerint is rosszabb, mint a finomított cukor, mivel hatalmas étvágyat csinál :S Én kiváltottam barnacukorral, fruktózzal, nyírfacukorral és mézzel (attól függ mikor éppen mihez kell), ezek talán egészségesebbek, mint az édesítő. De hogy őszinte legyek nem nagyon olvastam, kutattam utána, maradjunk annyiban hogy "mondták"


Dinamós tévére már én is gondoltam :)

71. michelle.r (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2012. júl. 25. 11:07
A szénhidrát, különösen a finomított cukor - függőséget okoz. Nagyon hirtelen emeli a vércukorszintet, éhségrohamokat eredményez. Ha csak három napot kibírna cukor nélkül, azonnal alább hagyna. Esetleg le tudod cserélni a cukrot édesítőre? Már ez sokat segítene szerintem.
70. michelle.r (válaszként erre: 52. - C22ca7f12f)
2012. júl. 25. 11:03

Igen, igen, hallottam már én is, hogy 100 kiló alatt minden pasi csak karácsonyfadísznek jó. De ugye nem baj, ha nem mindenki gondolja így? :D


Másrészt ha jól olvasom itt pár év alatt 50 kilót szedett fel. Próbáld ki, vegyél a kezedbe két 25 kilós szatyrot és járkálj vele egy napot. Utána talán te is másképpen fogod gondolni.

69. michelle.r (válaszként erre: 39. - Timycat)
2012. júl. 25. 10:57

Vegyél neki dinamós tévét :). Ha nem teker, nem műxik, ha teker van adás :))


Süss és főzz paleósan vagy update módra, csak ne mondd meg neki, hogy egészségesen eszik :D.

68. michelle.r (válaszként erre: 31. - Pan Dóra)
2012. júl. 25. 10:51
Így igaz, de jobban szeretjük élve. Mint mondtam, nem elsősorban esztétikai kérdés, de ez a súlytöbblet már igencsak árt a szívnek, az érrendszernek, az ízületeknek.
67. michelle.r (válaszként erre: 10. - Orsibigyu)
2012. júl. 25. 09:53

50 kiló különbség, különösen egy ilyen fiatal embernél nem csak esztétika, sokkal inkább egészségi kérdés.

De erőszakkal nem mész semmire. Egyszerűen iktass ki a konyhából minden olyat, amitől hízik.

Ha édességet csinálsz, keress recepteket a paleovial.hu-n például. Minőségi különbség nincs, finomak, viszont nem hízlalnak.

És húzzon el esténként futni, sétálni a tévézés helyett :)).

2012. júl. 25. 08:50

Hogy kellőképpen ráijesszetek a férjurakra, elég a következőt elmondani nekik: minél több zsír van a szervezetében, annál jobbak képesek a kívülről bevitt szintetikus ösztrogének lerakódni bennük, ami egy férfinek nem annyira szerencsés dolog...vagyis: elkezd a mell megnövekedni, impotencia lép fel, visszafejlődnek a nemi jellegek...elég csak megnézni pár fotót meztelen hapsikról, látható minden...

Ez is elég ok lenne már, hogy rögtön fogyózzanak az urak, de a fő probléma az, hogy felborul a hormonális egyensúly, ami pulzus/vérnyomás emelkedéssel jár, ez pedig az életkilátásokat nem annyira növeli. :(

2012. júl. 24. 20:52

Ez nekünk most épp időszerű...

Az én férjem sosem volt kis darab-25 éve vagyunk házasok-de mostanában a 178 cm-hez 144 kg.

a dereka 136 cm,66-os nadrágot hord,és 50-es inget.


Amikor szomorúan szembesültem vele,hogy tavaly nyár óta a kedves férjem hízott,próbáltam hatni rá...

Néhányszor össze is kaptunk,amikor bizony rászóltam,hogy ne egyen kenyeret,vagy kevesebbet,főleg este.


Most már ő is szeretné,és igyekszik odafigyelni,este nem eszik pékárút...

Reggel kb.2 korpás zsemle,napközbenre 1 zsemle,zöldséggel,gyümölccsel.

Bízom benne,hogy lesz kevésbé kisebb darab...:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook