Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyjon sokat zacskós levessel fórum

Fogyjon sokat zacskós levessel (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2
2011. nov. 8. 10:04

Gondolom, a terhes nőnek nem az egészség miatt javasolták a zacskós levest, hanem azért, mert rá van írja a szénhidráttartalom, ami terhességi cukor esetén nagyon fontos. És nem kell vacakolni a számolgatással.

Megjegyzem, én biztosan nem ettem volna meg terhesen. Igazából nem terhesen is csak évente kb. 2-szer használok húsleveskockát (hagymalevesbe, hogy legyen íze - húsleves meg soha nem marad), ez minden.

2010. júl. 22. 13:28
Szerintem ezzel lehetetlen a fogyás mivel, tele vannak mindenféle szerekkel.Kinézetre pedig olyan zsírosnak tűnnek. Az lehet ha túrázni megy az ember és csak ilyet eszik akkor fogyni fog mivel ezek nem adnak annyi tápanyagot amennyire az embernek szüksége lenne egy túra során.
2010. júl. 22. 11:27

Ugyan már, bármivel lehet hízni ha sokat eszik mellé az ember és nem mozog.

Ha elmentek túrázni mondjuk a hegyekben és zacskós levest visztek magatokkal akkor bizony fogyni is fogtok :) Már ha nem kocsival mentek fel egy kilátóig, hogy utána a lábatok lógassátok :P

2010. júl. 22. 09:30
Engem is hizlalt... Mondjuk mi nem ilyen krémleveseket, meg zöldségleveseket, hanem tyúkhúslevest illetve májgombócot vittünk mert azt szeretjük, de mi csak híztunk tőlük, habár tény hogy sokat pihengettünk azalatt a hét alatt és mást is ettünk mellette.
30. direne
2008. febr. 15. 14:34
Engem speciel hízlalt, mikor egy hónapig gyakran ettünk külföldön.
29. ecetke
2007. okt. 14. 21:57
mikor pár barátommal kimentunk angliába 2 hetre, vittunk itthonrol jo sok zacskos kajat, hogy ott kint ne arra kelljen kolteni a penzt, es mert nemtudunk fozni, es 2 het alatt enis eleg sokat fogytam tole, eszre sem vettem, is jo is volt :) pedig melle ment meg csomo fagyi, meg egyszer gyorskajaldaban is voltunk, ahol teleettuk magunkat. :) bar hosszutavon nemhiszem, hogy ez egeszseges, a rendes zoldsegleves hus nelkul nagyon finom, es tenyleg rengeteg vitamin van benne, attol is lehet am fogyni.
28. Rika1
2007. márc. 3. 04:16
Szerintem nem egészséges ezzel fogyizni.Naponta egyszer-kétszer lehet enni belőle,de többet nem.A szervezetnek szüksége van vitaminokra,fehérjére,szénhidrátra is.Hosszú távon nem ajánlatos.
27. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 26. - 8ef78160df)
2007. márc. 3. 02:25
Ugy latom nagyon rakattantal a hozzaszolasaimra, ha osszesegeben nezem. Meg mindig nem vitatkozok, ugye nem baj?
2007. márc. 1. 17:30
Egyik barátnőm koplalással fogyott le. Az orvos jól lebaszta, mert cukros lett. Ez az egészség?
2007. márc. 1. 13:52

Lehet nincs igazam, csak szerintem az egeszseg kell elso helyen alljon, aztan johet minden mas, akar a karcsusag is. Olyan dolgokra kepesek az emberek a fogyasert, hogy dobbenetes, aztan meg ha betegek lesznek, pislognak, holott meg is tettek erte mindent.

Ne egyetek mergeket, eppen eleget kell biszivni beloluk es megenni a zoldsegekkel es gyumolcsokkel, husokkal, bar igazsag szerint semmi kozom hozza.

24. 8ef78160df (válaszként erre: 23. - 1a50c86bb0)
2007. márc. 1. 13:35
ez szép és kerek volt. ... :O
2007. febr. 28. 21:16

Ido elott el akarnak halalozni az emberek?

Mi jon meg? Egyuk az anyagcsere termekunket, igy a korforgasban csak fogyhatunk? Lennenek meg hasonlo otleteim, annyi bennuk az egeszseges fogyasra valo torekves, mint a zacskos levesben.

2007. febr. 28. 20:39

Erdekesen hangzik, de semmikeppen sem probalnam ki! A zacskos levesek tele vannak soval, mu dolgokkal, es minden nap ketszer enni beloluk, eleg durva csapas a szervezetre!

Probald ki fogyika, ha szeretned, de ennel jobb otletek is vannak a portalon, szerintem.

2007. febr. 28. 20:11

Tudom hogy nem egészséges, de ki fogom próbálni.

Egyelőre csak hétvégén fogom csinálni, mikor nincs suli, mikor sulivan akkor de. gyümölcs du. leves


Fogok ide írosgatni, mint egy naplóba. Ha valakit nem érdekel, akkor ne lépjen be ebbe a fórumba.


Nem kell mondani, hogy egészségtelen, tisztában vagyok velle, de egyelőre még nem érdekel, úgy se fogom ezt hosszú távon csinálni...

20. 8ef78160df (válaszként erre: 18. - Pici Lulu)
2007. febr. 27. 06:36

Tudom hogy egészségtelen, de nem jobban mint a többi élelmiszer amit a boltban kapni lehet( már a bio sem bio), én azért kipróbálom, bár nem fogok egész nap csak levest enni. De. még suliban vagyok addig gyümölcsöt, ha itthon akkor levest.


Azt én sem hiszem, hogy az az újfajta zöldségben sok zöldség lehet

2007. febr. 26. 22:23

Nagyon ritkán szoktam enni zacskós levest, ahogy írtátok tiszta egészség és full sós..

Sokkal szívesebben főzök egy jó marhahúslevest...

2007. febr. 26. 19:38

Hosszú távon nem egészségesek a zacsis levesek... gondolj bele porból csinálj valami kotyvalákot.. na jó, nekem is csak a pofám jár, mert én is megeszek néha egy két egyszemélyes adagos zacsis levest, a sajtkrémlevest, és egyéb ilyen krémleveseket szoktam enni..... wáá olyan finomak..!

Jaj meg van a tv egy reklám, az is ilyen újfajta, zöldséges levest reklámozm.. na szerintetek abba, hogy van benne a zöldség.. ilyen hülyeséget...!?? Mármint, por az egész meg szárítmányok.. háát nem tudom.. attól még biztos finom lehet.. mert nekem is ízlenek a zacsis levesek.. de kezdek leszokni róla..! Már vagy 3 hónapja nem is ettem, inkább magam készítem el őket, mármint a krémleviket vagy amit kinézek a zacsiról.. :D

2007. febr. 26. 19:37
Nem tudom.Szerintem iszonyú egészségtelen.Lehet egyszer-kétszer csinál az ember mikor el van havazva de ezt enni minden nap.Mi lesz a vitaminokkal az ásványi anygokkal?
2007. febr. 26. 19:34
Nincs kedve valakinek mellém állni?
15. 8ef78160df (válaszként erre: 10. - Nike)
2007. febr. 26. 14:38

cukrosan zacskós leveskúrára fogták?

Biztos ez?

14. zse pi
2006. okt. 21. 10:57

Én szerettem a zacskóslevest, de már nem! Leszoktam róla! Tele van cukorral,szénhidráttal, E számokkal, amik porckopáshoz(ezt egy orthopédus mondta), vagy vaksághoz(E621-a műkaják ízfokozója) vezethetnek!!!

Ja, és szerintem valami függőség kialakító is lehet benne, mert igazán nehéz lemondani az ízéről...


Hogy fogyasztana? Kétlem. Ha csak azt eszed, akkor persze, de miért ne ennél akkor házilagelkészíthető husilevest???? Hogy sokáig tart megcsinálni? Ugyanmár! 10perc alatt felrakod, és 1-2x ránézel. Nehogy már ez olyan neház legyen az egészségedért!

13. emagdi
2006. okt. 21. 09:50

Néha elmegy a zacskós leves, mert nagyon praktikus, ha az embernek nincs ideje/kedve főzni és valamilyen meleg ételt kíván, de gyorsan:))

viszont huzamosabb ideig nem hiszem hogy jó csak ezen élni, hiszen sok mesterséges anyagot tartalmaznak, és hiányzik belőlük egy sor vitamin és tápanyag ami viszont a szervezet számára szükséges.

lehet, hogy átmenetileg fogyaszt, de attól tartok a diéta befejezése után visszajön minden kamatostul...

12. Venes
2006. okt. 21. 08:19
Érdekes ez a zacskós leves. Finom meg minden, de érdemesebb nem olvasgatni a hátoldalát, inkább hinni kell abban, hogy milyen jó a szervezetednek.:)
11. Nike
2006. okt. 4. 23:19
Ja, fogyott is vagy 20 kilót...Terhesen
10. Nike
2006. okt. 4. 23:18
A kolléganőm terhesen kórházba került, magas cukorral, pár hétre. Ezidő alatt minden nap zacskós levest evett, és mikor kiengedték a kórházból, és kapott egy nagyon szigorú étrendet, azon is csak zacskós leves szerepelt.
2006. okt. 4. 22:59
nagyon egészségtelenek!!!!
2006. okt. 4. 21:50
semmi jó nem olvashatsz rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!az E betűk már rá sem fértek
7. dee (válaszként erre: 6. - Nayloon)
2006. okt. 4. 21:48
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Nézd meg az összetételét!
2006. okt. 4. 21:26
A zacskós levesek egészségtelenek!!!!!!!!!!!!!!
2006. júl. 31. 15:28

Én a 90 napost csinálom, ott szénhidrát napra tökéletes! Mivel a 90 napos lényege a rendszeresség és már az első napok után -úgymond-összehúzódik az ember gyomra, így a zacsilevi szénhidrát napokon nagyon laktatólag hat. :)


Modjuk eddig csak 1X ettem, mivel nagyon kapkodtam és nem volt időm nekiállni főzögetni. Na tessék, itt az első pozitívum, ami a zacsilevi javára szól. :) Gyorsan kész.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook