Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teljes fogsor készítéséhez ajánlanál orvost Budapesten vagy Szegeden? fórum

Teljes fogsor készítéséhez ajánlanál orvost Budapesten vagy Szegeden? (beszélgetős fórum)


16. ganita73 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 2. 21:10
Szia! Én a Mindentmentbe (Budapest, Báthory utca 24) kezdtem el a fogaim csináltatását. Elsősorban szájsebészre volt szükségem aki megszabadít az alsó fekvő, ill a jobb felső bölcsességfogamtól. Sokáig keresgéltem hova is menjek, mert nálam jobban senki nem fél a fogorvostól. Dr. Minya Fannihoz kerültem, aki szájsebész is. Hát mit mondjak, arany keze van, és nagyon türelmes, empatikus fiatal dokicsajszi. Pillanatok alatt kikapta a bölcsességfogaimat. Aztán elkezdte sorolni a panorámaröntgen alapján hogy a gáz a fogaimmal. Már ami van😊 A felső hidam 24 éves (volt) 5 fog tartotta a 11-et ami t a híd tartalmazott. Mondta hogy le kell venni a hidat, mert alatta gennytasakosak a fogak, plusz ki kell húzni a bal oldalon lévő bölcsességfogat és a rágó fogat is. Két hete levette a hidat, és átnézte a fogakat, mondta hogy még sem kell kihúzni a rágófogat és a bölcsességet, mert tökéletes pillérfogak lesznek, de ki kell kezelni. Újracsiszolta a (most már) hat fogat, volt ott mindrn, fúrás, faragás, tömés,kürettálás,égetés azalatt a röpke 3 óra alatt. Hozzáteszem, semmit nem éreztem belőle, nagyon jól elérzéstelenített. Sőt...a híd alatt maradt még régről egy foggyökér, azt sem éreztem hogy kiszedte. Egy hét után tudta fekrakni az ideiglenes műanyag hidat, mert átrendezte az egész felső ábrázatomat, és azért be volt dagadva. Tegnap voltam az alsó fogsor(5db..hihi) csiszoláson, holnap kapom oda az ideiglenes műanyag hidat ami a koronákkal 6 db lesz. Ez mind bal oldalon, pontosabban a közepétől balra lesz. De!!! Ha elkészül a végleges híd, ehhez fog kapcsolódni a bal ill.jobb oldalon a hiányzó fogakat pótolva a BPS műfogsor. Jobb oldalon a közepétől egy fogam sincs, bal oldalon is hiányzik a rágófog, Arra nem tudok válaszolni hogy milyen a BPS, sokat nem tudok róla, csak azt mondta a doktornő hogy biofunkcionális, és nagyon jól helyettesíti a hiányzó fogakat.
2022. febr. 13. 01:16
Senki?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2022. febr. 11. 13:31
köszönöm Bps fogsorra van vele pozitiv tapasztalatod?
13. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Alnisa)
2022. febr. 11. 11:02
Azt írja; Budapest, vagy Szeged!
12. Pasionella (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2022. febr. 11. 10:16
Szájsebész is egyébként.
2022. febr. 11. 10:15
Szegeden Dr. Szerényi Zsuzsa Kinga, nagyon jó szakember nagyon lelkiismeretes.
10. Alnisa
2022. febr. 11. 08:22
Én Székesfehérváron tudnák jó dokit, ha érdekel.
9. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 11. 03:08
Hivad fel a Korona Dantalal krisztian
2022. febr. 10. 22:05
Közben a neten megnéztem, hogy BPS fogsor a tisztességes neve annak amit szeretnék, és mellé egy jó fogorvost/szájsebészt. Szóval van valakinek ilyen tipusú fogsorral kapcsolatban véleménye ajánlása?
2022. febr. 10. 21:36

Ha csak technikus kell, akkor pedig őt ajánlom.

A fogorvos részét a Duna dentállal végezteti, azaz őt ajánlja, de ha van fogorvosod aki kihúzza a fogaidat, akkor oda is mehetsz:

[link]

6. Channa* (válaszként erre: 2. - Channa*)
2022. febr. 10. 21:34

Amiért nagyon ajánlom: nagyon kedvesek, nem drágák, figyelmesek. Az elején megmondja, hogy mennyibe fog kerülni, és az annyi lesz, 1 Ft-al többet nem fog elkérni, azaz ha közben kiderül, hogy + még egy fogat kell kihúzni, akkor sem kér többet.


Az első konzultáción csinálnak egy panoráma rtg-t, elmondja, hogy szerinte mi lenne a jó megoldás. Ekkor a panoráma rtg árát kell fizetni, ha mást akarsz meghallgat és elmondja, hogy megoldható e.

Majd kezdésnél a felét, amikor végez a másik felét a kalkulált díjnak.


Nem kell sokat várni. Én még 5 percnél többet nem ültem kint a váróban.

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 21:33

Akkor inkább a technikus munkája a lényeg. Azt meg úgysem tudod, ki kivel dolgozik.

Én a Bobdent-be járok, meg vagyok elégedve.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2022. febr. 10. 21:30
igen
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 21:23
Kivehetőt szeretnél?
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 10. 21:21
2022. febr. 10. 21:13

Sajnos annyira rosszak a fogaim, hogy teljes fogsorban kell gondolkoznom .(ezt már egy fogorvos is megállapította.)

Ezert keresnék, Budapesten vagy Szegeden kiváló fogorvosi klinikát/ rendelőt , ahol nem túl hosszú idő alatt elkészülhetne a fogsorom (valami modernebbre gondolok (teleszkópos a neve talán )Valószinúleg huzásokhoz szájsebész is kellene. Több ok miatt nem szeretnék beültetést. Tudná valaki jó szívvel ajánlani a fogorvosát ? köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook