Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Svédasztalos/korlátlan ételfogyasztást kínáló, kipróbált, bevált éttermet ajánlanál Budapesten? fórum

Svédasztalos/korlátlan ételfogyasztást kínáló, kipróbált, bevált éttermet ajánlanál Budapesten? (tudásbázis kérdés)

10. emagdi (válaszként erre: 5. - Dd4fac34d4)
2014. máj. 13. 22:34

értem. hát, vannak ugye más all you can eat helyek is, de elég vacak az ételek minősége.


ha az a szempont, hogy gyorsan ebédeljetek, de mégsem fast food v street food, akkor esetleg mehettek a vapianoba is, ott gyorsan elkészítik az ételt (bár nem all you can eat).

9. emagdi (válaszként erre: 8. - Dd4fac34d4)
2014. máj. 13. 22:31
van trófea a király utcában is, az már nagyon kiesik a szórásból?
8. dd4fac34d4 (válaszként erre: 7. - Szikmár)
2014. máj. 13. 15:58
Kösz, de nekünk valahol a Belvárosban kellene ebédelnünk: Kálvin tér környéke, V. kerület, Andrássy út, ilyesmi vidéken.
2014. máj. 13. 15:28

Csak megerősíteni tudom hogy a Trófea éttermek a best :)

Na de ha mégis máshol szeretnél próbát tenni, akkor a Mongolian Barbecue-t ajánlom.Az all you can eat éttermek között ott van a dobogón erősen. Sőt olyat is kínálnak amit a fenti étteremben nem.

1126 Budapest, Márvány utca 19/A

2014. máj. 13. 15:26
Én több Trófeán kívül voltam már a Moszkva téren és a Rákóczi úton, mindkettő botrányosan rossz volt, különösen a Trófea után... :( De ha egy gyors ebédre vágysz, akkor nem éri meg a korlátlan fogyasztásos hely, hiszen annak épp az a lényege, hogy 2-3 órát ott töltesz és sokfélét kóstolsz...
5. dd4fac34d4 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2014. máj. 13. 13:26
Igen, igazad van! Nem is kritizálom én őket azzal, hogy szeretnénk valami mást kipróbálni! Nem akarunk több órát az étteremben tölteni, mindent megkóstolni! Csak két program között kényelmesen megebédelni valahol, ahol nem étlapról kell választani, és a pincérek tempójától függően időt tölteni!
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Dd4fac34d4)
2014. máj. 13. 13:23
trófeáknál jobbat ár-érték arányban nem fogsz találni
3. dd4fac34d4 (válaszként erre: 2. - Panka88)
2014. máj. 13. 13:18
Kösz! Mi is így tarjuk, mert már voltunk náluk. De szeretnénk valami mást is kipróbálni, vagy a Ráday utca vidékén, vagy az V. kerületben.
2014. máj. 13. 13:16
Trófea grill étterem :) Nagyon tuti :)
2014. máj. 13. 13:12
Svédasztalos/korlátlan ételfogyasztást kínáló, kipróbált, bevált éttermet keresek Budapesten! Kérem, ha tudtok ilyet ajánlani, írjátok meg!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook