Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogmeder gyulladás fórum

Fogmeder gyulladás (beszélgetős fórum)


17. JuditC (válaszként erre: 16. - Jooeva)
febr. 14. 12:39
szerintetetek ez a csíkcsere fájni fog? gondolom kiszedi a hétfői csíkot, kiöblíti a fogmedret és tesz bele újat? injekciót már nem fogok kapni,,,
16. jooeva (válaszként erre: 15. - JuditC)
febr. 13. 17:38

Nekem a cataflam segített, páromnak flector por használt, de egy jó erős antibiotikum nem hátrány.

Neki implantokat ültettek be, miután kihúzták az összes fogát. De ő is szedett antibiotikumot, d vitamint, calciumot.

15. JuditC (válaszként erre: 14. - Felhőcske**)
febr. 13. 16:24

de jo neked!!!

reggel apranaxot 550 mg vettem be, az nagyrészét megfogja ennek a borzasztó fajdalomnak..:( kivancsi vagyok mikor kell a kovetkezot bevenni... holnap delutan megyek vissza csíkcserére....remélem nem kaparják ki megint

febr. 13. 16:14
Nekem tavaly augusztusban gyökérkezelték a jobb 4-es kis őrlő fogamat. Igazából nem sikerült a legjobban, mert az egyik gyökér nagyon vékony volt, és nem sikerült rendesen kiszedni, végül betömte, de január 28- ig bírta a fogam, ekkor bedurrant. Visszamentem megnézték, mert az arcom is feldagadt, és az ínyem is begennyesedet, nagyon erős fájdalmam volt! CT, hát el is repedt, de kértem az orvost húzza ki, hát ha hat az injekció akkor menni fog. Hatott, és ki is húzta, Kaptam antibiotikumot, és azt mondta az orvos 1 hétig szedni kell, és rendbe jövök. Szépen meggyógyult.
13. JuditC (válaszként erre: 12. - Liliom10)
febr. 13. 13:12

nem dagadt be semmi...azt mondta tegnap a doktornő,hogy szétesett a vérdugó és azért gyulladt be:(

pedig nem csináltam semmi tiltott dolgot...

lehet azért nem adott antibiotikumot mert nincs benne fertőzés?

12. liliom10 (válaszként erre: 8. - JuditC)
febr. 13. 12:16
Ha bedagad az arcod, az biztos csonthártyagyulladás.
11. liliom10 (válaszként erre: 7. - JuditC)
febr. 13. 12:15
Nagyon régen volt, nem tudom már.
10. liliom10 (válaszként erre: 6. - Jooeva)
febr. 13. 12:14
Ez a legjobb !
9. JuditC (válaszként erre: 5. - Liliom10)
febr. 13. 11:48
te egybol erezted a jo hatasat vagy tobbszor kellett menni?
8. JuditC (válaszként erre: 6. - Jooeva)
febr. 13. 11:47
szia...akkor a fogmedergyulladás az csonthártyagyulladás?
7. JuditC (válaszként erre: 5. - Liliom10)
febr. 13. 11:47

neked meddig fajt emlekszel esetleg?

annyira e vagyok keseredve

azt a fogat karacsony ota kezelik...mindig napok voltak fajdalommentesek 2 gyk kozott..aztan kihuztak..megint par nap szunet...erre begyulladt a helye:(

febr. 13. 11:41
Dalacint kaptam csonthártyagyulladásra anno
5. liliom10 (válaszként erre: 4. - JuditC)
febr. 13. 11:19

Volt már nekem is chlumskys csík a sebben, ez nagyon jó készítmény. Nem biztos, hogy elég lesz. Hívd fel őket, hogy nagyon fáj !

Dehogy marad meg örökre !

4. JuditC (válaszként erre: 3. - Liliom10)
febr. 13. 11:11

nem adtak tegnap antibiotikumot:(


szerinted nem lehet, hogy ez összefügg valahogy a sikertelen gyk el? attól félek, hogy a gyk se sikerült ezen a fogon így mi van ha ez a fogmedergyulladás is örökre megmarad:(

3. liliom10 (válaszként erre: 2. - JuditC)
febr. 13. 10:15

Szedsz antibiotikumot ? Én szednék !

A fogmeder az a rész, ahol a gyökér volt.

febr. 13. 09:25
esetleg nem csonthártyagyulladásom van? vagy ez ugyanaz mint a fogmedergyulladás?
febr. 13. 09:19

Sziasztok!

Végül kihúzták a sokáig gyökérkezelt fogamat. El is múlt a fájdalom, de utána 4 nappal fogmedergyulladásom lett....Tegnap újra kikaparták a sebet és tettek be chlumsky csíkot..sajnos nagyon fáj egyelőre:(


akinek volt már:hány napig tart ez a szörnyűség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook