Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogmazásgátló elhagyása után 1 vagy 2 hónapon belüli terhesség fórum

Fogmazásgátló elhagyása után 1 vagy 2 hónapon belüli terhesség (beszélgetős fórum)


1 2
8. suzanne7 (válaszként erre: 5. - Nikó81)
2009. máj. 4. 14:34
Gratulálok:))!!!Azért tettem fel a kérdést,mert abba hagytam a bogyót, és nem védekezünk!Tervezzük a babát,de akkor nincs mitől félnünk, ha esetleg 2hónapon belül sikerülne:)!Bár sikerülne minél elöbb:)))!!!
2009. máj. 4. 14:34
SZIA NEKEM IS ELHAGYÁS UTÁN,RÁ 2 HÓNAPRA LETT BABA,ÉS HÁLA ISTENNEK SEMMI BAJA!AMUGY SZERINTEM MÁSTOL IS LEHET BAJA!DE NE ÉRTS FÉLRE CSAK MONDOM!DE A MOSTANI GYÓGYSZEREK ELÉG KEVÉS HORMONT TARTALMAZNAK,EZÉRT NEM HISZEM,HOGY LEHET BAJA!
6. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Vivó80)
2009. máj. 4. 14:32
Sajnos még nem, de nagyon szeretnénk:)!Abba hagytam a gyógyszert és rá 3 napra megjött, most szeretnénk venni olyan minimikroszkópot ami figyeli a peteérést!Remélem nem sokára nekünk is lehet pocaklakónk:).
5. Nikó81 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. máj. 4. 14:32

Szia!

Semmi baja nem lesz!

Én 9 évvel ezelőtt gyógyszer mellett lettem terhes, én is nagyon megijedtem, de már akkor azt monda a dokim hogy ezek már olyan gyengék hogy mivel rögtön abba hagytem így nem lehet baj.

Igaza lett most van egy gyönyörű 8 éves egészséges kisfiam ! :-)

4. Vivó80 (válaszként erre: 1. - Suzanne7)
2009. máj. 4. 14:30

Szia!

Szerintem nincs baja a babának. Sokan tabletta mellett esnek teherbe, és egészséges babóca születik.

Lehet gratulálni? :-)

2009. máj. 4. 14:29
Nem. De a biztonság kedvéért jobb várni 3 hónapot. Nekem nem lett semmi baja a babámnak, pedig elsőre összejött a gy. elhagyása után.
2009. máj. 4. 14:29
Szerintem a mostani gyógyszerek mellett már semmi baja nem lehet a babának!
2009. máj. 4. 14:28

Sziasztok!

Ha valaki fogamzásgátló elhagyása után 1 vagy 2 hónappal teherbe esik lehet baja a babának?Úgy értem, hogy hátha a gyógyszer nem ürült még ki a szervezetből és emiatt károsodhat a magzat?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook