Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló tabletta mellékhatása, befejezése stb fórum

Fogamzásgátló tabletta mellékhatása, befejezése stb (beszélgetős fórum)


8. 08267766b2 (válaszként erre: 6. - Wiki76)
2011. okt. 24. 20:03
Én meliane tabit szedtem
2011. okt. 24. 19:48
3 kiló és idegbaj :)))
2011. okt. 24. 19:47
Én is abbahagytam.Eltűnt a libidóm.plusz 3 kiló idegbaj.
2011. okt. 24. 19:35
A szedés után azonnal megszűnik a védelem. Nekem soha nem volt semmilyen mellékhatása, pedig én még az ősidőből való anteovint, és tri-regolt szedtem, hosszú évekig. Az, hogy van-e mellékhatása, teljesen egyénfüggő, nem törvényszerű.
2011. okt. 24. 18:46

Szia!


Én 2009 szeptemberben hagytam abba a gyógyszer szedését, majdnem 2,5 év szedés után, és 2010 júniusban jött meg úgy a menstruációm, hogy pár kivizsgáláson túlestem, és hüvelygyűrűt kellett használnom, hogy valamitől megjöjjön...de most kezd úgy beállni, hogy az utolsó 3 alkalommal hellyel-közel pontosan jött meg. Ami még mindig nem normális. Most már 2 év után...

Jah és közölte a nőgyógyász velem, hogy ez azért volt, mert teljesen leállt a petefészkem működése, ami még most nem gond, de majd lehet, ha babát akarok.

Szedése alatt folyamatos gondjaim voltak, 5 gyógyszert is kipróbáltam, de nekem 1 sem jött be. Folyamatos ingerültség, gomba, ami végig jelen volt szinte 2 évig. Mióta nem gyógyszerezek, semmi probléma nincs se nálam se a barátomnál. Folyamatos rosszullétek, fejfájás, és ami végleg betette a kaput, hogy az utolsó gyógyszernél 3 hónapig végig annyira fájt a mellem, hogy olyan fájdalmat még sosem éreztem.

Szóval én megfogadtam, hogy soha többet semmilyen hormonális dolgot nem szedek/használok, mert az én szervezetem nem bírja:( Tökéletesen megfelel nekünk a gumi, azzal semmi problémánk nincsen.

2011. okt. 24. 18:40

Szia!


A védelem addig tartott míg beszedted az utolsó szemet. Szedés alatti mellékhatás...hát ez attól függ milyen hormontartalmút szedtél. Én egy elég erőset, nekem sok problémám volt belőle. Fejfájás, ingerültség, folyás és gomba...szóval ennyi. Én már elég régóta nem szedek úgy kb fél éve,- nem fáj a fejem, nem vagyok ingerlékeny, a gombáim is kikezelhetőek lettek.

2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 08267766b2)
2011. okt. 24. 18:39

Elvileg a következő ciklusban már van peteérés, tehát terhes is lehetsz.

Nekem összekuszálta ciklusomat. Nem rögtön. Néhányszor még megjött normálisan.

Utána nem nagyon védekeztünk "eszközzel". A megszakításos módszert alkalmaztuk. Egyesek szerint nem biztonságos. Valóba nem n. Nem 100%-os, de pl a krémek, kúpok sem.

2011. okt. 24. 18:34
Én most hagytam abba a gyógyszert és érdekelne meddig tart még a védelem kb?Szedés alatt kinek milyen mellékhatása volt?Utána milyen mellékhatás?Mivel védekeztek?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook