Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló szedése de mégsem jött meg a menszesz. fórum

Fogamzásgátló szedése de mégsem jött meg a menszesz. (beszélgetős fórum)


2012. febr. 14. 13:32
az lehet hogy azért nem jön most már meg a menzesz mert szedem a fogamzásgátlót?
2012. febr. 13. 11:39
Voltam orvosnál. Megultrahangozott de nem lát trhességre utaló jelet, viszont reggel vizelet vizsgálat.
2012. febr. 13. 09:42
köszönöm a tanácsokat
4. virag32 (válaszként erre: 1. - Stella83)
2012. febr. 13. 09:34

Szia!


Van egy nagyon tapasztalt, idősebb, nőgyógyász főorvos ismerősöm. Ő azt szokta tanácsolni,hogy ha az ember újrakezdi a fogamzásgátlót, akkor ne aznap kezdje el szedni,amikor épp hogy megindul a vérzés, hanem egy-két nap múlva, amikor már rendesen menstruál az ember. Az a megbízhatóbb ugyanis, mert azt az ember semmivel nem téveszti össze, és egyértelmű a dolog.

2012. febr. 13. 09:31
Én a helyedben csinálnák egy tesztet, aztán ha negatív, akkor szedném tovább. Az estit még beveheted, ha véletlen baba lesz 2 szemtől nem lesz baja. Holnap reggel pedig csinálsz egy tesztet az első pisiből. Én legalább is ezt tenném.
2012. febr. 13. 09:21
Folytasd!
2012. febr. 13. 09:12
6 hónap szünet után újra elkezdtem szedni a fogamz.gátlót mert tegnap este megjött a menszeszem kb 10 percre és én be is vettem az első szemet,de azóta semmi.Nincs menszeszem. Folytassam a többi 20 szemet vagy ne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook