Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló szedése alatti vérzés fórum

Fogamzásgátló szedése alatti vérzés (beszélgetős fórum)


9. opi1
2012. febr. 3. 15:32

én is szedtem korábban fogamzásgátlót, és előfordult közben nagyon minimális pecsételéses vérzés.

És a szünetmentes napokon is nagyon kevés volt a távozó vér mennyisége.

Aztán amikor abbahagytam a tabit, kiderült hogy nem jól működnek a hormonjaim, és azóta is vacakolnak.

2012. febr. 2. 07:50
Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert, az első hónapban nekem is volt ilyen, de azóta ez nyom nélkül elmúlt. Nem voltam sem felfázva, sem antibiotikumot nem szedtem. Mindenképp el fogok menni a dokimhoz, hátha mond valami okosat :)
2012. febr. 1. 21:02
Én 2 évig szedtem a meliane-t és akkor jött ez a pecsetlo . vagy 2 hónapig szórakoztam vele, aztán váltottam a yasminelle-re. nem tudom ez erősebb-e vagy sem, de bevallt.
6. Sly001 (válaszként erre: 1. - Bóbi009)
2012. febr. 1. 20:41
Nem szedtél pl. antibiotikumot,vagy ami gyengíthette a hatását?
2012. febr. 1. 20:35

Szia!

Nálam is volt ilyen.De csak a 6. év után jelentkezett (közben rendesen tartottam a szüneteket,ahogy a doki kérte).Nekem is közép időben.Akkor a dokim egy kicsivel erősebb gyogyit írt,azt mondta,h valamennyire hozzászokott a szervezetem.

Most azt mondom,h akkor kellett volna abbahagyni,a testem jelzett,h elég!

Sajnos 2 éve küzdünk a babáért,engem a gátló nagyon felforgatott.Hormonháztartásom is felborult és egyéb gondokat is okozott.

Ha visszapörgethetném az időt,soha...de erősebb gyógyszerre tuti,h nem váltanék.

Csak azért írtam le,h tudd,sajnos nagyon sokaknál ezt okozza a gátló.Kényelmes ugyan,de sajnos káros.Hiába minimális a hormontartalma...

Azt tanácsolom,h mindenképpen kérd ki a dokid véleményét!

2012. febr. 1. 20:24
én 3-4 éve szedek bogyót, nálam is előfordul ilyen néha
2012. febr. 1. 20:16
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A pecsételő vérzés nálam is tabletta elkezdése köri időkben volt csak. Te már elég régóta szeded ahoz hogy ilyen jelentkezhetne. Viszont a felfázás nem rossz tipp véleményem szerint. Persze a legbiztosabb ha elmész a nődokihoz, aki megmondja mi az oka, és ha ne adj Isten baj van akkor kikúrál, ha pedig semmi különösebb oka nincs, akkor meg megnyugszol, így mindenképp érdemes meglátogatnod!
2012. febr. 1. 19:52
Szia!Nekem is volt ilyen,de akkor az még az első doboznál volt(3 havi).Váltottam gyógyszert.Nem fáztál meg vagy nem voltál nyűgösebb-idegesebb az eltelt hetekben?
2012. febr. 1. 19:49
Sziasztok! Egy éve szedek fogamzásgátlót. Az legutóbbi 21 tablettából még volt hátra 7 szem, amikor pecsételő vérzés jelentkezett. Minimális, de máig tartó. Most már a tablettamentes hétben járok. Már most meg kellett volna jönnie, de ugyanúgy csak nagyon minimális mennyiség van, inkább csak pecsételő vérzés. Volt már valakinek ilyen? Van tippetek, mitől lehet?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook