Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátló mellett vérzés egy héttel hamarabb fórum

Fogamzásgátló mellett vérzés egy héttel hamarabb (tudásbázis kérdés)


2019. márc. 9. 10:31
Mèg van 2szem a tablettából.Gondolom azt szedjem mèg be.Utána talán kedden kellene megjönnie a megvonásos vèrzèsnek.Akkor megint meg fog jönni vagy folytatódni fog a vèrzès?Ès,ha ennyire erős már 4.napja a barnázás vagyis már inkább vèrzès akkor gondolom válik le a nyálkahártya ès nincs is mibe bárminek is beágyazódnia?
5. 8c6da3d030 (válaszként erre: 4. - Ágibági2)
2019. márc. 9. 10:27
Ha voltál orvosnál, és minden oké volt, akkor ne aggódj. Persze tudom, hogy könnyű mondani, de nyugi.
2019. márc. 9. 10:26
Tudom,hogy tabletta mellett nincs fèlidő,de pont akkor voltunk együtt.A vèrzès pedig a várt vèrzès előtt egy hèttel jött.De a beagyazódási vèrzès állítólag nem hosszabb egy napnál ès nem ilyen bősèges.Azóta csináltam tesztet mert állítólag beágyazódástól harom nappal mar kimutathatja.Negatív.Tudom nem kell feltètlenül hinni neki.Voltam szerdán orvosnál.Azt mondta így is vèd a tabletta,de èn már olyan ideges vagyok,hogy muszaj volt kèrdeznem.
2019. márc. 9. 10:25
A menstruáció előtti pecsételős barnás szerű folyás az még nem az adott menstruációhoz tartozik, hanem az utolsó menstruáció végéhez tartozik. Hamarabb leesik a progeszteron szint, mint kellene.
2019. márc. 9. 10:15
Rendesen szedett gyógyszer mellett is van egy minimális esély arra, hogy (csúnya szóval mondva) becsússzon a baba.
2019. márc. 9. 09:58
Sziasztok!Masodik levèl belara nevű fogamzásgátlót szedem.Mèg van 2szem belöle,de mar 3napja barnás vères folyasom van.Ma meg mar olyan,mint amikor rendesen meg van.Fèlek,hogy nem vèdett a tabletta mert voltunk együtt vèdekezès nèlkül.Most szedjem be a mèg megmaradt tablettákat aztán megint meg fog jönni?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook