Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátló szedése mellett lehet érezni a peteérést? fórum

Fogamzásgátló szedése mellett lehet érezni a peteérést? (tudásbázis kérdés)


2019. febr. 1. 19:48
Az ovulációkor a méhnyákod már teljesen olyan, mint a tojásfehérje, így a spermiumok könnyedén áthatolhatnak rajta. Ha mintát veszel belőle, és két ujjad közé fogod, majd a két ujjadat távolítod egymástól, akkor az ujjak között hosszú fonál képződik a méhnyákból. Ez a módszer a hőmérsékleti adatokkal kiegészítve egész jó támpontot nyújthat az együttlétek időzítéséhez.
2019. febr. 1. 19:47
2019. febr. 1. 19:45
Mindegyik gyogyszernel ilyen volt. Jangee,mirabella,noriel, Tojásfehérje folyás peteérés nél van.
2019. jan. 30. 08:31
Szerintem nem elegendő a hormontartalma a gyógyszerednek, ezért lehetséges hogy a saját hormonjaid is dolgoznak. Lehet váltanod kellene.
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Nikky21)
2019. jan. 29. 21:09

Fehérfolyást hallottam már mondani, tojásfehérjét még nem.


Lehet egy gombás fertőzés is. A nőgyógyász ad rá gyógyszert.

2019. jan. 29. 20:51
Valószínűleg egy másik gyógyszerre kéne váltanod . A folyás mondjuk ugyanúgy meglesz mindegyik mellett de a görcsnek nem kéne . :) Én hat évig szedtem Corenelle-t nekem nagyon jó volt.
2. 7a6aed0ba2 (válaszként erre: 1. - Nikky21)
2019. jan. 29. 19:24
2019. jan. 29. 18:20
Fogamzásgátló mellett miért érzem a peteérést és tojásfehérje folyásom is van gorcsolok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook