Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen fogamzásgátló módszerek vannak, amik használhatóak trombózisveszély mellett is? fórum

Milyen fogamzásgátló módszerek vannak, amik használhatóak trombózisveszély mellett is? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 17. 10:46

Igen eddig is óvszert használtunk de szeretnénk mást is kipróbálni.

És neked sikerült elsőre jól felhelyezni ? Tudnál egy kicsit nekem ebben több információt adni, nőgyógyászok nem nagyon tudott mit mondani erről.

Igazából az érdekelne, hogy mikor tudom, hogy jól fent van ? Illetve kicsit aggódom, mivel több helyen olvastam, hogy lányok "megfelelő" használat mellett teherbe estek tudom ez a guminál is megtörténhet.

5. 621bb5db60 (válaszként erre: 4. - 621bb5db60)
2021. nov. 17. 10:45
A méhszájsapka keményebb, azt nem ajánlom.
4. 621bb5db60 (válaszként erre: 3. - 621bb5db60)
2021. nov. 17. 10:42
Ez vékony, nem érzi a partner.
2021. nov. 17. 10:42
Caya pesszárium spermicid géllel. Én ezt használom, mivel hormontartalmú bogyót nem szedhetek, de ha szedhetnék sem akarnám.
2021. nov. 17. 10:21
Gumi a legegyszerűbb, nincs mit bonyolítani rajta.
2021. nov. 16. 22:35

Sziasztok! Láttam már ilyen régebbi fórumokat, de gondoltam nyitok egy frisset.

19 éves vagyok még nem szültem, sajnos fogamzásgátlót nem szedhetek trombózisveszély miatt. Próbáltam utána járni milyen lehetőségeim vannak még ezekről szeretném kikérni azoknak a véleményét, akik használták már valamelyik módszert.

A rézgyöngyön illetve a pesszáriumomon vagy a méhszájsapkán gondolkodom, azonban mindhárom eléggé drága, ha nem válik be. Tudom mindenkinek más jó, de szeretném meghallgatni a saját tapasztalatokat ezekről a módszerekről.

Előre is köszönöm hozzászólásaitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook