Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főbérlő gondok...(írom) fórum

Főbérlő gondok...(írom) (beszélgetős fórum)

7. ca43169457 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2015. febr. 9. 15:19
Hát én biztos nem adnék neki előleget. Gondolom, hogy te is egy fix időben kapsz fizetést. Önálló lakás vagy szobabérlet ahol laksz? Nem tudom, jól értelmeztem-e de nekem az jött le, hogy akadnak bőven fizetetlen rezsi csekkek. Ez arra a bérleményre vonatkozik, ahol te laksz vagy a főbérlő lakására? Mi sem saját lakásban lakunk, de mivel az internet és TV előfizetés hordozható, a saját nevünkre jönnek a számlák, és mi fizetjük. Neked semmi közöd a főbérlő előfizetéséhez!
6. kriszta773 (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2015. febr. 9. 12:32
állj a sarkadra, és tisztázd. ha abban maradtatok, hogy 10-én fizetsz, akkor minden hóban akkor fizetsz és kész. ha problémák vannak, keresgélj új albérletet, azért elég nagy a kínálat, előbb-utóbb jobbat is találhatsz
2015. febr. 9. 11:57
Nekem az ő dolgaihoz semmi....csak a fia akivel együtt él,nem ad neki pénzt,tőlem meg elvárja,hogy amikor pénz kell neki adjak....de nem tudok adni,mert nem is akarok,meg a 10.-e az 10.-e....én így gondolom....
2015. febr. 9. 11:54
Amúgy neked mi közöd az ő internetéhez? Azt ő fizeti elő, az ő kötelessége a számlákat időben rendezni, nem a tied.
2015. febr. 9. 11:53
Amennyiben este kapja meg nem szólhat semmit, mert te határidőn belül fizetsz.
2015. febr. 9. 11:50

Sziasztok!

nem kioktatást kérek,hanem segítséget!

Minden hónap 10-én kell fizetni,ezzel nincs is gond...holnap 10.-e.szóltam a főbérlőnek,hogy este 7kor érek haza,akkor tudom neki odaadni a pénzt....hőböröghet?

Jön pénzért előbb is,előleg,kölcsön gyanánt,de panaszkodik hogy ez sincs kifizetve az sincs kifizetve...és most én miattam fogják kikötni a netét....szerintem nem ezen múlik,hogy este 7kor kapja meg a pénzét,mert ezekszerint nem ez az első csekk ami nincs kiifzetve...láttam vízcsekket is befizetetlenül...egyszerűen nem értem...a főbérlő bármit megtehet?Igazságszerint amennyit fizetünk,az alapszolgáltatást nem kapjuk meg,mert ha felkapcsolom a bojlert leverősik a villany,így melegítenem kell a vizet,mert ő hősugárzózik és egyebek....nagyon kész vagyok,de NINCS MÁSIK albérlet,és sajnos muszáj itt maradni mig nem találunk másik lakást,amit megtudunk venni...

2015. febr. 9. 11:45
Főbérlő gondok...(írom)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook