Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú-lány barátság?! fórum

Fiú-lány barátság?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. 55416fb8e2 (válaszként erre: 63. - Vándor69)
2013. aug. 28. 20:30
az a fel, aki valoban nem akar semmit a masiktol, mindig azt hiszi, hogy 'egyikunk sem akar tobbet a masiktol' :)
64. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 20:28
az en paromnak is volt egy ilyen legjobb 'baratnoje', akiert oda volt, csak a lany nem akart semmit tole. miutan megismerkedtunk, a lany ejtve lett, de meg probalkozott a paromnal, mert sertette a noi buszkeseget, hogy mar masert rajong. nem is tartottak tovabb a kapcsolatot, es szo sem volt arrol, hogy a mi maganeletunket kipletykaljak. szerintem egy kapcsolatban az ember a parja legjobb barataival is joban van, ugyanugy osszejarnak, beszelgetnek, akkor nincs feltekenyseg es tiszta a helyzet
63. vándor69 (válaszként erre: 60. - Gavrilo1)
2013. aug. 28. 17:27
Nekem van. Vele bármit megbeszélünk. Ha neki van problémája, megosztja velem, ha nekem volt, én is fordulhattam hozzá. Ő egy idősebb pasival él, vannak szeuális problémáik is, azt is megbeszéljük, de egyikünk sem akar többet a másiktól.
62. ittmost (válaszként erre: 35. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 16:16
Na ilyesmit viszont nem szabad csinálni,ha az ember szereti a párját,hogy bármi félreérthetőt művel.
61. ittmost (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 16:11

El tudom képzelni,hogy ez rosszul érint téged.

Nekem is volt ilyen barátságom,bő 10évig. Még a barátság elején,egy esküvő után(:D) egymásnak estünk.Egy alkalom volt,és ebből rájöttünk,hogy ez a rész nem nekünk való.A barátság megmaradt,emberileg sokat adott.Ez után kb fél évvel lett neki,és nekem is egy hosszú kapcsolat,ami több mint 10 évig tartott.Mi végig ott voltunk egymásnak,alkalmankénti óriási beszélgetésekre,a kapcsolatunkról,a családunkról,az életünkről.A párjaink elfogadták.Sok feszkót egymással osztottunk meg,amivel nem akartuk a kapcsolatot terhelni

2013. aug. 28. 07:48
Nincs...haverkodni lehet , de komoly érzelmi, lelki barátság szerintem lehetetlen...és valóban igaz hogy az egyik mindig többet akar
59. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 07:40
Biztos, hogy nincs.
2013. aug. 28. 02:24

Nincs férfi-nő barátság.

Az egyik vagy a másik mindig szeretné a testet is.

A tapasztalataim ezt mutatják.

57. anya4005 (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 00:53
Kamaszkoromban volt egy haverom,akivel akár hajnalig tudtunk dumálni a házunk elött a hintában. Mindent megbeszéltünk,a párkapcsolatainkat is,ismertük egymás párját,stb. Úgy 10 évnyi barátság után közölte,hogy szerelmes belém,kivárta,míg kicsit érettebb leszek (idősebb volt nálam 8 évvel),és most engem akar! Nah,azóta talán kétszer találkoztunk,azt is véletlenül,mert addig a napig hittem a férfi-nő barátságban,ma már nem!
56. Bcicus (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 28. 00:16

Alapvetően lehetne normális, de mivel a párod régebben akart tőle valamit, innentől kezdve ez már nem csak barátság.

Én nagyon sokáig nem hittem a fiú lány barátságban. Aztán kb 2 hónapja elkezdtünk dumálni egy volt iskola társammal akivel 14 éve nem is láttuk egymást, azóta jó párszor találkoztunk rengeteget tudunk beszélni, de tudjuk, hogy egyikünk sem akar semmit a másiktól. Én is megbeszélem vele a családi problémáink, bár ez nagyon zavarja a párom.

55. Krisz42 (válaszként erre: 52. - Jhade)
2013. aug. 27. 21:01
Mert nekem a saját kapcsolatom a teny:)Te pedig meg akartál győzni arról,h az nem is úgy van.Sokféle ember és sokféle kapcsolat van.Én eldöntöttem,h csak olyan kapcsolat kell,amelyben a szerelem dominâl,h nem fogom hitegetni magam és ha nem jó,akkor nem maradok bene.Szeretem a párom és éppen ezért képes vok elengedni,ha el akarna menni,mert feltétel nélkül szeretem.És így egyszerűbb is az élet.Ha valakivel nem volt jó,akkor elváltunk.Mi kölcsönösen elértük,h a másik feltétel nélkül szeressen.Szerintem itt nem az a kèrdés,h lehet-e barátság a másik nembelivel,hanem hogy őt tényleg szereti-e.Mert nem úgy néz ki.
54. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 20:33
A véleményem az, hogy a férfi-nő barátság tulajdonképpen egy plátói szerelemből maradt valami... Nekem is van nagyon jó barátom, aki azért maradt barát, mert rájöttünk, hogy nem tudunk együtt élni, és ezért nem akartunk egymástól többet. Viszont mi is mindent megbeszélünk. És ezer éve nincs köztünk semmi, csak tényleg barátság.
53. jhade (válaszként erre: 51. - Vándor69)
2013. aug. 27. 20:05
Nem vagy egyedül..:D
52. jhade (válaszként erre: 50. - Krisz42)
2013. aug. 27. 20:05

Nem elképzelés,és nem mítosz, Tények.

A te kapcsolatodat meg Te elemzgeted itt..:D

51. vándor69 (válaszként erre: 32. - 388b941089)
2013. aug. 27. 19:39
Nekem van bibibíííííííííííííííí. :P
50. Krisz42 (válaszként erre: 49. - Jhade)
2013. aug. 27. 19:05
Te ezt honnan tudod?Sehonnan.Van egy-két elképzelés és egy-két férfi által terjesztett mítosz,mint ahogy valaki azt is természetesnek veszi,h belefér egy kapcsolatba,h a ffi megcsalja.Én azt kapom most is a kapcsolatunkban,amit a legelején.Na ebben hiszek,h ha valaki igazán szereti a másikat,akkor évek múlva is ugyanannyiszor,ugyanolyan gyakran és ugyanolyan szenvedélyes a szerelmeskedés,mint az elején.Mert szeretem és adni akarok,ahogy ő is.De egyébként tényleg nem érdekel mire gondol,ha az én testemmel van elfoglalva,ha bennem gyönyörködik,ha nekem mondja,h imádja a karcsú derekam,a fenekem,ha engem izgat,engem csókol,harapdál szenvedélyeyen,stb.:)De itt nem is ez a téma.A férjemnek nincsenek ilyen barátnői,inkább velem beszéli meg,h másokkal mi volt,nem kérdezem,magátòl mesél és ossza meg a gondolatait,stb.De az ő kapcsolatuknem ilyen.És itt többről van szó szerintem.
49. jhade (válaszként erre: 47. - Krisz42)
2013. aug. 27. 18:56

Krisz senki nem mondta ,hogy nem szeret a párod ,és nem kíván.

Én azt próbáltam kicsit érzékeltetni,hogy nincs olyan Férfi! aki legalább egyszer !(gondolatban) ne kívánna meg mást is a párja mellett. Ennek a valószínűsége annál nagyobb,minél régebbi az adott kapcsolat.

48. Noarashi (válaszként erre: 36. - Krisz42)
2013. aug. 27. 18:53
Hát abban az ember lánya sosem lehet száz százalékig biztos, hogy mi jár a párja fejében :) Pedig mi nők jó gondolatolvasok, testbeszédelemzők vagyunk amúgy.
47. Krisz42 (válaszként erre: 42. - Jhade)
2013. aug. 27. 18:53
8év már nem annyira friss,nem is az első,viszont ha mindennap kìván és azt súgdossa a fülembe délutân,h mennyire kíván és este mit fogunk csinálni vagy ha sikerül napközben félrevonulnunk egy kicsit-3gyerek mellett nem könnyű-,akkor is szerelmeskedünk és nem kell "kényszerítenem".Szóval nyugodtan megkérdezheted,nem tudom miért olyan elképzelhetetlen,h őt az én látványom izgatja fel,főleg mikor már évek óta együtt vunk,szeretjük egymást,őt is az izgatja fel,ha engem felizgat,engem is az,ha adhatok,szeretjük egymást,ez a természetes.
2013. aug. 27. 18:52

Szia!

Én nem hiszek a fiú-lány bartáságban! Páromnak is volt egy "barátnője" jó ideig, de nekem ez egy nagyon fájó pont volt! Ugyanígy megbeszéltek mindent, még a kapcsolatunkat is minden területen, beleértve s problémákat is! Aztán 2 év után páromat válaszút elé állítottam és engem választott!

45. jhade (válaszként erre: 40. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 18:52
Ez a csaj vagy így, vagy úgy, de fontos a Párodnak ezt neked kell tisztázni vele...az a kérdés mennyire lesz őszinte.
44. Noarashi (válaszként erre: 40. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 18:51
Na ha letörli akkor az már egy jó lépés. Szerintem elbeszélgethetnél a pasikával arról, hogy neki vajh hogy esne, ha valami jóképű macho kandúrbandi lenne a hűdeszoroscimbid, és ilyen émelyítően nyálas képek lennének rólatok a fészen. Ha nem kapcsol, és nem bírja felfogni, hogy neked ez több mint kellemetlen és bántó, akkor el kell gondlkodni azon, hogy egy érzelmi nullával akarsz e további kapcsolatot.
43. jhade (válaszként erre: 36. - Krisz42)
2013. aug. 27. 18:50
Amúgy meg nem a "szerelmeskedés közbeni másról ábrándozásról " írtam.
42. jhade (válaszként erre: 41. - Jhade)
2013. aug. 27. 18:45
Vagy még friss a házasság...(de nem akarlak lelombozni).gondolj azt ami neked jólesik..:D
41. jhade (válaszként erre: 36. - Krisz42)
2013. aug. 27. 18:43
Azért erről a nem ábrándozok sohasem másról dologról szívesen meginterjúvolnám a férjed is,a fejébe nem láthtsz bele..:D
2013. aug. 27. 18:41
na akkor nem csak én találom ezt furcsának igaz?? nekem érdekes nincsenek ilyen képeim.. hát mindegy úgy látszik mit teszek ez a lány már mindig itt marad.. vagy elfogadom vagy nem.. egyébként most beszéltem vele azt mondta letörli de miért kell ilyen hülyeségeken "veszekedni"..
39. Adri111 (válaszként erre: 35. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 18:39
Ez így már tényleg nem normális. Mindenképp beszéld meg a pároddal, hogy mi is ez az egész pontosan.
38. Krisz42 (válaszként erre: 35. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 18:36
Az is furcsa,h ilyen még fenn van,ez nagyon úgy néz ki,h neked csak a megaláztatások jutnak.Ő ilyenkor hol van?
37. anonymus 25 (válaszként erre: 33. - Krisz42)
2013. aug. 27. 18:34
egyébként én is elgondolkodtam... számára ez a barátcsaj valószínűleg elérhetetlen volt mindig is .. főleg hogy próbálkozott és nem jött össze ezek után meg mit tehetne.. marad minden a régi?! :) de igen elvárnánk.. érdekes dolgok ezek
36. Krisz42 (válaszként erre: 34. - Jhade)
2013. aug. 27. 18:34
Nem tudom,mi nem képzelődünk a férjemmel másról,mert tökéletesen felizgatjuk egymást ,nem kell oda más.Már bocs,de milyen szerelmeskedés az,ahol közben másról ábrándozunk?Akkor miért vannak egymással?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook