Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiú-lány barátság?! fórum

Fiú-lány barátság?! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. aug. 27. 15:00
Én 23 ő 22.. igen én is így vagyok miért ne lehetne, főleg , hogy kis koruk óta ismerik egymást.. csak azért,hogy még az intim dolgokat is megosztja vele nekem ez kicsikét zavaró, egyszer ezt meg is jegyeztem de le lettem teremtve hogy nem kell féltékenykedni, azért nem könnyű együtt élni a tudattal , főleg így hogy tudom régen többet is szeretett volna a párom!!
2013. aug. 27. 15:00

Létezik, csak az egyiknek nagyon fáj amikor beszélgettek.

Felejtős!

2013. aug. 27. 14:56
Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem? - mondta Karinthy. Ezzel én is így vagyok. Egy ilyen kapcsolatban valaki többet akar, azért ápolja - szerintem. Lehetünk barátok, de mellette vannak extrák is :)
2. Tavirózsa :) (válaszként erre: 1. - Anonymus 25)
2013. aug. 27. 14:56

Hát nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de fiatalabb koromban nekem is volt egy barátom akivel tényleg mindent megbeszéltem. Neki is volt kapcsolata, nekem is volt, de nem zárta ki, hogy néha megvigasztaljuk egymást. :) Bár a barátságunk rovására sosem ment. :)

De ez már régen volt.

2013. aug. 27. 14:52
Sziasztok. Tudom kicsit lerágott csont már ez a téma, de úgy gondoltam érdeklődök más is van-e ilyen helyzetben. Szóval a páromnak van egy lány barátja nagyon régóta. Mindent megosztanak egymással, nem sűrűn találkoznak de mindig tartják valamilyen formában a kapcsolatot, és én ezt el is fogadtam. Csak egy gondom van. A lány nagyon csinos és azt is tudom hogy a párom régebben többet is szeretett volna, meg olyan képek is készültek régebben róluk ami nem egy tipikus "baráti kép" de állítólag soha nem volt közötttük semmi. Ja és emelett mindent megbeszélnek a párom elmondta azt is hogy még a mi kapcsolatunkat is .. ez már picit zavar. szerintetek normális ? nem akarok féltékenykedni azzal csak rontanék a helyzeten de papucs sem akarok lenni!! Köszi a válaszokat elöre is !
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook