Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness labda fórum

Fitness labda (beszélgetős fórum)


16. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 13:29
Ha veszel, a méretet vedd figyelembe. Megvan hogy a magasságodhoz milyen magas labda kell.
15. 55Judit (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 13:28
Ez is fittness labda. Nem tudom mi a nagy árkülönbség oka. Más az anyaga mint a többié, ez biztos. 200 kg-ig terhelhető. Nem tudom. Az enyém biztos hogy nagyon jó minőség, és engem kiszolgál.
2021. szept. 29. 12:45
A thera-band labda mennyiben más mint a fitness labda? Azt látom hogy drágább...de miért?
2021. szept. 29. 12:40
köszi a válaszokat
12. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 11:46
Nálam kettő is. Egy közepes és egy óriás. De én használom is.
11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 10:18
A fantáziádat megmozgathatja néhány youtube videó. Én is onnan néztem ki annak idején számomra is kivitelezhető, erősítő gyakorlatokat.
2021. szept. 29. 10:16

Nekem Thera-Band labdám van.Számítógép előtt, vagy tévénézés közben ezen ülök. Volt egy időszak mikor fájtak a lábaim, akkor ágyon fekve a labdára tettem fel a lábamat, magasabb , és sokkal jobb mint párnával felpóckolni.

Nekem, mivel velemszületett gerincproblémáim vannak, érdemes használni a labdát. Csak azzal hogy ülök rajta, a törzsizomzatot folyamtosan mozgásban tartja, erősíti. De tornázok is vele, csak nem rendszeresen. Mióta nincsenek fájdalmas tüneteim lustább vagyok kicsit. Az egyre jobb állapotot nem csak a labdának köszönhetem, de ez is egy, a karbantartó életbódomban. Szeretem, hasznos. Kb 5-6 éve használom folyamatosan.

2021. szept. 29. 10:06

A labdát derékfájás ellen és arra használnám hogy kicsit átmozgassa a derekamat,hátamat. De vagy nincs hozzá fantáziàm vagy hátonfekve rajta pl.szédülök😨

Egyébként van egy futópadom(legjobb befektetésem) amit vagy intenzív gyaloglásra vagy kocogásra rendszeresen használok(na jó...hetente többször)

2021. szept. 29. 09:57

Én mindig azt mondom mindenkinek, hogy ne higgyen a mosolygós reklámoknak!

Ha használunk ilyen eszközöket, akkor tuti, hogy nem fogunk mosolyogni közben;) Az ilyen eszközökkel épp annyit kell "edzeni", mint eszköz nélkül.

Az ilyen eszközök nélkül végzett gyakorlatok épp oly hatásosak, és pont annyira nem ártalmasak, ha jól végezzük, illetve hiába mondják, hogy jobb a deréknak, stb., ez is csak akkor igaz, ha a gyakorlatokat jól csináljuk.


Természetesen nekem is vannak itthon sporteszközök. Lépcsőzőgép vagy mi. Ráugrok és taposok. Nem használom minden nap, de rendszeresen taposok rajta;)

Van bicajom (szabadtéri), ezt csak akkor használom, ha jó idő van, azaz ha esik az eső vagy fagy, akkor már pihizik a padláson. Annak ellenére, hogy a bicaj rendszeres használatban van, a férjem imádja szobainasnak használni:DDDD


Vannak súlyzóim is, amiket emelgetek szinte rendszeresen.

Labda nincs. Ezt mindig hülyeségnek tartottam. Még ruhát sem lehet rá akasztani:DDDD

7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 09:47
Ja. A padláson.:(((
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 08:10
Nem felfújva,a szekrényben a combizmosító mellett.Bár még mindíg jobb mint az ellipszis tréner/szobainas,,nem foglalna akkora helyet:))
2021. szept. 29. 07:57
Nekem mostanában az egyik fotelt foglalja el😉 Amikor kicsit leeresz felfújom és kicsit használom is. Mindig tervezem h csinálok vmit rajta de vagy túl egyszerű egy gyakorlat vagy túl bonyi (egyensúly vagy erő annyira nincs meg hozzá)
2021. szept. 29. 07:49
Nekem is van! Persze nem felfújva tároljuk, mert nagyon sok helyet foglal. Így meg elvan a többi kacattal.
2021. szept. 29. 07:09
Nem, nálam lépcsőzögép porosodik 😁
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 29. 07:07

Naná, hogy :D.

Bár lehet már leengedte a férjem, mert a padláson van, és ezer éve nem néztem rá :)

2021. szept. 29. 06:53
Nálad is tengődik egy felfújt fitlabda?😁

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook