Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fitness forma, amatőr testépítés fórum

Fitness forma, amatőr testépítés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fitness forma, amatőr testépítés

1 2
23. katze22 (válaszként erre: 22. - Ice kuszi)
2011. febr. 7. 19:45
Hasonlo a szitu max 5 kilo és elsösorban comb, fenék én még nem adom fel!
22. ice kuszi (válaszként erre: 21. - Katze22)
2011. febr. 4. 14:54
Kb. mennyit akarsz leadni? Mert én hasonlóan jártam, bár én másfél hét után feladtam a küzdelmet. Nekem csak három-négy kilót kellene leadnom, a fenekemről és a combomról, de mindenhonnan megy, csak onnan nem.:-( És minnél többet tornázom, annál nagyobb az étvágyam!:-((
2011. febr. 4. 09:29
Na igen egy honapja kezdtem én is az edzést konditeremben. Diétázom, heti 3 edzés de eddig csak 1 kg plussz jött fel és nem le sajnos, az viszont tény hogy jobban érzem magam a börömben mint az elött, de jo lenne ha azt a pár kilot le tudnám adni amit szeretnék...kicsit most el vagyok keseredve de nem adom fel!!!!!
2011. jan. 26. 13:00
Tényleg jó kis cikk... én már rég harcban állok a kilóimmal, mert nem találtam meg a megfelelő módszert, pedig sosem voltam lusta, tornáztam is, lemondtam a cukorról, finomitott lisztről (inkább észhez térés mint lemondás, sokkal jobban érzem magam igy), de még mindig nem értem el a célom, meg eléggé leterhel a suli, igy nem jut mindig időm edzeni úgy ahogy szeretnék, meg elég nehéz igy az étrendre is koncentrálni amikor a sok stressz a beadandók körül elvonja a figyelmem, de ugy érzem most már sikerülni fog. Elkövettem azt a hibát is h sokat edzettem izomra elég keményen, aztán meg olyan lábaim lettek, h csak na, persze a zsir az ottmaradt... De nem akartam feladni, tudtam és tudom h megcsinálom amit akarok, mostanra már elgé tájékozott lettem a témában, a környezetemben sajnos nincs senki aki velem tartana az edzésben, pedig egyesekre szintén ráférne az életmódváltás... Mindig próbáltam egészségesen étkezni, azzal nem volt gond, fehérjét és szénhidrátot is mindig külön ettem, csak a mennyiség okozott néha gondot illetve az este rámtörő éhség, de azt is meg lehet oldani, úgy gondolom akarat kérdése. Szigorú étrendet betartani sosem tudtam, az nem az én stilusom. Mostanság várom a jobb időjárást h mehessek futni ismét, mert ilyen hidegben elriaszt engem a gondolat is, inkább bent tornázom, legtöbbször Rubint Rékára, illetve valamilyen kardio edzéssel váltogatva. Az eredmény lassan de biztosan eljön, szóval kitartás mindenkinek és jó edzést :)
19. Shila (válaszként erre: 18. - Lily3)
2011. jan. 26. 02:11

Hat szerintem bizony ujra kell kezdened,mert a szervezeted diktalja,mit birsz,nem az ,hogy mit akarsz!

En is kihagytam egy honapi Rekazast es meg akartam halni attol,amit elotte konnyuszerrel birtam.

Szoval vissza kell epitened az eronleted.

En is azt teszem eppen!


Hajra!

18. lily3
2011. jan. 25. 15:40

Tetszik a cikk,végig olvastam.

Én Rubint Rékázom,vagyis most kimaradt a december és a január nagy része.Az elmúlt héten akartam folytatni ott ahol abba hagytam(bizonyos okokból),de bizony olyan mintha kezdő lennék.A felét sem bírtam,(súly nélkül!!!)végig csinálni.Pedig azelőtt lábsúly+kézisúly 2kg meg se kottyant.

Na most nekem az a kérdésem,hogy én vissza fejlődtem,kezdhetem előröl az egészet 2 hónap miatt??Plusz még fogytam is elég vékonyka lettem.

Köszönöm a választ.

Ja utólag jegyzem meg én is anyuka vagyok van egy 8 éves lányom.

17. cicmic87 (válaszként erre: 16. - Reni0214)
2011. jan. 22. 07:44
gratulálok hozzá!!!
2011. jan. 21. 21:03
Pedig már van egy lassan 6éves nagylányom is:))
2011. jan. 21. 21:02
Köszönöm:))
14. cicmic87 (válaszként erre: 12. - Reni0214)
2011. jan. 21. 19:30
Most néztem a képed téyleg csinos vagy!!
13. cicmic87 (válaszként erre: 11. - Reni0214)
2011. jan. 21. 19:29

Köszönöm a válaszodat!

Én guggolást én is 14 kg súllyal végzem csak 3x15 csinálok. Futni heti 1szer szoktam 20 percet.

Én még a leg magicot használom belső combra,ami nagyon bevált!! Én is sok vizet iszom és a teát üresen. Az étkezésben azért jelen van nálam a liszt és kevésbé a cukor is. Igaz fogyni nem akarok,de odafiyelek.

Edzés után szoktam csirkemellet enni párolt zöldséggel az úgy jó?

Köszönöm szépen a válaszodat!

2011. jan. 21. 13:16
Ja igen így váltogatom a napokat és heti 1 vagy2 pihi napot be kell !!! iktatni:)))
2011. jan. 21. 13:15

Figyelj ami nekem bevált!!


1nap futás a szabadban 30-60 perc amennyit bírok aztán Rubint Réka torna de bőven.2.nap súlyzózás!

A rúdon 14kg súly és azzal guggolok egyenes háttal ebből 4x10 szoktam.

Majd a súlyzótelőre veszem és "hajolgatok"vele(erre keress videot mert könnyű elrontani).

Aztán egy kezes súlyzóval kitöréseket csinálok(súlyzó itt lent van nem pedig a nyakban!!)

Majd a lábgéppel előröl -hátulról is megdolgozom a combom és a fenekem.:))

Cukrot lisztet elfelejtettem,inni csak vizet és üres teát iszom.És igyekszem protein és fehérjedúsan táplálkozni.Nagyon csúnya volt a fenekem és hátsó combom.Strandra sem mertem járni,most meg tiszta izom:) Szóval megéri:)))

10. cicmic87 (válaszként erre: 6. - Reni0214)
2011. jan. 21. 12:19

Melyik gyakorlattól lett nagyon jó a feneked?

Én is oyan testalkat vagyok mint te és azon a részen is dogozok éppen,hogy jó legyen!

9. f758a7200f (válaszként erre: 7. - Scrummy)
2011. jan. 21. 08:46
Azért annyira nem nesze semmi, mert a cikk már ott marad, a lényeg mind benne van:)
2011. jan. 21. 08:45

Szuper a cikk, jól összefoglaltad a lényeget, és egyetértek a többiekkel, kár volt kilépni:)


Azért a cikk úgyis maradandó, úgyhogy reméljük sokan okosabbak lesznek tőle! Egyetértek szinte minden szavával ami a táplálkozásra vonatkozik, azzal is, nem kell félni a súlyoktól, és a fehérjétől pláne nem:DDDD

2011. jan. 20. 23:03
Jah tök jó, hogy megírta a cikket, aztán törölte magát. Nesze semmi fogd meg jól :S
2011. jan. 20. 21:04

Nagyon jó cikk!! Nekem is így lett olyan fenekem,hogy még a csajok is bámulják(anyuka vagyok már).És nem beszélve arról,hogy kigyilkoltam a súlyzókkal a narancsbőröm is:))) Bár én futni is járok.A zabot imádom!! én abból eszek sokat:))


Hátrány:sajnos a mell is eltűnik:(


160 cm 50 kg vagyok,izmos -tónusos:))

2011. jan. 20. 20:08

Kedves Árpi!

Hát...a cikk jó,de kár feltenni ,ha nem akarsz rá reagálni..így értelmetlen az egész...ha kilépsz mielőtt a portáltagok válaszolhattak volna a tartalmára:DDD Így minek???

4. ericika2 (válaszként erre: 1. - 9a6eb33632)
2011. jan. 20. 17:38

Kedves Árpi,

tetszett a cikked, annál is inkább, mert épp tegnap kezdtem el a gépes edzésformát. Eddig is futottam, de tényleg más izmokat és másként mozgat meg a súlyokkal, gépekkel való edzés.

Kár, hogy nem vagy a tagok között már, akartam egy napocskát, vagy érdemérmet küldeni elismerésül.

Egy pár héttel ezelőtt, mikor a fehérjeturmixos fórumra írtál a whey porokról, megnéztem a képeidet, és láttam, hogy a külsőd alapján te e szerint is élsz, nem a "vizet prédikálók és bort ivók" családjába való vagy.

Köszönöm mégegyszer a cikket, mindenkinek lehet ajánlani, "gyúrni" pedig járok továbbra is, heti három a tervem, és háromszor futok a közbenső napokon, ez már eddig is megvolt.

Egyedül azt nem írom alá, hogyha otthon van géped, azt ugyanúgy használod. Nekünk már három éve van egy kis padunk, súlyokkal (200 euró volt a súlyokkal, odahaza nem tudom mennyi lehet), de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor használtam.

2011. jan. 20. 17:10

Szia tetszik a cikked!!

Én novemberben kezdtem el edzeni és már most látok változást magamon aminek örülök.

Szerencsére nekem nem kell fogynom,de a has részről amit írtál egyetértek.

Lenne egy kérdésem,ha lehetne? Van egy kis pocim és nem igazán sikerül széppé tennem.

161 cm magas vagyok és 49 kg. Edzés után mindig csirkemellett eszek párolt zölsdéggel. Napközben is igyekszem odafigyelni az étkezésre. A baj nálam az,hogy ha nem eszek eleget akkor fogyok,ha pedig eszek rendesen akkor nem tudom ledolgozni a hasamról a felesleget.

A bodybuilder oldalról csinálom a 20 hónapos edzéstervet. Nem tudom ez az információ elegendő e,ha nem akkor válaszolok szivesen,ha tudnál segíteni.

Szép estét neked!!!

2011. jan. 20. 17:09

Szia,

Idom most nincs elolvasni,de elore is koszonom mindenki neveben a segitseged!

Igazan jo fej vagy!


Shila

2011. jan. 20. 16:08
Egy kis bevezető a súlyzós edzéssel való alakformáláshoz. Helyes táplálkozásról pár szó, hogyan érdemes kezdeni az alakformálást, akkor, amikor hosszútávú sikereket szeretnénk elérni. Bonyolult dolgok egyszerű módon, amikről sokan beszélnek, de félnek belekezdeni!!!

Ugrás a teljes írásra: Fitness forma, amatőr testépítés
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook