Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fischer Price Befix autós ülést használ valaki? fórum

Fischer Price Befix autós ülést használ valaki? (beszélgetős fórum)


10. vivera
2011. aug. 22. 21:56
igazából nem fix még a dolog, a férjemnek most ez tetszik nagyon, én annyira nem vagyok odáig érte. Csütörtökre hozzák meg a Bren...-ba, akkor megtekintjük aztán döntünk majd.... télre a nagykabátos időszakra már az új ülést szeretnénk, szóval időnk van még tájékozódni
9. kitrákotty (válaszként erre: 8. - Vivera)
2011. aug. 22. 13:02

Valóban nem elterjedt fajta, én még nem is láttam itthon (igaz tavaly nézegettünk utoljára üléseket, mikor a maxi cosit megvettük).


de miért pont ezt nézted ki?

törésteszt alapján vagy márka alapján, mi alapján döntöttél emellett?

8. vivera (válaszként erre: 7. - Kitrákotty)
2011. aug. 22. 11:00
ez is ilyen, magasítható, a fejét is tartja és később ülésmagasítóként is használható, nem egy elterjedt fajta, vagy csak új még itthon?!
7. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Vivera)
2011. aug. 22. 05:33

Konkrétan ezt a fajta ülét nem ismerem, de most megnéztem a gugliban.

Nem tudom, miért pont erre esett a választásod, egy háromévesnek még számtalan ülésfajta megfelel. :-)

Érdemes olyat választani, ami már az autósüléses kor végéig kiszolgálja, tehát nem kell többet lecserélni (az fp is ilyen úgy láttam).


Az én kisebbiken 4 éves, maxi cosi rodi xp-ben utazik, és még nagyon sokáig megfelelő lesz neki, szerintem amíg ülésmagasítóra váltunk, addig jó lesz, sőt ha jól tudom, levehető a támla, tehát ez lesz a magasítója is majd.

6. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Nykcy85)
2011. aug. 22. 05:30

Ülésmagasító nem használható ekkora gyereknél!


135 cm a magasság, amikor már abban utazhat!

2011. aug. 21. 23:30
azért köszönöm válaszod:)
2011. aug. 21. 23:05
Értem.
2011. aug. 21. 23:00
úgy vagyok vele, hogy addig amíg tudom inkább ülésben szeretném hogy utazzon, ezáltal is talán védve van egy kicsit - de lehet csak én aggódom túl a dolgot:)
2011. aug. 21. 22:57
Mi már ülésmagasítót használunk a nagylánynak és nagyon szereti.3 éves lesz októberben,16kg és 105 centi.Miért nem próbáljátok meg azt?
2011. aug. 21. 22:49

Hallott valaki róla valamit? Vagy esetleg használja valaki? Help me please :)

3 éves múlt a lányom, több mint 100 centi és kb 15 kg... mit javasoltok, jó lenne ez az ülés? Sajnos kicsi hátul a hely ezért gondolkodunk ilyen ülésben, jelenleg egy Brend*n saját márkás ülésünk van, de már hely ügyileg nagyon kinőttük, télen meg hacukával mindennel együtt nehézkes lenne az utazás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook