Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Filmes kérdés - Aki látta az Eredet című filmet, hogy értelmezte a végét? fórum

Filmes kérdés - Aki látta az Eredet című filmet, hogy értelmezte a végét? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 23. 16:53
Ezért szeretem Christopher Nolan filmeket. Értelmezheted ahogy akarod. A nézőre van bízva a válasz.
2010. dec. 23. 14:47
Sziasztok! Megingott. Nem dőlt el, de megingott. Én figyeltem. És megnyugodtam tőle. Ennyi bonyodalom után ez KELL a katarzishoz.
8. zsu1984 (válaszként erre: 6. - Nicsnincs)
2010. dec. 23. 11:38

Szia.


Ha eldől akkor szerintem olyan happy endes...én ezt vártam.


Mivel nem dőlt el arra gondoltam, hogy lesz második rész ahol kiderül, hogy nem a felesége hitte rosszul a dolgokat hanem Ő és amit valóságnak hittünk az is csak álom volt...kicsit viszont így túl bonyolult lenne.


Nekem is nagyon tetszett, rég láttam ilyen filmet ami ennyire lekötött.

7. zsu1984 (válaszként erre: 5. - Rohiani)
2010. dec. 23. 11:34
nem néztem utána:)
2010. dec. 23. 11:18
Sziasztok! Örülök a kérdésnek, én is gondolkoztam rajta, utánanéztem a neten és ott azt írták, hogy a vége a valóság. Úgy is volt az eredeti vége, hogy eldől, de aztán valamiért mégis megváltoztatták. Azzal indokolták azt, hogy ez a valóság, hogy DiCaprio filmbelei édesapja csak a valóságban van jelen, az álmokban nem és a végén ő is ott van vele. :-) A film egyébkén zseniális, nekem nagyon tetszik, beszélgethetünk róla. :-)
2010. dec. 23. 11:18

Volt már erről egy fórum.


[link]

4. zsu1984 (válaszként erre: 2. - Marjann)
2010. dec. 23. 11:01
Na ezen filóztam, hogy nem dőlt el....
3. 23c6efbd66 (válaszként erre: 1. - Zsu1984)
2010. dec. 23. 11:00
Továbbgondolós :D
2010. dec. 23. 10:36

A végén ugye hazament a családjához, minden boldog stb. Megpörgeti a kis pörgettyűjét, de nem tudjuk, hogy eldől-e vagy sem. Ha eldől akkor valóság, ha nem, akkor álmodja az egészet. Ez a feszültség, hogy igazán nem tudod mi is van.


Szerintem szimplán lesz 2. rész és nem akarták lezárni:D

2010. dec. 23. 10:32

Aki látta az Eredet című filmet, hogy értelmezte a végét? Mert engem nem hagy nyugodni:)

Tudom nem nagy probléma mielőtt megkapnám, de jó lenne beszélgetni róla olyanokkal aki látta/tetszett.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook