Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! fórum

Fiatalon (akár nagyon fiatalon) már kismamák, anyukák! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
825. UjFehérAnna (válaszként erre: 835. - Wanduh)
2011. júl. 20. 14:31

Értem, köszönöm a részletes leírást! :) Én felül a fejét érzem általában, jobb oldalt meg a hátát!

Én 12 kg híztam eddig. Akkor kb ugyan ott tarunk, többet már nem is szeretnék! Ez pont elég.

Na sajnos mennem kell, még a vizsga előtt egy utolsót vezetek. Szia

824. mgagi
2011. júl. 19. 16:59

Sziasztok!

Én sem voltam az utóbbi terhességem alatt fogorvosnál. Egyszerűen nem volt rá időm. Verával is szülés előtt 3 héttel voltam fogoovosnál. Most pedig mennem kell megint fogorvoshoz mert kiesett a tömésem egy része.

2011. júl. 19. 10:43

Sziasztok!

Nekem a bal combom fáj egy kicsit, fene sem tudja miért. Na meg ma reggelre sem kisebbek a lábaim, pláne a bal lábfejem van nagyon bedagadva. Ma orvos + védőnő, kíváncsi vagyok mit mondanak rá... Majd írok ha haza jöttem.

Remélem is hogy még befordul, én úgy szeretném, és apa is csak akkor lehet velünk bent ha természetes úton születik a baba. Pedig Ő is nagyon szeretne ott lenni velünk.

Én ma vagyok 35 hetes! Már csak 5 hét a kiírtig. Közeleg a cél. :)

Sajnos én sem jutottam el fogorvoshoz, mert akihez körzetileg tartozom az a nő tavaly úgy elrontotta a fogamat, hogy újra ki kellett fúrni és tömni. Hozzá nem akartam menni, maszekhoz meg nem jutottam el. De nekem sem nézik ezt a részt, ez nem kötelező csak ajánlott! Úgy hogy sztem nem lesz gond, hogy nem voltunk.

Szép napot nektek.

822. kobri29
2011. júl. 19. 09:47
Az én kiskönyvemet nem nézte senki. Nem mentem se fogorvoshoz, se szemészetre, pedig mindkettő kellett volna elvileg. Ennek ellenére két nappal túlhordtam Danit, tegnap lett két hónapos és nem látom rajta, hogy zavarná, hogy nem jártam fogorvosnál, míg őt vártam. Persze lehet, hogy nálatok más és nézik, de itt senkit sem érdekelt.
821. d8e82b94f7 (válaszként erre: 820. - UjFehérAnna)
2011. júl. 19. 08:26

Szia!

mi jól vagyunk.elég erős farcsont és derékfájásaim vannak de ezen kívül fittebb vagyok mint valaha (:

Nem sokára már élőben is csodálhatod a kisbabádat.:D enyém befordult de én sem vettem észre.mostmár a csuklását is teljesen odalent érzem.biztos a tiéd is befog fordulni ha nem akkor se szomorkodj biztos jobb így neki valamiért.nekünk a szülés szept 7ről előrejött szept 2 re ugyhogy pénteken leszek 34 hetes nem 33 :D és 2 hét múlva nekem is nst meg uh.én most nem vizesedek csak a lábam szokott egy egy séta után bedagadni.figyi nem tudod muszáj a kiskönyvbe fogorvosi pecsét?mert én fogorvosnál nem voltam és pecsétet sem kértem....vigyázz magatokra.már nem sok van hátra.szép napot

820. kobri29
2011. júl. 19. 05:53

Sziasztok! Lányok, lassan vége a nyárnak, alig néhányat kell aludni és láthatjátok úgy igaziból a babáitokat. Izgultok már?

Engem 36 hetesen már megevett a fene, hogymehessek szülni. :)

Meleget hogy bírjátok?

Anna, ha hazajöttél, feltétlen írj, hogy mit mondott a doki. Mikor mondták utoljára, hogy faros a pöttöm? Az én Danim úgy fordult be, hogy észre se vettem. Nem mozgott többet vagy máshogy, egyszerűen a következő UH-n mondták, hogy igazítsam lejjebb a nadrágot, mert egészen lent van a feje.

Egyébként olvasom én a fórumot mindig, csak fél kézzel, Danival az ölemben könnyebb olvasni, mint írni. :)

2011. júl. 15. 07:47

Sziasztok!


nagyon kíhalt ez a fórum.Anna mint látom az augusztusi babásoknál van én a szeptemberieknél...

hogy vagytok?babák?

mi tegnap voltunk uh.n csodák csodájára a doki felémfordította a monitort de lehet csak amiatt mert apa is bejött....:D éppen magzatvizet kortyolgatott a kis drágám.nagyon sokat csuklik :)olyan cuki.1945 g ez nem tudom jó e de biztosan...és jó hííír:D befordult szépen.csak maradjon is így mondtam neki...:D Anna hogy vagytok a babáddal?minden okés?

818. UjFehérAnna (válaszként erre: 816. - Kobri29)
2011. júl. 11. 16:15

Szia!!!!

Én a nyaraláson július legelején voltam fürdőzni, meg a hétvégén pénteken vagy szombaton megyek, tiszta vizű medencébe. Azt mondta az orvosom, hogy azt szabad, bár nálam minden rendben, nincs fertőzés és zárt a méhszájam is.

Nem irigyellek a lomtalanítás és a bűz miatt. Én is laktam Budapesten ismerem a látképet...

Este sem tudok kimenni kicsit sétálni amikor enyhül az idő?

Képzeld már holnap 34 hetes leszek, emlékszem mikor Te voltál 34 hetes. :)

817. d8e82b94f7 (válaszként erre: 816. - Kobri29)
2011. júl. 11. 15:41

irigyelsz????:O úúú én meg téged irigyellek,hogy már megvan a babód....(:

fürdöcskézni nem nagyon megyek én sem tegnap mentem be a balcsira de kb bőgtem h nem merek belemenni nehogy baja legyen a kicsikémnek mert sosem bocsájtom meg magamnak.10perc után ki is jöttem a vízből....ugyhogy fürdöcskézés max a zuhany:D

816. kobri29
2011. júl. 11. 15:39

Sziasztok!

Kitartás, pocaklakósok, talán jövőhétre enyhül az idő. Most kicsit irigyellek titeket, mert ti mehettek fürdőcskézni, én meg itt ülök a lakásban bezárt ablak mellett (lomtalanítás van, szemben a füvön lakik egy gyűjtögető életmódot folytató roma család, a járdán előttünk derékig áll mindenféle szemét - szóval átütő bűz jön csak be, levegő nemigen, én pedig nem férek el a babakocsival kint), Dani is szenved, én is szenvedek, pancsolásról egyelőre szó sem lehet... :(

815. d8e82b94f7 (válaszként erre: 814. - UjFehérAnna)
2011. júl. 11. 14:21
értem.hát én össze vissza érzem mindenholugyhogy nem tudom eldönteni,de csütörtökön uh.talán mond valami kecsegtetőt a doki mert eddig medencefekvésű volt
814. UjFehérAnna (válaszként erre: 813. - D8e82b94f7)
2011. júl. 11. 14:11

Nem tudom, tagnap óta nem látom felülről a köldököm. Talán befordult, mert lent a pocakomnál, már nem puha hanem kemény ha megsimogatom, picit megnyomkodom, az orvos mondta, hogy így tuja megállapítani. :)

Izgis. Jövőhéten megyek kedden az orvoshoz remélem ő is megerősíti a tippem. :)

2011. júl. 11. 14:03
kenegetem mert amúgy sem akar elmúlni az a fránya gomba :/ 6 hét hűha az hamar elmegy (: nem rajz fénykép csak átvan szerkesztve rámentem arra h vázlat és ilyen lett a kép.de azért köszönöm :) a te babód már befordult am?
812. UjFehérAnna (válaszként erre: 811. - D8e82b94f7)
2011. júl. 11. 14:00

Nem hiszem, hogy bajod lesz 10 perc fürdéstől. De a krém jó ötlet, de ha nem lesz tüneted akkor elég elég 2x este bekenni. Szerintem.

Nekem még 6 hét a kiírt időpontig, de én örülnék az 5 hétnek. :P

Nagyon szép a rajz rólad. Ki készítette?

811. d8e82b94f7 (válaszként erre: 810. - UjFehérAnna)
2011. júl. 11. 13:02
(: nekem is székrekedésem van de wc.zni nem tudtam a barcktól csak görcsöket okozott.a balaton jó mocskos volt nem akartaam belemenni csak térdig de mindenki lelocsolt stb.mondta anyum h menjek bele semmi bajom nem lesz.a biztonság kedvéért most canestenezek.nektek már nem olyan sok van....:)
2011. júl. 11. 12:58

Én nem mertem a Balatonba fürdeni, mi tiszta vizű strandra mentünk. Nekem székrekedésem van sokszor úgy hogy nekem nem árt a sárgabarack, én 10-et is megtudok enni egy ültő helyembe, de nem lesz bajom majd segít az emésztésben.

A baba jól van, szerintem forgolódik bőszen, mert tegnap óta úgy fekszik, hogy felülről nem látom a köldökömet. :)

809. d8e82b94f7 (válaszként erre: 808. - UjFehérAnna)
2011. júl. 11. 12:41
köszönöm (: levettem aham.hát nagyon rosszul bírom.tegnap fürdötem a balcsiban nem bírtam tovább persze csak max 10 percet ha bent voltam este canesten krémeztem meg kupoztam a babauci nagyon élvezte.aztán sajna nem tudtam h a sárgabarack túlzott fogyasztása hasi görcsöket okoz így bezabáltam belőle este meg fetrengtem úgy fájt a pocakom.borzalmas ez a meleg :( te h birod?és a babód jól van?
808. UjFehérAnna (válaszként erre: 807. - D8e82b94f7)
2011. júl. 11. 11:49

Na már le is vetted a képet a pocidról? De még pont megnéztem. :P Szerintem aranyos a pocid, nem attól függ hogy mekkora. Meg még nőhet is. :)

Hogy vagytok ma? Hogy bírják a babák a meleget?

2011. júl. 9. 12:03
tettem fel képet.bár közbe takarítók szval csak itthonka van rajtam.hát én nem mozgok nehezebben csak alig kapok levegőt.sőt ilyen melegbe takarítani sem tudok olyan tempóban mint ahogy szeretném...nekem nincs nagy pocóm és kb 23 hetesen kezdett el látszani h van valami.:D
806. UjFehérAnna (válaszként erre: 805. - D8e82b94f7)
2011. júl. 9. 11:14

Edianyus: Aranyos a kép lényeg, hogy látszotok rajta. :) Szerintem is csodálatos dolog a terhesség, én igyekszem kiélvezni az össze percét. :) Most egész jól vagyok. Fordulhatott ez a baba, mert nem nyomja a gyomorszájam, csak nem tudom hova. Majd másfél hét múlva kiderül.

Wanduh: Jól bírom a meleget, akkor is így bírtam amikor nem vártam babát. Nem tudom Te hogy vagy vele, de én nehezebben mozgok már mint pár hete. Kezdem érezni a súlyt a pocimban. :)

Hogy mekkora a pocit az alkat kérdése, ez ne zavarjon. Attól, hogy kisebb a poci lehetsz Te is szép kismama. :) Nekem az elejétől kezdve nagy pocakom van, én már 11 hetesen kerekedtem. Kérünk képet!

Hiányoznak a többiek! Ha időtök engedi írjatok, hogy vagytok!!!!

805. d8e82b94f7 (válaszként erre: 804. - 7a1f358a7e)
2011. júl. 9. 08:07

aranyos kép nagyon :)

hát nem tudom Anna hogy van vele kilehet szerintem bírni csak ez a fránya meleg....no meg egy két panasz...nem tudom pont azt írtam másik fórumhoz ahova szoktam h mindenkinek akkora pocakja van.én 31 hét végén vagyok és a pocakom nem nagyobb mint egy 25 6 hetesé...

804. 7a1f358a7e (válaszként erre: 795. - UjFehérAnna)
2011. júl. 8. 22:51

Raktam fel képet, nem a legjobb minőségű, mert maszatos volt a lencse. (Valaki összetaperálta...)

Hogy bírjátok ezt a nagy kánikulát kismamák? Tavaly ilyenkor nekem is már nagy volt a pocim... Már nagyon várom, hogy újra terhes legyek. Ez az egyik legszebb dolog a világon! Életet adni egy új jövevénynek és nevelgetni, terelgetni a helyes úton. Néha az út göröngyös, de idővel megszépül (majdnem) minden.

Bocsi, csak egy kicsit elméláztam.

Szép nyarat mindenkinek és vigyázzatok magatokra!

803. mgagi (válaszként erre: 802. - UjFehérAnna)
2011. júl. 8. 12:30
én is.
802. UjFehérAnna (válaszként erre: 801. - Mgagi)
2011. júl. 8. 12:20
Nagyon jó. Biztos élvezni fogjátok az újdonságot. Majd mindenképpen írjál, kíváncsi leszek, hogy fogjátok magatokat érezni ott messze. :)
801. mgagi (válaszként erre: 800. - UjFehérAnna)
2011. júl. 8. 12:08
Vera kint oviba megy ugyanis ott már 4,5 évesen kötelező. Jót tesz majd neki is. Mátéval otthon leszek és azt mondta apa, hogy járunk játszótérre, hogy ő is tanulja a nyelvet.
800. UjFehérAnna (válaszként erre: 799. - Mgagi)
2011. júl. 8. 12:02
Igen ezt én is hallottam. És ott otthon leszel a gyerekekkel, vagy a nagylány ott is ovis lesz?
799. mgagi (válaszként erre: 798. - UjFehérAnna)
2011. júl. 8. 11:46
Fogjuk rá, de azt mondja apa hogy nehezen érvényesül odakint, mert a németek a szavak végét elharapják és így nehezebben érthetők.
798. UjFehérAnna (válaszként erre: 797. - Mgagi)
2011. júl. 8. 11:38
Értem! Na majd írj onnan is, hogy milyen ott az élet. Beszélsz németül?
797. mgagi (válaszként erre: 794. - UjFehérAnna)
2011. júl. 8. 10:40
Apa már kint dolgozik lassan 1 hónapja. Ezért megyünk mi is hogy nekünk jobb legyen.
796. d8e82b94f7 (válaszként erre: 793. - 7a1f358a7e)
2011. júl. 8. 07:31
köszi.:)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook