Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb férjek - mik a tapasztalatok? fórum

Fiatalabb férjek - mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2006. okt. 28. 22:02

Szia Brizzy!

Én Ringolina párja vagyok és én is szívesen olvasgatok itt!Vannak érdekes hozzászólások és amit külön olvasunk azt utána megbeszéljük egymással.

Egyébként nincs anya komplexusom de a páromban megtaláltam mindent ami jó!

Kicsi Szem

27. 549be03e80 (válaszként erre: 26. - Ringolina)
2006. okt. 28. 02:13
Nem tudom van-e rajtam kivul mas fiu is ebben a topicban? ha igen, kivancsi lennek ra!!!....
2006. okt. 26. 19:16

Lányok, bocs és FIÚK!


Az első férjem 11 évvel volt idősebb nálam. Már fél év után költöztem haza és nem én csaltam. A második 4 évvel volt idősebb, tartott 25 évig. A harmadik 6 évvel fiatalabb és ő az igazi. Nekem kedvenc mondásom amitől ő a falnak megy: te még a pelenkádba rottyantottál, amikor én már megirtam karácsonyra az első levelet a nagyinak. (Egyébként imádom és mintha én sem lennék a számára közömbös...:o)))))

2006. okt. 26. 19:12

Nem köszönöm meg a sok privát fikázos privit amit kaptam "egyesektől"!

Egyesek = talán irigyek?

Azt hiszem ezeknél a kapcsolatukban sincs meg ama bizonyos lángolás/parázs; saját maguk is kiégtek már.

24. 7130b15964 (válaszként erre: 22. - Magdala)
2006. okt. 26. 08:00
Igazad van, megunni egykorú vagy fiatalabb nőt is lehet. Nem a koron múlik az egész, hanem azon, hogy mennyire illenek össze, mennyire tudják tolerálni egymás hülyeségét (mindenkinek van), mennyire becsülik/tisztelik egymást stb.
23. 549be03e80 (válaszként erre: 22. - Magdala)
2006. okt. 26. 05:18
Igy van. es nekem is hasonlok a tapasztalataim mint 5 evvel ifjabb ferjnek a 35 evi hazassagunkban:)
2006. okt. 25. 16:58

Én 43 vagyok, a férjem 34 éves: 9 év korkülönbség a javamra. 12 éve vagyunk együtt!

Kapcsolatunk elején nagyon sok ellendrukkerrel kellett megküzdenünk, nem beszélve anyósomról. Talán valamilyen szinten meg is értem, mert talán majd én se egy öregebb nőt képzelnék el a fiam mellé pár év múlva.

Megjegyzem: anyósom 12 év után az idén nyáron bocsánatot kért tőlem amiért olyan sokat bántott az évek alatt és áskálodott ellenem.

És megjegyzem azt is: a sok ellendrukker szinte egytől-egyig elvált az évek alatt pedig nagy hangon hirdették a "nagykönyvben megirt kötelező korkülönbséget.

Én úgy gondolom korkülönbség ide vagy oda, a lángoló szerelem elmúlik egy idő után; de ha a "szürke" hétköznapokban meg van az azonos érdeklődés a párok között: a hobbi, akkor nem unják meg egymást, a parázs izzása megmarad.

2006. okt. 25. 12:10

Köztünk alig másfél év van, ez legfeljebb az ovi középső csoportban lett volna igazán érzékelhető (mert akkor ő még bölcsis volt:))


Bár naptár szerint ő a fiatalabb, de gyakorlatilag olyan kicsi a különbség, hogy semmilyen téren nem érzékelhető (legfeljebb a kedvezményes banki kölcsönnél)


Nem igazán foglalkoztatott soha, hogy hány éves a párom. Ha valaki felkeltette az érdeklődésemet és kiderült, hogy a személyisége is olyan, amit én értékelni tudok, ráadásul az illető is érdeklődést mutatott irántam, akkor a kor nem jött elő témaként.

20. kisgé (válaszként erre: 19. - Mothertiger)
2006. szept. 6. 16:32
:))) Ők még formálhatóbbak is és odáig vannak az érett nőkért!:))))
19. mothertiger (válaszként erre: 17. - Kisgé)
2006. szept. 6. 16:06
Hehe!!!:DDD
2006. szept. 6. 11:32
Nekem volt fiatalabb, és idősebb pasim is, de asszem én a fiatalabbra voksolok. Bár annyira egyén-függő, hogy nincs általános okosság.
17. kisgé (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2006. szept. 6. 11:24
én azt olvastam valahol: Mivel a férfiak idősebb korban sem érettebbek, ezért válassz fiatal pasit magadnak.:)))))
2006. aug. 30. 11:10

Nekem nem lett a férjem a tőlem 1,5 évvel fiatalabb srácc.Hála az égnek!Ez végképp nem tűnik nagy korkülönbségnek, el is töltöttünk együtt 4 év 7 hónapot, amiből 3 évig gyűrűt is hordtam.De még jó, hogy időben előjöttek a problémák és egy kis segítséggel kinyílt a szemem és átláttam a rózsaszín ködön.

Ezek után rájöttem, hogy valószínűleg én vagyok vagy az én gondolkodásom tart előbbre a saját korosztályom beli fiúktól.

Jelenleg tőlem 13 évvel idősebb párommal élünk boldogan.

15. mothertiger (válaszként erre: 13. - Mociscsaj)
2006. aug. 30. 09:16

Szerintem is egyéntől függ. Én már 18 éves koromtól kezdve vágytam babára, csak nem volt megfelelő "donor..."

Párom hasonló ambícióktól fűtve kezdett el komolyabban udvarolni 4 évvel ezelőtt, és fél évvel a kapcsolatunk kezdete után összeköltöztünk. Szülinapomra pedig eljegyzési gyűrűt kaptam! Pedig csak 19 volt. Babucink mindkettőnk szeme fénye! :)

14. e71af41436 (válaszként erre: 13. - Mociscsaj)
2006. aug. 30. 06:51
ez tényleg így van. egy 18-19 éves srác pölö még családot sem bizti,hogy akar,míg a 25éves hölgyike jó esetben már gyerekre vágyik. A gond akkor van,ha egy véletlenül becsúszott terhesség miatt a srác kötelességből marad a lánnyal....mennyi ilyen van!!!
13. mociscsaj (válaszként erre: 12. - Bigiboy)
2006. aug. 30. 01:16

Egy kapcsolat sikere vagy sikertelensege sokban attol fugg, hogy a tarsak hasonloan kepzelik-e el a jovojuket vagy sem. Szerintem az eletkor itt (is) csak abban szamit, hogy ki milyen fazisaban van az eletnek. Egy fiatal ember (pld 18-19 eves, akar lany, akar fiu) esetleg meg nem kivan egy stabil kapcsolatot annyira, mint egy akar 4-5 evvel idosebb szemely.

Szerintem minel idosebb a par, annal kevesbe szamit a korkulonbseg. Ugyanaz a 5 ev korkulombseg egy 19 es 24 eves kozott sokkal nagyobbnak tunhet, mint 30 es 35 eves kozott.

Termeszetesen sok fugg az egyedi erettsegtol.

2006. aug. 30. 00:55
Voltam fiatalabb férj 19 évesen.Jól elvoltunk 25éves párommal,lakásunk is volt.Valamiért belémbújt az ördög,éreztem nem tartok ki mellette.Ő szeretett, csak én akartam válni.Sokáig reménykedett hogy nincs komoly baj.De bennem volt a hiba.Lakásról lemondtam,elváltuk.Törés voltam az életében..Ez nem volt heppy.
11. mothertiger (válaszként erre: 10. - 549be03e80)
2006. júl. 27. 10:57
Ezzel megbántottalak? Nem akartam!
10. 549be03e80 (válaszként erre: 9. - Mothertiger)
2006. júl. 27. 06:21

Ezt:


"Nem akarok részletekbe bonyolódni, de az én véleményem az, hogy gyakran egy fiatalabb pasinak több sütnivalója van, mint sok nála ...évvel idősebb férfinak." :))))))))))))

2006. júl. 26. 21:57

Volt egy-két nálam idősebb barátom, de mindegyik okosabbnak érezte magát nálam, folyton azt éreztették velem, hogy buta vagyok. Tették ezt azért, mert nekik ott volt az a pár év "plusz élettapasztalat"... Hát nálam pedig egyikőjüknek se volt több élettapasztalata!

A fiatalabb srácok meg valahogy úgy tudnak rajongani egy idősebb csajért!

Meg ahogy közeledtem a 25-höz, jobban esett díszes egómnak, ha fiatalabb sráccal látnak...


Micsodát, Brizzy?

8. 549be03e80 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2006. júl. 26. 07:42
Hehe, koszi Mothertiger!:)))
2006. júl. 25. 20:58

Az én párom 6 évvel fiatalabb tőlem. Ő 22, én 28. Négy éve vagyunk együtt, bár nem házasodtunk össze.

Nem mondanám, hogy kezdettől fogva működött minden. 15 éves kora óta udvarolt, és hogy udvarol egy ilyenkorú fiú?! Inkább hagyjuk... A lényeg, hogy "érettebb" korában találkoztunk össze ismét. "Természetesen" anyósom halálra ítélte a kapcsolatunkat, de mi kitartottunk.

Párom volt az első aki elég erőt, kitartást és szeretetet érzett ahhoz, hogy megajándékozzon egy gyermekkel. Kölcsönösen tiszteljük egymást.

Nem akarok részletekbe bonyolódni, de az én véleményem az, hogy gyakran egy fiatalabb pasinak több sütnivalója van, mint sok nála ...évvel idősebb férfinak.

6. 549be03e80 (válaszként erre: 5. - 93a74b44ea)
2006. júl. 24. 03:13
Ok, en a multrol irtam nem a jelenrol, arrol nem sok fogalmam van:))
5. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - 549be03e80)
2006. júl. 23. 13:12
Szerintem mar Magyarorszagon is egyre kevesbe ritka, es egyaltalan nem megbotrankoztato (ha nem nezzuk a vaskalaposokat, dehat veluk nincs mit tenni).
2006. júl. 23. 07:49
A férjem idősebb volt tőlem 4 évvel, s én ezt tartottam ideálisnak. Azt mondom nincs bennem előítélet, de valahogy ha fiatalabb férfi érdeklődött utánam azonnal bezártam. A mostani barátom (nem vlt sok!)fiatalabb 3 évvel, s én úgy érzem Ő velem szemben ezt előnyként kezeli, Lehet, hogy nem így van, csak nekem vannak ilyen beteges gondolataim. Mindíg attól félek túl öreg vagyok hozzá. Sajna, ezt érzem, pedig csak 3 év, és külsőre azt mondják nem látszik.
2006. júl. 23. 07:43
SZerintem sem, a nejem 5 evvel idosebb tolem, es ez evben fogjuk unnepelni a 35-ik hazassagi evfordulonkat.Az igaz- korulottunk sokkal inkabb problemaztak, de ez csak otthonra vonatkozik, mert itt Ausztraliaban egyatalan nem ritka az idosebbno/fiatalabb ferfi kombinacio.
2006. júl. 22. 19:49
Szerintem nem okoz problémát, ha vki férje fiatalabb, mint maga. Anyukámék között 9 év körkülönbség volt, és remekül megértették egymást.
2006. júl. 22. 14:38

A Férjem 3 és fél évvel fiatalabb,mint én.Soha nem okozott köztünk problémát.Fiatalodok őhozzá.Ezt már nagyon sokan mondták.

Pedig régebben a kapcsolataimban mindig a férfi volt az idősebb 3-6 év között.

Valakinek okoz gondot,hogy fiatalabb a Férje?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook