Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb férjek - mik a tapasztalatok? fórum

Fiatalabb férjek - mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
58. Crystall (válaszként erre: 53. - Brigitta74)
2013. okt. 31. 00:16
Ez a történet akár a miénk is lehetne csak nálunk 11 év a korkülönbség, ö 22 én 33 de senki meg nem mondaná :) Szintén nem érdekelték soha a vele egykorú csajok csak mivel nekem már van egy 14 éves fiam az elsö házasságomból a második baba projectbe csak jövö nyár után kezdünk bele. 2 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve együtt is élünk és imádjuk egymást. Ezt a kapcsolatot nem kapkodtam el, várt rám 3 hónapig, aztán ismerkedtünk, egy év járás után összeköltöztünk, sokat utazunk élvezzük egyenlöre hármasban az életet.
2013. okt. 23. 13:13
Ciao. Én nem vagyok férj. De 5 évig voltam egy házasságban élő nőnek a barátja. Mivel úgy gondoltam, hogy ez nem szeretői viszony volt szerintem, hanem barátnői. Én 22 két éves voltam mikor megismerkedtünk ő 44 éves. Lehet, hogy furcsa de szerettem volna vele együtt élni. Sajnos most ahogy 27 éves lettem anyagilag sikerült talpra állnom és szerettem volna vele együtt élni. Sajnos most egy másik férfit választott. Azt mondta hogy őreg, és nem való hozzám. most talált egy 7 évvel fiatalabb férfit, akinek történetesen családja van. Én nagyon jól éreztem magamat, igaz sokat nem lehetünk együtt a munkám miatt. Most pedig fáj a hiánya
2013. okt. 18. 00:13
Szerintem az ok, amiért nem mernek belemenni a kapcsolatokba, túl fiatal, vagy idős vagyok hozzá, mi lesz, hogy lesz kérdések! Szerintem az érzelmek diktálnak és az, hogyan jön ki egymással a két fél. A többi rizsa, nem kell foglalkozni mások véleményével, akiknek szemet szúr..
2013. febr. 21. 13:37
LAssan 2 éve együtt és a kisfiunk már 8.hónapos! :)) Ilyen a szerelem!!
54. d41005143d (válaszként erre: 53. - Brigitta74)
2012. márc. 17. 09:19
vannak pasik akik csipik az idosebb noket.en is eltem 12 evvel fiatalabb pasival,verhetetlen volt minden teren.
2011. júl. 13. 13:12

Sziasztok!

Az Én Szerelmem 12 évvel fiatalabb ,mint Én!Ő 24 Én pedig 36 elmúltam!

Mégis müködik!Ja és senki nem tudja hogy mennyi korkülönbség van köztünk mert nem látszik.Engem jóval fiatalabbnak néznek Ő-t pedig többnek ,mint amennyi!Persze eleinte Én is féltem ettől a kapcsolattól dehát ilyen a szerelem.És hol benne a svédcsavar ?Az anyósjelöltem csak 4 évvel idősebb ,mint Én!!!!Az Én párom sosem kereste a fiatal csajok társaságát.Inkább mindig a tőle idősebb nők vonzották.Szerintem semmi kivetni való nincs a korkülönbségben.Ezek csak rosszul berögzödött nézetek.

A megértés a szerelem és a kölcsönös tisztelet a legfontosabb!

(Ja tervbe van a baba is meg a házasság is) :))

2011. jún. 15. 08:24

Szerintem ahol vannak érzelmek, és szeretet, nem számít a korkülönbség!

36 éves vok, a szerelmem 19. Ő sokkal komolyabb a koránál, én meg sokkal komolytalanabb. :)

De ha 1x egymásnak teremtettek minket. Hiszek benne, h minden előre meg van írva, és a sorsodat nem kerülheted el! :)

A gyerek kérdés is érdekes, van aki 53 évesen szüli az elsőt, bár nekem van már, de bármikor szülnék még neki.

Ezek csak kifogások...

2011. febr. 16. 18:23
elég volt egy évvel idősebb is, nemhogy fiatalabb
2009. jan. 15. 19:31
Mit gondoltok egy olyan kapcsolat meddig tarthat ahol a no 24 evvel idosebb mint a ferfi?
49. belnea
2009. jan. 2. 14:25
Egy válással és 1 gyerekkel találtam rá a páromra, aki 4 évvel fiatalabb nálam. Már 8 éve élünk együtt, két közös gyerekünk is született. Jól megvagyunk, remélem ez így is marad. Nem tudom mi az ideális korkülönbség féri-nő kapcsolatban, de az tény, hogy előbb megszólják azt a párt, ahol a nő idősebb - és ez látszik is - mint ahol a férfi (itt most 10-15 év korkülönbségre gondolok). Talán a társadalom majd megérik egyszer erre is
48. ica31
2008. dec. 11. 12:41
En 35 voltam mikor elvaltam,36evessen összejöttem a jelenlegi parommal aki 5 evvel fiatalabb nalam.Mar 4 eve együt elünk es nagyon jol megvagyunk.Erzem hogy szeret,es nekem ez a legfontossab.Ritkan veszekszünk,de ha ugy is van nem ordibalunk egymasra,inkabb megbeszelünk mindent hogy hogyan oldjuk meg a problemat.A hazassagom alatt ez bizony nem igy volt.Semmit nem tudtam vele megbeszelni normalissan.Es ezt 15 evig rossz volt.Nem szamit hogy hany ev a korkülömbseg ha megerti egymast 2 ember.Ez az en velemenyem.
47. amet (válaszként erre: 1. - V.erika)
2008. jan. 23. 11:43

Ez sok mindentől függ, de sztem, így látatlanban, nem okoz problémát.

A minap beszélgettünk egy páran, és ott az volt, hogy vagy kb. 10 évvel öregebb volt a férj, vagy minimun 3-4 évvel fiatalabb.

azzal, hogy az én férjem egy évvel idősebb, kilógtam a sorból:)

A fiatalodás az igaz!! Azt én is látom azokon akik ehhez a kategóriához tartoznak!!! Örülj neki!:)

Én sehogy sem bírok hozzáöregedni az enyémhez, pedig az csak 1 év. Olyan bölcs és okos a drágám én meg igénylem ezt!!! (persze nem kezel gyerekként, nincs apakomplexusom!!:) A.

46. Cinka (válaszként erre: 41. - Ilike35)
2008. jan. 8. 10:12
Bár nem tőlem kérdezted, szerintem ne vágj bele! Egy 22 éves fiú most még örül, ha tapasztalt asszonytól tanulhat, de gondolj bele...majd a 20-24 éves barátaival fogsz szórakozni menni? Mint a pótmamájuk..Vagy őt kényszeríted, hogy a te korodhoz illő 35-40 évesek közé járjon?És ha pár év múlva gyereket szeretne?
45. Cinka
2008. jan. 8. 10:08
Szerintem ha 5-6 évvel idősebb egy nő pasinál, az nem gáz, én pl. 4 évvel születtem előbb, mint a férjem. De 10-20 éveknél én nem gondolkodnék hosszú kapcsolatban! Egy pasi 50-60 évesen is lehet jó karban levő, kapós figura, egy nő 60 évesen már azért röhejes egy 40 éves "sráccal" az oldalán.Láttam ilyen kapcsolataot a környezetemben, de ott volt valami difi a fejükben is szerintem.
44. ronka
2007. okt. 31. 22:10

Most találtam rá erre a fórum témára.

Az én férjem 5 évvel volt fiatalabb mint én.Sajnos a sors elszakította tőlem.(Beteg lett,sajnos gyógyíthatatlan).,12 évig éltünk nagyon boldog házasságban.Soha nem volt probléma közöttünk a kor különbség.2 gyermekünk született akik igazi szerelemgyerekek.Sőtt az én szüleimnél és a férjem szüleinél és a nagyszülőknélis 5 év volt a különbség.A példák Ők voltak .Gondoltuk ha náluk működik akkor nálunk miért ne működne.,ha már megszerettük egymást.Ha két ember igazán szereti egymást az a koron nem múlhat.

43. Delete (válaszként erre: 36. - Magdala)
2007. szept. 28. 09:52

[ NORMÁLIS? a múltban meghozott döntésemen MA nem gondolkodom. DE a ma döntéseiben bent kell legyen a TEGNAP tapasztalata ]. /////

és lehet: megmaradtok míg éltek!! így a szép. Én sok boldogságot kívánok! most a magányomról: pont 10év kor különbséggel éltünk vidáman, 88-tól. Az élettárs viszonyból gyermekem, Ákos születése után házasság, majd külső segítséggel válás. Eső fok; másod fok… itt már van részemről idő húzás, mert a híd alatt lesz hely később is!!!!!!!!!!! de a gyermekemre fordított időt nem pótolhatom. Bizonyítja is szépen az élet: nincs is rendben a viszonyunk. /enyhén fogalmazva/

42. puhika
2007. szept. 28. 09:12
szia! az én párom 37, én 52 éves vagyok.14 éve élünk együtt, és biztos vagyok abban, hogy soha nem csalt meg annak ellenére, hogy ekkora a korkülönbség köztünk.Az első férjem 3 évvel volt idősebb nálam, akitöl 4 évi házasság után elváltam.Hallottam már 20 év korkülönbségről, és ennek ellenére nagyon szépen együtt élnek, már évek óta.
2007. szept. 28. 08:49
szia az en gondom hogy blekezdjek e ilyen kapcsolatba...nem tudok donteni ...segitesz egy kicsit?,ili vagyok 35 eves o 22
40. mazsi9
2007. szept. 16. 13:38

Az én párom 10 évvel fiatalabb, és én is azt gondolom hogy nem a korkülömbség hanem a hozzáállás a fontos. Régebben biztos voltam, hogy

nekem sosem lesz fiatalabb párom,de már nem bánom.

Csak sajnos nem lehet gyerekünk, nálunk ez a probléma!!

2007. júl. 13. 20:32

Anyukámnál apa 9 évvel fiatalabb.

Azt hiszem jól megvannak. A megkévő nézeteltérések nem a korkülönbségből adódnak!

38. contu
2007. júl. 13. 20:28
Az én férjem 3 évvel fiatalabb nálam. Ez soha egy percig nem okozott problémát a kapcsolatunkban. 14 éve vagyunk együtt, most lesz a 6. házasságink és most várjuk a 2. csemeténket.
2007. júl. 13. 19:05

Hát ez a téma azthiszem meghalt.

Kár!

36. Magdala (válaszként erre: 34. - Cxcxc)
2007. febr. 3. 17:18
Nekem a mi felállásunk a normális: én 43, férjem 34; és már 12 éve müködik. Lehet visszaszámolni ... ;-) .
35. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 34. - Cxcxc)
2007. febr. 3. 16:58
Szerintem ez fel sem tunik senkinek.
34. cxcxc
2007. febr. 3. 16:50
Szerintetek az ideális ha a nő 30 a férfi 25.
33. 549be03e80 (válaszként erre: 32. - Ringolina)
2006. okt. 31. 06:37

Hmmm, ez erdekes, a nejem szuleinel is ez volt a helyzet es a sogorom is 5 evvel fiatalabb mint a neje, es mindket fiam fiatalabb mint a nejuk...:)

Csaladi hagyomany aparol-fiura szall!:)

2006. okt. 30. 18:43

Miért is lenne titkolni való,nekem teljesen természetes.A páromnak nem a születési bizonyítványát hanem a szívét lelkét szeretem!

U.i.:Anyukám is időseb volt apukámnál

Kicsi Szem

31. 549be03e80 (válaszként erre: 29. - Bigiboy)
2006. okt. 30. 02:11
Ezt jo tudni, vagyunk itt ebben a topicban fiuk is, igy a holgyek is lathatjak nem szegyeljuk fiatalabb "voltunkat":))))
2006. okt. 29. 12:11
Az én férjem 4 évvel fiatalabb mint én.Már 11éve vagyunk egyűtt,minden a legnagyobb rendben.22éves volt amikor szűletett a nagyobbik fiam.
29. bigiboy (válaszként erre: 27. - 549be03e80)
2006. okt. 29. 09:47

Szia Brizzy!

Én itt vagyok.Ne tévesszen meg,de pár hete az anyát is én töltöm be átmenetileg csonka családomba.A párom 3.születendő gyermekkel fekszik a kórházban.A kis jövevény a mi várakozásunkhoz képest már késik pár napot.De a saját naptára a tuti.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook