Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fiatalabb férfi... idősebb nő... fórum

Fiatalabb férfi... idősebb nő... (beszélgetős fórum)


71. Abberline (válaszként erre: 68. - 9536810fa1)
2011. febr. 26. 16:29
Ahogyan leírtad. Feltölti energiával. Tény, az nem ugyanaz, mintha találna egy igazit, de legalább egy illúzió. Gondolod, hogy egy fiatalban talál annyi energiát? Egy 30 éves pasi mire vágyna a testén kívül? A gondolataira, a pénzére? Nézz egy kis statisztikát, hogy különböző korú férfiaknak mi a fontos, és nézd meg az erkölcsi normáikat.
70. 9536810fa1 (válaszként erre: 69. - Sonja1224)
2011. febr. 26. 16:23
Érezd jól magad! :))))
69. Sonja1224 (válaszként erre: 66. - 9536810fa1)
2011. febr. 26. 16:21

Királylány!!

Király vagy!! :-))

Annyira igazat szólsz általában... Te mitől vagy ilyen bölcs? Hány éves vagy?

Most el kell mennem, mert szeretik a társaságom:-))) :-)))

Este jövök...

Pontosabban, drukkoljatok, hogy ne legyen időm ide felnézni!! (kacsintós...:-)))

68. 9536810fa1 (válaszként erre: 67. - Abberline)
2011. febr. 26. 16:20
Nem olyan egyszerű ám... az erős, energiával teli nő is vágyik arra, hogy felnézhessen a férfira, nos néha talál is valakit, aki az ő energiájától feltöltődik, és úgy tűnik, hogy erős és hatalmas... aztán ugye sokáig nem tud kibújni az ember a bőréből, és kiderül, hogy mégse olyan... megteremteni pedig egy férfit ...hogyan is gondolod? :))
67. Abberline (válaszként erre: 66. - 9536810fa1)
2011. febr. 26. 16:16
Sonja1224 képes lenne megteremteni azt a férfit, akire szüksége van. Csak az alapot kell megtalálnia.
66. 9536810fa1 (válaszként erre: 110. - Sonja1224)
2011. febr. 26. 16:12
.... az energiáid Te vagy! ... és az valószínű a legtöbb pasinak tetszik... inkább Te tudd kiválasztani azt, aki Neked megfelel (hehe... hidd el, hogy sokkal nehezebb, mint olyant találni, akinek Te tetszel!) :))))
65. Sonja1224 (válaszként erre: 63. - Sonja1224)
2011. febr. 26. 16:02
Ez egy energia kapu, melyen keresztül megvalósulhatnak gondolataid... A teremtés száma szerint tartják számon.
64. Abberline (válaszként erre: 63. - Sonja1224)
2011. febr. 26. 15:40
Az Angyali üzenetre célzol?
63. Sonja1224 (válaszként erre: 62. - Abberline)
2011. febr. 26. 15:34

Te lettél a mesterszám!

Tudod, hogy mit jelent a 111??

62. Abberline (válaszként erre: 110. - Sonja1224)
2011. febr. 26. 14:47

Sonja1224 hajrá!

Ne azt keresd, hogy melyikben találod meg. Csak élj, élvezd az életet. Ne tervezz, az majd úgyis alakul.

61. Abberline (válaszként erre: 60. - 9536810fa1)
2011. febr. 25. 15:42
Egy fiatal még gyereket akar, és nem mellékesen néha vagy sűrűn elcsábulgat. Ezt bele kell kalkulálni. Voltam ilyen kapcsolatban. Tudom, hogy mit beszélek. Ennek ellenére azt mondom, hogy működhet.
60. 9536810fa1 (válaszként erre: 56. - Sonja1224)
2011. febr. 25. 13:09

Önértékelési problémája, nem csak fiatalkának lehet... a legtöbb férfinak (sőt talán nőnek is) van. Komoly, tartós kapcsolatra éppen annyiban számíthatsz a fiatalabbtól mint az idősebbtől. Max, ha félremegy, más lesz az indoka.

A fijatalka mínusza... és az idősebb plusza ... hát szerintem lehet nyugodtan az idősebb pluszának venni, azt tükrözi, hogy tapasztalt, magabiztos, tisztában van az értékeivel, bátran ki mer állni a világ elé, mert képes a saját életét élni... (így mindenki más a lesz-rom kategóriába tartozik).:)

... szerintem! ;)

59. gabi11 (válaszként erre: 58. - Db78bacc4f)
2011. febr. 25. 12:51

két és fél éve vagyunk együtt.

megértem a lányok aggódását is, 10-15-év , az nem kevés....érdekes, hogy a 30-as pasiknak ennyivel idősebb csajok kellenek....., bár örülni kéne, hogy nem a 60 évesek buknak rátok!!!

csajok, már elég tapasztalattal rendelkeztek, így ha szimpi a pasi, szerintem nyugodtan meg lehet élni a pillanatot, és jól érezni magatokat!! megváltozik a kisugárzásotok, az energiátok, és az is lehet, hogy bevonzzátok a megfelelő pasit, aki már a társatok lehet! csak hajrá!!!! bajod nem lehet, legfeljebb lesz egy jóó estéd, napod-hetet...ki tudja. (ha nem jó max lepattintod...)

58. db78bacc4f (válaszként erre: 47. - Gabi11)
2011. febr. 25. 11:38
Igen, erről beszéltem. Sok sikert! Írj hasonlókat 10 év múlva is! Egyébként mennyi ideje vagytok együtt?
57. 06bfdda89d (válaszként erre: 29. - Sonja1224)
2011. febr. 25. 09:52

Cukinő nem mondott hülyeséget amúgy...Ezek a jelentkezők egyszer majd saját kis csemetét akarnak,némelyik saját "focicsapatot".Szükségszerű,hogy idővel elveszíted őket,mert te már túl vagy a szülőképes koron.Mi a különbség,ha belehabarodtál bármelyikbe is?Ugyanúgy szar a vége.És nekik max. játék lehetsz...És ráadásul pár éven belül,hiszen ők is már elkezdtek kifele menni az időből,ha szülőképes nőcit akarnak nőül.Szóval lehet,hogy neked nem célod,de nekik nem sokára az lesz.

Amúgy...Lehet,hogy neked túl erősek az igényeid,nem?Én ahogy elnézem a 40 körülieket,hát...szerintem erejük teljében vannak,igazán kiforrottak és beérettek minden szempontból.Az összes idétlen huszonéves elképzeléseik már sehol,a harmincas éveikben elkezdődött pozitív változások bevégezve,ezeknek függvényében a gondolkodásmódjuk,az érzelemviláguk és igényeik tök ideálisak...:)Már hát,amelyiket megnézem,ugyebár,arról beszélek...:)Jelentkezőidre,akiket említettél,még vár egy család felnevelése ezen a földön és nem veled...:P


Ennek értelmében gondold át,hogy bevállalod-e...Ha ez nem probléma,akkor a kort ne nézd.

56. Sonja1224 (válaszként erre: 12. - 14ff7eaad2)
2011. febr. 24. 17:12

Sonder67!

Ezzel pedig az a fenntartásom, hogy valami más miatt van a fiatalka a nővel...

Persze lehet ez a fijatalka önértékelési problémája... vagy épp az egzisztenciális.. de akkor is a fijatalka mínusza és nem az idősebb plusza... Nos... remélem, hogy ezt csak nem én értem...

55. cullinan (válaszként erre: 51. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 16:49
Most mennem kell, de este reagálok :))
54. Abberline (válaszként erre: 53. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 16:37

Ez egy sztereotípia.

Próbálj meg azzal a gondolattal élni, hogy ezért nem szolgálsz rá megvetésre senki részéről.

A mai férfiak éretlenek, és ez társadalmi probléma.

A szórakozóhelyek tele vannak 30-40 év közötti férfiakkal, a felelősség érzetük szinte 0.

Nincs jövőképük, az autójuk áll az első helyen.

És változunk. Ma a bűnözésről is tudomást veszünk, és elfogadjuk. Mert a világ ilyenné vált.

A nők mindig valahol a férfiak előtt jártak.

Ha csak a ókori görög mitológiát nézzük, a szépség, a bölcsesség, a tudás, a ravaszság megtestesítői mind nők voltak.

Végig olvastam a naplód, és az a véleményem, hogy egy okos, művelt, széles látókörű nő vagy, de nem elég nyitott.

Fogadd el, hogy ma itt tart a világ, és te a része vagy.

53. Sonja1224 (válaszként erre: 52. - Abberline)
2011. febr. 24. 16:22

Ezzel nincsen gond!

Abszolút a mának élek... csak ahhoz kértem az észt, hogy ezt nálamnál fiatalabb férfiakkal is megtehessem...

52. Abberline (válaszként erre: 49. - Cullinan)
2011. febr. 24. 16:13
Carpe Diem!
51. Sonja1224 (válaszként erre: 49. - Cullinan)
2011. febr. 24. 16:10

Huhhh... Cullinan!!


Akkor kurvára egy a cipőnk!!

Pontosan értem a gondodat, ezért írtam ezt a fórumot!! Végre!!

Igen, ugyanez a gond!!

Egészen egyszerűen nekünk a 30 körüli pörgés kellene, de mindez úgy, hogy a megítéltetés ne tegye ránk a béklyót! Jól gondolom?


De ha igen... akkor - az eddigi hozzászólások alapján - és egyébkémnt is... - felül kell bírálnunk azt az ősi tézist, miszerint a férfi az idősebb!!


Be kell látni, hogy a világ változik... tehát nekünk is változnunk kell!!

Hajrá!! Mari Néni!! Vadásszunk le minden fiatal önjelölt amorózót!!!

50. gabi11
2011. febr. 24. 16:00

a helyzet a következő:

az elején, még randizni sem akartam vele, de mivel az unokatesóm legjobb bartája, ezért nem kosarazhattam ki csúnyán, így hát elmentem vele randizni egyszer-kétszer.....így továbbbbbb

annyira romantikus volt, második randin főzött nekem, és gyertyafényes vacsorával várt...., és ráadásul nagyon jóóó képű :), és még mindig zavart: -dehát sokkal fiatalbb mint én-

megpróbáltam magam átadni a pillanatnyi élvezetbe, mikor vele voltam, és nagyon jól éreztük magunkat. egymásba szerettünk.

sex:első alkalamom..., hááát, igen, ott egy kicsit megijedtem..,másodszor is még fura volt.., de pár hónap múlva, konstatálnuk kellett, hogy teljesen passzolunk az ágyban, és nekem vele a legjobb. (még az első pár bénázás ellenére is)


neked fiatal pasid van??? valami nem jó vele?? a sex???

49. cullinan (válaszként erre: 1. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 15:56

Huu, nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot!!!

Én idősebb vagyok, 49 éves, de már olyan szinten elegem van, fent vagyok társkeresőkön, és egyszerüen nem megy!!

Én normális kapcsolatot szeretnék, ami a nagykönyvben meg van irva, de még véletlenül sem sikerül olyan férfira bukkannom, aki hasonló koru, jól is néz ki, fiatalos, 50 körüli.

Ezeknek én öreg vagyok, bezzeg a 30-as srácok annyira nyomulnak, hogy már egyre jobban kezdek idegessé válni, és sorban utasitom el őket.

Pedig a zöme jól is néz ki, de egyszerüen nem értem, miért??

Nagyon elutasitó vagyok velük,nekem fontos, hogy fel tudjak nézni egy pasira, és engem zavarna,hogy ő annyival fiatalabb, és gondolom, csak a szexre mennek.

Vagy tévedek??

Nem tudom, mit lehetne tenni??:((

Az ötven körüli pasik meg vagy borzalmasan néznek ki, vagy a 20 éves pipiket kergetik.

48. Sonja1224 (válaszként erre: 47. - Gabi11)
2011. febr. 24. 15:47

Gabi!!

És neked nem okozott gondot az elején elfogadnod, megküzdened az ő korával??

Az oké, hogy most tök jól megvagytok... de mi volt akkor, amikor először került az ágyadba??

47. gabi11 (válaszként erre: 39. - Db78bacc4f)
2011. febr. 24. 15:43

az én férjem, most volt 30 éves, én 36 vagyok!

érettebb típus, az biztos, de semmilyen különbséget nem érzek! kívülről állítólag ugyan annyinak nézünk ki. nagyon szeretjük egymást! 10 év múlva mi lesz, majd megírom :)

46. Abberline (válaszként erre: 45. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 15:34

Sonja1224!

2 éve élek boldog kapcsolatban a jelenlegi párommal, aki 1 évvel idősebb tőlem. Előtte 5 évig éltem egy majd 10 évvel idősebb egyetemi tanárnővel.

Jó volt vele a szex, és a kommunikáció.

Ő ismertetett meg a keleti filozófiákkal, sokat fejlődtem mellette.

Viszont tény, hogy soha nem tudtam beleszeretni.

Ez nem a kora miatt volt, de egy kapcsolatban lehet érezni, ha van valami gát.

A naplód szerint neked is van egy fiatal, akkor már elkezdted. Folytasd, nézz dolgokat más szemszögből is.

Nézelődj 10 év múlva, most pedig élj.

45. Sonja1224 (válaszként erre: 44. - Abberline)
2011. febr. 24. 15:25

Abberline!!

Annyira KIRÁLYLÁNY vagy... mint egyszer... :-)))


Tán azért jöttél, hogy végre az orromra koppints?? :-)))


Igazad van!!

Mán "csak " teremtenem kéne...

De most aztán agyuramistenazonnalösszeszedemmagamatésteremtekmindenjóságotésszépségetésszexualitástmintazállat!! :-)))

44. Abberline (válaszként erre: 40. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 15:21

A keleti filozófiák alapja az egyensúly.

Keresd az egyensúlyt. A naplód arról szól folyamatosan a teremtésre törekszel, akkor teremts magadnak egy férfit. 30 éves test, 50 éves agy.

Talán sikerül. A lehetetlen is ott a lehetőség esélye. Az agyadtól függ.

43. maya75
2011. febr. 24. 15:19
Az én Párom is majdnem 3évvel fiatalabb,de nagyon nagyon jól megvagyunk...sőt..:))))
42. db78bacc4f (válaszként erre: 41. - Sonja1224)
2011. febr. 24. 15:12
Én csak egy pozitív példát mondtam. Nem jelent semmit pont azért, mert mindannyian mások vagyunk, mondhatni egyediek...de ha nem próbálkozunk, akkor nem is találunk..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook